Strona 1099 z 1127 PierwszyPierwszy ... 9959999910491089109710981099110011011109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,471 do 16,485 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #16471
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    383
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Czy mając 75 lvl, ale na blokadzie 65 poziom zaliczy mi zdobycie kuponu na unikat z Scythe?
    Wchodząc w profil postaci zobaczysz taki znaczek z informacją "Postać ma 75 poziom, ale używa usługi blokowania awansu".
    To znaczy, że taki kupon powinieneś zgodnie z zasadami otrzymać, a jeśli nie, to jak najbardziej możesz pisać do admina pod kątem błędu w interpretacji.

    Ode mnie nowe pytanko do towarzystwa.
    Pamiętam, że był tu kiedyś poradnik dotyczący tego co dzieje się na xmas evencie od 24.12 (a więc rozproszenie Gremlinów, przeniesienie się do lodowej jaskini itd).
    Nie mogę tego poradnika znaleźć. Czy ktoś mógłby podesłać linka? Potrzebuję to komuś wysłać, bo to będzie jego pierwszy event.

    #edit
    Dzięki Hubiot, no to chyba źle coś zapamiętałem. A może po prostu sprawdzałem tematy z mapami tylko xP
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 22-12-2022 o 22:42
    ***** ****

  2. #16472
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Pamiętam, że był tu kiedyś poradnik dotyczący tego co dzieje się na xmas evencie od 24.12 (a więc rozproszenie Gremlinów, przeniesienie się do lodowej jaskini itd).
    Nie mogę tego poradnika znaleźć. Czy ktoś mógłby podesłać linka? Potrzebuję to komuś wysłać, bo to będzie jego pierwszy event.
    Nie było takiego poradnika.
    ***** ***

  3. #16473
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    935
    Takie pytanie która/który lepiej naprawia zabawki maszyna czy wredny?
    I czy to prawda że jak się robi same zagadki to jest 0 szansa na kartę?
    Ostatnio edytowane przez Kamillo ; 24-12-2022 o 11:39

  4. #16474
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Takie pytanie która/który lepiej naprawia zabawki maszyna czy wredny?
    Mają taką samą szansę % na naprawę zabawki.
    ***** ***

  5. #16475
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    (...)
    I czy to prawda że jak się robi same zagadki to jest 0 szansa na kartę?
    proszę

    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    A czy szansa zwiększa się gdy robimy dyktanda?

  6. #16476
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Jaka jest szansa na drop fragmentu zabawki z gremlina i grupy gremlin x2?
    Chciałbym oszacować, czy jestem w stanie zebrać 300 prezentów do końca eventu, począwszy zbieranie od dnia dzisiejszego.

  7. #16477
    halfdann
    Konto usunięte
    0,182 fragmentów/1 pkt energii + 1 zabawka/66 energii (Grinch się respi co ~65 Gremlinów)

  8. #16478
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Cytat Napisał halfdann Zobacz post
    0,182 fragmentów/1 pkt energii + 1 zabawka/66 energii (Grinch się respi co ~65 Gremlinów)
    Dziękuję

  9. #16479
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2019
    Postów
    78
    Musaraj oszukuje w matematyce?
    Woj < Mag
    Lamusy

  10. #16480
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    371
    Cytat Napisał Surfer Zobacz post
    Musaraj oszukuje w matematyce?
    Nie on jeden, większość śrubujących wynik powyżej 60 używają skryptu.

    Pytanie - czy istnieją jakieś przeszkody natury technicznej które powodują że wszelkie wymiany są ograniczone?
    Mam z 10 tysięcy karpi do wymiany i serio mam to wymieniać po 10? To same dziesiątki tysięcy świetlików, itp.
    Irytujące że coraz więcej rzeczy w tej grze wymaga ustawiania taskera bo nie będę spędzał 5 godzin na klikaniu strzałka - enter - strzałka...

    @edit
    To samo pytanie dotyczy dodania prostych filtrów sortowania w ekwipunku. Chciałem się zabrać za handel na targu żeby się pozbyć miliona sztuk ekwipunku, gemów. Dlaczego w zakładce targu nie ma podziału na rodzaje ekwipunku tylko wszystko jest upchnięte w jedną zakładkę?
    Czy to niewykonalne dodać filtry np. zakresami lvl, typu eq, rodzaju i poziomu gemu, itd. Plus zwyczajna wyszukiwarka eq.
    Teraz jak chce coś sprzedać to nawet ustawiając sortowanie po nazwie czy lvlu muszę przebijać się przez tysiące sztuk.
    Ostatnio edytowane przez Bukłak ; 01-01-2023 o 23:12

  11. #16481
    The Worst Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Nie on jeden, większość śrubujących wynik powyżej 60 używają skryptu.

    Pytanie - czy istnieją jakieś przeszkody natury technicznej które powodują że wszelkie wymiany są ograniczone?
    Mam z 10 tysięcy karpi do wymiany i serio mam to wymieniać po 10? To same dziesiątki tysięcy świetlików, itp.
    Irytujące że coraz więcej rzeczy w tej grze wymaga ustawiania taskera bo nie będę spędzał 5 godzin na klikaniu strzałka - enter - strzałka...

    @edit
    To samo pytanie dotyczy dodania prostych filtrów sortowania w ekwipunku. Chciałem się zabrać za handel na targu żeby się pozbyć miliona sztuk ekwipunku, gemów. Dlaczego w zakładce targu nie ma podziału na rodzaje ekwipunku tylko wszystko jest upchnięte w jedną zakładkę?
    Czy to niewykonalne dodać filtry np. zakresami lvl, typu eq, rodzaju i poziomu gemu, itd. Plus zwyczajna wyszukiwarka eq.
    Teraz jak chce coś sprzedać to nawet ustawiając sortowanie po nazwie czy lvlu muszę przebijać się przez tysiące sztuk.
    Do wykręcenia większej ilości pkt, niż 60 trzeba mieć przynajmniej jedną sprawną półkulę mózgu. Musaraj akurat ma sprawne obie, więc przekłada się to na wynik. Dodanie filtrów czy jakichkolwiek rzeczy, aby wpisać do np. wymian świetlików numerek większy, niż 100 wymagałoby już zmian w silniku gry, czego Tomiemu nie chce się robić, bo po co? Silnik pewnie zdechłby, gdyby ktoś wymienił 10k ryb za jednym razem. Nie wymagaj zbyt wiele. Odpal sobie taskera i tyle. Tak samo dodanie filtrów wymagałoby kilkudziesięciu kliknięć w edytorze gry, a to już zbyt wiele.

  12. #16482
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Surfer Zobacz post
    Musaraj oszukuje w matematyce?
    Cytat Napisał The Worst Nightmare Zobacz post
    Musaraj akurat ma sprawne obie, więc przekłada się to na wynik.
    Nawet jej nie robiłem w tym roku (i w grudniu'22)

    Standardowo kręciłem się zawsze w przedziale 93-97. Jak mi zależało na wyniku (w pierwszych edycjach) i grindowałem kilkanaście prób na najlepszym dostępnym w latach 10. internecie, to przebiłem jakieś 105?

    O ile 114 to podejrzany wynik (obstawiam automatyczne liczenie, ale ręczne przepisywanie wyniku), tak
    Nie on jeden, większość śrubujących wynik powyżej 60 używają skryptu.
    wyniki koło 70-80 nie są podejrzane w najmniejszym stopniu. 90+ (Galaxy, Posejdon, Encyklopedium) są też spokojnie osiągalne bez programu (120+ IQ)

    - - - - - - - - - -

    (P.S. Ten wynik 99 zrobiłem właśnie w tym momencie, o 10:43. Resztę postu napisałem o 9:37. Z fartem mordeczki)

  13. #16483
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Czemu nie mogę walczyć z 66lvl i wyżej?
    Nazwa:  tguVaCZ.png
Wyświetleń: 323
Rozmiar:  183.7 KB

  14. #16484
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Jakie uzbrojenie zwiększa ilość zdobywanego złota, ap lub expa?
    Pamiętam jedynie o pierścieniu specjalisty.

  15. #16485
    Cytat Napisał aenyia Zobacz post
    Jakie uzbrojenie zwiększa ilość zdobywanego złota, ap lub expa?
    Pamiętam jedynie o pierścieniu specjalisty.
    Totem nietykalności
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •