Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: [Uzbrojenie] Woj. Rękawice a Miecz i Topór z atrybutem na PvE.

  1. #1
    Senshi
    Konto usunięte

    [Uzbrojenie] Woj. Rękawice a Miecz i Topór z atrybutem na PvE.

    Mam 7 Poziom.

    Opis problemu: Witam. Mam pytanie odnośnie broni zwanej Rękawicami i jej odpowiednikami, czyli kastetem, biczem etc. Z tego co zauważyłem można dodać atrybut w 4 rodzaje broni, ale ten nie, czy się mylę? Bardzo zależy mi na tej broni ze względu na dobre staty, ale czy na bossy,expa,PvP nie będzie lepszy miecz lub topór, gdzie można zwiększać atrybut tego typu broni ? Pytanie kolejne co sam atrybut daje, zwiększa dmg z broni, dodaje bonusy? Podsumowując, chciałbym się dowiedzieć co daje lepszy efekt, broń - Rękawice czy Miecz/Topór z wyplusowanym atrybutem. Z góry dziękuję za pomoc.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Broń dobierasz do konkretnych statystyk. Jeśli masz dużo siły, a lekko zaniedbałeś inne statystyki to rękawice są bardziej opłacalne, ale jeśli masz malo siły kosztem np szybkości to broń z atrybutem będzie lepsza. Wszystko zależy od statystyk twojej postaci

  3. #3
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Rękawice są "bez atrybutu", czyli zawsze będziesz nimi zadawać takie same obrażenia niezależnie od atrybutów Twoich i przeciwnika. Więcej dowiesz się z tego poradnika: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...o-o-atrybutach

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    w poradniku masz trochę o atrybutach, ja ci doradzę że warto wybrać miecze ;]
    nie maja ujemne celności, są co pare lvli (5, 7, 10, 13, 16, 20) dość często, więc dosyć często będziesz miał lepszą broń otwierającą drogę do lepszych mobów=lepszego expa
    a na 20lvl jest genialny goblinowy miecz który warto nosić do 30lvla więc dobrze jak po drodze do 20lvla wyrobisz troche atrybutu

  5. #5
    Senshi
    Konto usunięte
    Dziękuję serdecznie, daję automatycznie statystyki, ponieważ nie chce zepsuć postaci. Jeśli miecze to najlepszy wybór, a były one u mnie drugie w kolejce wyboru to się cieszę Jeśli macie jakiekolwiek rady odnośnie statystyk(możliwe, że trzeba na późniejszych lvlach inaczej dobierać) to chętnie ich wysłucham. Pozdrawiam

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    miecz najlepsze (przynajmniej dla mnie) do 30lvla
    na 30lvl lepsza jest buława (z ogra)
    rozdając staty automatycznie nie będzie źle, ale w PvP raczej kariery nie zrobisz jeśli am się chęć na PvP warto skonstruować swoje oryginalne staty

  7. #7
    Senshi
    Konto usunięte
    Rozdając staty automatycznie zwiększa się moje MP? Pytam, gdyż niektóre skille jedzą później więcej many, niż mam aktualnie(30).

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Senshi Zobacz post
    Rozdając staty automatycznie zwiększa się moje MP? Pytam, gdyż niektóre skille jedzą później więcej many, niż mam aktualnie(30).
    Automatyczna rozdawarka dba odpowiednio o każde statystyki.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    może patrzysz na skille maga (one więcej mp pobierają)
    automatycznie powinno ci dobrze dodawać mp ;]
    główna zasada jest taka żeby mieć na 2 leczenia

  10. #10
    Senshi
    Konto usunięte
    O to mi chodzi, heal bierze potem 18 many, a więc potrzeba mi 36, ale nie wiem czy gra mi doda po upie aż 6 many, gdyż został 1 lvl do wbicia heal'a na 4.

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Doda, doda.

  12. #12
    Senshi
    Konto usunięte
    Kolejne pytanie. Opłaca się plusować broń ? Porównuję statystyki i czasem mogę zauważyć, że broń z plusem ma gorsze staty od tej z +0, ktoś wyjaśni to zjawisko. Z góry dziękuję za pomoc.

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Senshi Zobacz post
    Kolejne pytanie. Opłaca się plusować broń ? Porównuję statystyki i czasem mogę zauważyć, że broń z plusem ma gorsze staty od tej z +0, ktoś wyjaśni to zjawisko. Z góry dziękuję za pomoc.
    Czasem broń +0 ma jakieś dodatkowe pkt. Zupełnie czyste statystyki broni zobaczysz klikając na jej nazwę.
    Zjawisko, które opisujesz to chyba wtedy kiedy oglądasz w 100% zużytą broń, a wtedy bonus się nie wyświetla.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •