Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 63

Temat: a moze by jakis bonus za 6 lajkow na facebooku

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528

    a moze by jakis bonus za 6 lajkow na facebooku

    ostatnio liczba lajkow na facebooku ostatnio spadla
    moze miec to zwiazek z tym, że bonusy zwiazane z liczbą lajkó ostatni sa co 2k
    facebook to switna reklama gry
    teraz gdy ruszyla kampania nalezy zachceic tych graczy, których juz te działąnia przyciągnęły zeby polubili MFO na portalu spolecznosciowym i zareklamowali gre znajomym
    proponuje podwojny drop ktory zmiejszy niedobor eq po upku
    co sądzicie? ;>

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Podwójnego dropu nigdy nie odmówię Ale moim zdaniem powinno się o nim uprzedzić w aktualnościach i na następny dzień włączyć na 24h. Bo podwójny drop po południu nie jest już taki fajny, gdy każdy ma już ubite mini bossy.

  3. #3
    Nikon
    Konto usunięte
    jeśli nie będzie mini eventu co 1k to się prędko go nie doczekamy
    można by też zacząć aktywnie prowadzić stronę na fb - jakieś konkursy, więcej newsów, info o filmikach na kanale yt

  4. #4
    Jeżeli by było jak mówił Tomi ,że co pare k lajków to eventy byłby co rok?

    Teraz doszli nowi gracze może to ich jakos zachęci do gry ? ;>

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    może dorp mixów przyśpieszenia, mobilki i skupienia, rege, odno, osłon, kamieni, run x3 i exp x2,5
    albo event w postaci otworzenia jakiejś lokacji gdzie z mobów dropiły mixy (wypisane wyżej) i potworki dawałyby więcej expa niż zwykłe do tego na lokacji wyskakiwałyby unikatowe potworki (wszystkie)
    Ostatnio edytowane przez Mita bank ; 15-08-2012 o 14:03

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Moim zdaniem exp x2 nie będzie bo jest za wcześnie po upku, przez co niektórzy gracze mogli by się czuć trochę pokrzywdzeni w stosunku do innych. Jakieś podkręcenie dropu miksów/eq z bossów mogło by być

  7. #7
    Cytat Napisał Mita Zobacz post
    może dorp mixów przyśpieszenia, mobilki i skupienia, rege, odno, osłon, kamieni, run x3 i exp x2,5
    albo event w postaci otworzenia jakiejś lokacji gdzie z mobów dropiły mixy (wypisane wyżej) i potworki dawałyby więcej expa niż zwykłe do tego na lokacji wyskakiwałyby unikatowe potworki (wszystkie)
    Event musi byc dla kazdego lv. Nie dla max

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    nie rozumiem
    exp i drop tylko dla max lvl?
    potworki da sie przeciez dostosować (event dyniowy), a bomba i inne dla low lvli wyłączyć, a podkręcić im częstotliwość pojawiania się np. dzbanka

  9. #9
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Moim zdaniem exp x2 nie będzie bo jest za wcześnie po upku, przez co niektórzy gracze mogli by się czuć trochę pokrzywdzeni w stosunku do innych. Jakieś podkręcenie dropu miksów/eq z bossów mogło by być
    Powiedz to graczom, którzy na samym enterze nie nałowili się złotych rybek i szczupaków na początku aktualizacji. Nie dorobili się dzięki temu tysięcy żetonów. A teraz czujecie się pokrzywdzeni?

    @Czarnulka
    Jednokrotne złowienie złotej rybki daję dużą przewagę. Po za tym ogromne ilości żetonów które wg mnie są bardzo cenne, bo wszystko wychodzi taniej niż złotem. A to spanie z głową na enterze? Godzinna drzemka i 900 pkt energii zrobione. Kto ile wydał mfów, co to mnie obchodzi? My Fantasy nie daję przewagi płacącym w grze, co jak widać się zmienia.
    Ostatnio edytowane przez The Ultimate Slayer ; 15-08-2012 o 14:39

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Tradycyjny podwójny drop, bez żadnych fajerwerków.

  11. #11
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał The Ultimate Slayer Zobacz post
    Powiedz to graczom, którzy na samym enterze nie nałowili się złotych rybek i szczupaków na początku aktualizacji. Nie dorobili się dzięki temu tysięcy żetonów. A teraz czujecie się pokrzywdzeni?
    ty widzisz w ogóle jakie głupoty piszesz?
    złotą rybkę można złowić tylko raz
    łowienie rybek jest nieopłacalne
    ci co łowili na początku rybki wydali na to setki mf

  12. #12
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    i jest bonus szukajcie tabliczki ;d

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,523
    Dzięki za 6k like'ów. Z tej okazji mamy dla Was małą zabawę. W pewnej lokacji w MFO2 i w MFO3 pojawiła się tabliczka z tajnym hasłem. Pierwsza osoba, która znajdzie tablicę, napisze w komentarzu odczytane hasło i nick w grze (w MFO2 również świat) otrzyma 100 MF. Jeśli nie jesteś pierwszy to się nie poddawaj. Wśród pozostałych osób, które umieszczą komentarz zostaną wylosowane 3 nagrody po 20 MF. Pula nagród jest oddzielna dla MFO2 i MFO3.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Też się dziwiłem co to za tabliczka wyrastając z podłogi, chciałem już to zgłosić w błędach. Tą tabliczkę znalazłem przez przypadek, ale nie zaglądam na fb

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    nie słyszałem o tej zabawie
    nie powinno się ogłaszać na forum eventu w którym do zdobycia jest 100mf najpierw powinno być w aktualnościach w grze
    chyba że na fb była informacja

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •