Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Regulamin Forum (pełna wersja)

 1. #1

  Regulamin Forum (pełna wersja)

  1. Informacje ogólne

   1. Korzystanie z forum My Fantasy Online oznacza akceptację poniższego Regulaminu Forum.
   2. Jeśli jakiś dział forum posiada swój wewnętrzny regulamin, Użytkownik ma obowiązek się z nim zapoznać i go przestrzegać. Regulamin Forum jest nadrzędnym, wobec innych regulaminów na forum My Fantasy Online.
   3. Napotkane sprzeczności Regulaminu Forum z wewnętrznymi regulaminami działów należy zgłaszać do Moderatora odpowiedzialnego za dział.
   4. Zabronione jest podszywanie się pod Administratorów, Moderatorów, Game Masterów i Testerów, w tym używanie ich avatarów czy podpisów.
   5. Administratorzy i Moderatorzy forum My Fantasy Online nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum przez użytkowników.
   6. Administracja forum My Fantasy Online zastrzega sobie prawo do modyfikacji i/lub rozszerzenia Regulaminu Forum.
  2. Treści zabronione

   1. Zabronione jest umieszczanie na forum linków referencyjnych.
   2. Zabronione jest używanie gwary młodzieżowej i zniekształceń utrudniających czytanie typu: tesh, jush, moshe, itp. - nie każdy rozumie co piszesz.
   3. Zabronione jest przesadne formatowanie tekstu (w tym pisanie FrEaKiEm). Kolorowanie i zwiększanie/zmniejszanie czcionki dozwolone jest tylko w szczególnych przypadkach, a o takowych decyduje Administracja.
   4. Zabronione jest publiczne ujawnianie danych osobowych Użytkowników bez ich zgody i wiedzy.
   5. Zabronione jest korzystanie z forum do celów uznanych powszechnie za szkodliwe, nielegalne bądź niemoralne. Korzystający z forum Użytkownicy powinni pamiętać o przestrzeganiu obowiązującego prawa i ogólnie przyjętych zasad etycznych.
   6. Zabronione są treści, które zawierają wyrażenia bądź jakiekolwiek inne materiały, uznane powszechnie za obraźliwe, wulgarne (również ocenzurowane) lub obrażające czyjeś uczucia (np. religijne), itp.
   7. Zabronione są wszelkie wątki związane z omijaniem systemu multialarmu zaimplementowanego w grze My Fantasy Online.
   8. Zabronione jest składanie zażaleń (dot. kar otrzymanych w Grze) na forum, jeśli nie wykorzystało się możliwości, jakie daje System zażaleń dostępny w Grze. Prawidłowo ukarany gracz nie ma prawa zakładania tego typu wątków na forum.
  3. Wypowiedzi Użytkowników

   1. Udzielając się w rozpoczętej dyskusji, trzymaj się z góry narzuconego tematu - nie offtopuj.
   2. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Traktuj innych użytkowników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
   3. Staraj się przestrzegać zasad ortografii (pomocne może być sprawdzanie pisowni wbudowane w nowoczesnych przeglądarkach internetowych) oraz interpunkcji.
   4. Nie musisz KRZYCZEĆ!
  4. Tworzenie tematów

   1. Zanim stworzysz nowy temat, przeszukaj forum! Być może wątek był już poruszany lub odpowiedź na Twoje pytanie już padła.
   2. Jasno i konkretnie tytułuj swoje tematy. Tematy typu "Pomocy!", "Mam problem!", "Pomysł!", "Błąd!" itp. nie są mile widziane i będą zamykane.
   3. Treść tworzonego przez Użytkownika tematu powinna być zgodna z danym działem tematycznym forum, dlatego też przed jego stworzeniem, zapoznaj się z opisem wszystkich działów i wybierz właściwy.
   4. Staraj się jasno przedstawiać swój problem, tak żeby inni byli w stanie zrozumieć o co Ci chodzi. Jeśli będziesz pisał niezrozumiale, chaotycznie i do tego z błędami, zmniejsza to szansę uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie.
  5. System Kar

   1. Obowiązujące długości banów: 3 dni, 7 dni, 14 dni, 30 dni, 60 dni, 90 dni
   2. Obowiązuje stopniowanie kar: pierwszy ban 3 dni, każdy kolejny dłuższy, chyba że minęły 4 miesiące od ostatniego, wtedy długość bana nie rośnie, a z czasem nawet maleje (o stopień co każde kolejne 4 miesiące).
    Przykład: Użytkownik w ciągu miesiąca złamał Regulamin trzykrotnie otrzymując odpowiednio 3, 7 i 14 dni bana. Jeśli kolejnego bana otrzyma po ponad 4 miesiącach od ostatniego bana, wtedy jego długość nie wzrośnie do 30 dni, tylko będzie wynosić ponownie 14 dni. Gdyby jednak minęło ponad 8 miesięcy od ostatniego bana, wtedy Użytkownik otrzymałby tylko 7 dniowego bana.
   3. Dla ułatwienia stosowane są następujące kategorie banów: Spam, Off-topic, Wulgarne zachowanie, Obrażanie Użytkowników, Prowokowanie konfliktów, Inne naruszenie Regulaminu, Multikonto (konto główne) (ban 30 dni), Multikonto (konto dodatkowe) (permanentny ban)
  Ostatnio edytowane przez Gansey ; 14-03-2015 o 12:49

 2. #2
  Zmiana 5. punktu Regulaminu.

 3. #3
  Dodano punkt 5G.

 4. #4
  Zmiana 5. punktu Regulaminu.

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •