Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za tym by taki sklep powstal?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    34 79.07%
  • Nie

    9 20.93%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 59

Temat: Kolekcjonerskie przedmioty za mfy

  1. #1
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277

    Kolekcjonerskie przedmioty za mfy

    Witam, wpadlem na genialny pomysl aby w tym roku powstal nowy sklep z kolekcjonerkami z poprzednich lat tylko i wylacznie za mfy. Dozbieranie tych z poprzednich lat jest bardzo ciezkie, taki sklep moglby zyskac duza popularnosc u tych co probuja dozbierac caly album. Ceny moga byc drozsze tych z przed 10 lat powiedzmy. Mysle ze i admin by zyskal bo wiecej ludzi by sie wziela za doladowywanie mfow. Prosze o dyskusje innych zbieraczy.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    56
    Jestem oczywiście ZA. Kilka kolekcjonerek faktycznie nie jest już chyba do zdobycia, albo są u graczy którzy są nieaktywni albo są kiszone przez innych którzy nie myślą o sprzedaży. Sklep na 100% rozwiązał by przynajmniej po części problem e zdobywaniem brakujących kolekcjonerek a dodatkowo przyciągnął by kolejnych, którzy wiedząc że wielu pozycji nie są wstanie już zdobyć nie zaczynają zbierać,

  3. #3
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Jak najbardziej ZA, oczywiście wiadomo że chodzi nie o ceny strikte jednolite ale adekwatne do kolekcjonerki z danego roku, im starsza tym drożej. Użytkownik ma wtedy wybór między kupowaniem z targu po kosmicznych cenach (jak to bywa od czasu wprowadzenia albumu ) a kupieniem tzw. "pewniaka ". Wiadomo RNG jest jakie jest i nie każdemu się uda dostać daną kolekcjonerkę z danego roku a jest kilka osób które jak pokazują statystyki bicia globali eventowych wchodzą jedynie na event po to.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Nie jestem kolekcjonerem i nie będę z tego korzystał ale jak najbardziej na TAK

  5. #5
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Nie wiem czy to nie spowoduje, że część graczy odejdzie po wejściu takiej "zmiany" po uzbieraniu wszystkich kolekcjonerek. Już bardziej zrobiłbym raz na rok w grudniu możliwość kupna kolekcjonerki za MF pojedynczo z tej całej listy z wszystkich kolekcjonerek. Ale tak - jestem za.
    Welcome to my world.

  6. #6
    Może nie koniecznie za MFy, ale niektóre kolekcjonerki mogłyby po prostu wracać jako normalne do wylosowania i kupienia.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    56
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Nie wiem czy to nie spowoduje, że część graczy odejdzie po wejściu takiej "zmiany" po uzbieraniu wszystkich kolekcjonerek. Już bardziej zrobiłbym raz na rok w grudniu możliwość kupna kolekcjonerki za MF pojedynczo z tej całej listy z wszystkich kolekcjonerek. Ale tak - jestem za.
    Tu masz rację sklep może być otwarty tylko w czasie trwania danego eventu.

  8. #8
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał DĘBOWE MOCNE Zobacz post
    Tu masz rację sklep może być otwarty tylko w czasie trwania danego eventu.
    Jak najbardziej, wiadomo że nie non stop ale raz na rok podczas trwania eventu lub jakoś po .

  9. #9
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Cytat Napisał JeGGeRr Zobacz post
    Jak najbardziej, wiadomo że nie non stop ale raz na rok podczas trwania eventu lub jakoś po .
    O to wlasnie tutaj chodzi, sklep kolekcjonerski tylko raz do roku na event

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    43
    Na tak , ale oczywiście ceny im starsze tym dużo droższe.
    Bo jednak po coś są te niespodzianki wiem że jest mała szansa.

  11. #11
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Śmieszy mnie fakt że są tacy którzy nie zbierają kolektów zaznaczają pomysł na nie :P, ale cóż tutaj to się nie zmieni w tej kwestii raczej nic

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    167
    Na tak, myślę, że głosy NIE kolekcjonerów nie powinny być brane nawet pod uwagę, bo wiadome o co chodzi

  13. #13
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Moj plan taki na szybko wygladal by tak ze ceny zaczynaja sie od 10mf za poprzedni rok i powiedzmy kolejne lata wstecz dodajemy kolejne 10mf. To za 2012 wychodzi nam 110mf, drogo ale dla zbieracza ktoremu np. Brakuje ten ostatni kolekt warto wydac.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Jak najbardziej na tak. Nie wiem czy pomysł dotyczy wszystkich kolekcjonerek ze wcześniejszych lat, ale według mnie do kupienia powinny być tylko te, które nie lecą z globali.

  15. #15
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Cytat Napisał Harriours Zobacz post
    Jak najbardziej na tak. Nie wiem czy pomysł dotyczy wszystkich kolekcjonerek ze wcześniejszych lat, ale według mnie do kupienia powinny być tylko te, które nie lecą z globali.
    Sam mysle ze te ktore mozna co roku wydropic z globali odpadaja ze sklepu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •