Strona 1043 z 1127 PierwszyPierwszy ... 4354394399310331041104210431044104510531093 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,631 do 15,645 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #15631
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Skąd się bierze aktywnych członków drużyny?
    No nie wiem... Może po prostu obserwuj graczy którzy regularnie wymieniają minii i zagadaj do nich ?

  2. #15632
    Cytat Napisał Vendetta Zobacz post
    No nie wiem... Może po prostu obserwuj graczy którzy regularnie wymieniają minii i zagadaj do nich ?
    Oni już wszyscy mają drużyny.

  3. #15633
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    216
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Oni już wszyscy mają drużyny.
    zbytnia przerwa w grze, kiedy ludzie szukali ekip jest chyba najbardziej racjonalną odpowiedzią :P

  4. #15634
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    mam pytanie, co to znaczy mieć drużynę w tej grze?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #15635
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    607
    Poza zakładką i czatem kompletnie nic

  6. #15636
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    mam pytanie, co to znaczy mieć drużynę w tej grze?
    - Jak to jest mieć drużynę, dobrze?
    - Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w drużynie najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na naszą drużynę. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję drużynie. Dziękuję jej, drużyna to śpiew, drużyna to taniec, drużyna to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie drużyny, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład expię, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby respić... znaczy... minibossy.

  7. #15637
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał Sigfried Zobacz post
    - Jak to jest mieć drużynę, dobrze?
    - Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w drużynie najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na naszą drużynę. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję drużynie. Dziękuję jej, drużyna to śpiew, drużyna to taniec, drużyna to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie drużyny, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład expię, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby respić... znaczy... minibossy.
    bardzo mi się podoba twoja odpowiedź lecz wciąż to wszystko można dostać bez drużyny
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  8. #15638
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    415
    https://prnt.sc/1sp98oj ile to zajmuje?

  9. #15639
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Trafił ktoś kiedyś szóstkę w loterii liczbowej w Klubie Wyznawców?

  10. #15640
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał Sigfried Zobacz post
    Trafił ktoś kiedyś szóstkę w loterii liczbowej w Klubie Wyznawców?
    Trafić 6 to wygrana w lotto, malutka szansa że ktoś kiedykolwiek to trafi w tej grze
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  11. #15641
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Trafić 6 to wygrana w lotto, malutka szansa że ktoś kiedykolwiek to trafi w tej grze
    wiem, jesli dobrze pamietam, to prawdopodobienstwo trafienia 6 w lotto to bylo jakies 1 do niecalych 14 milionow xD. Tak wiec jestem ciekawy, czy ktos juz mial (albo chociaz piątkę). Prawdopodobienstwo, ze ktos taki byl jest bardzo niskie, ale nigdy zero, dlatego spytalem ;p.


    Nie no glupoty gadam z tym 1 do 14mln, tak serio prawdopodobienstwo to 50/50. Albo trafisz, albo nie :trollface:

  12. #15642

  13. #15643
    Spróbuj coś takiego:

    Król Trefl
    Siódemka Karo
    Dama Pik
    Walet Kier

  14. #15644
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2021
    Postów
    54
    Czy w dalszym ciągu powinno się coś dostawać za 500 wymienionych śnieżnobiałych lotosów?

  15. #15645
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał abcdefg Zobacz post
    Czy w dalszym ciągu powinno się coś dostawać za 500 wymienionych śnieżnobiałych lotosów?
    tak
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •