Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: [#7] Poradnik - Nordia & Azarad

  1. #1
    Żółwie tańczą jak szalone...

  2. #2
    • Róg Kozicy + Gałka Oczna Arimana/Orle Pióro/Polarny Pył/Kieł Warga/Kruszony Lód
    • Róg Arimana + Gałka Oczna Arimana/Orle Pióro/Polarny Pył/Kieł Warga/Kruszony Lód
    Tyci błąd, bo nie kły warga, a pazury wilkołaka

  3. #3
    Cytat Napisał Ino Zobacz post
    Tyci błąd, bo nie kły warga, a pazury wilkołaka
    Poprawione. Najlepsze jest to, że napisałem Kieł Warga myśląc właśnie o Pazurze Wilkołaka
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #4
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    331
    Ukrytej Komnaty. Znajduje się w niej skrzynia zawierająca losowo (Magmowa Różdżka, Polarne Buty ???). Ja miałem tam polarny kaptur.
    Nie chce banaa

  5. #5
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Ukrytej Komnaty. Znajduje się w niej skrzynia zawierająca losowo (Magmowa Różdżka, Polarne Buty ???). Ja miałem tam polarny kaptur.
    Jest tam losowy przedmiot z setu Magmowego/Polarnego. Co do możliwego bonusu - nie wiem ale raczej jest możliwość.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Chciałbym przekazać gdzie ja miałem dowody do znalezienia w zadaniu "Władza ponad wszystko"
    - Na mapie Opuszczony Dom, w kołdrze w prawym górnym rogu
    - Opuszczony Dom, dziura po prawej od schodów do parteru
    - Zegar na parterze (tak jak masz w solucji)
    - Stół (tak jak masz w solucji)

    W skrzyni w domu fanatyków miałem 6 Kropli Do Oczu (tylko tak mi się wydaje, ale w tej skrzyni chyba będą przedmioty typu antidotum, krople itd, nie dowody, ale to tylko moje "wydaje mi się").

    W skrzyni przy domu Asturiasa dostałem Lodowe Buty (pewnie można dostać tu Lodowy set).

    Za wykonanie zadania dostałem Laske Zorzy.

  7. #7
    Dzięki. Jak znajdę czas to wszystko pouzupełniam.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  8. #8
    Tak, u asturiasa można dostać cały lodowy set (ja miałem zbrojkę)
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Poradnik na forum do Viviego już jest, możesz uzupełnić link na stronie 46

    Napisałeś też, że nie jesteś pewien czy kartka z pamiętnika, którą trzeba znaleźć po naświetleniu wszystkich run zawsze będzie tam gdzie u Ciebie (szkielet w budynku w prawym górnym rogu mapy). Otóż ja znalazłem to również w tym miejscu co Ty (sprawdziłem również na filmikach Asasynka i on też tam znalazł) możliwe jest więc że kartka zawsze sie tam respi

    Oddając kartke postać powiedziała:
    Udało mi się znaleźć kartkę z dziennika jakiegoś mieszkańca, leżała w jednym ze zrujnowanych budynków. Oto ona.

    Możliwe że dialog (kartka leży po drugiej stronie podestu za portalem) był taki przez przypadek i już jest naprawiony.

    W Komnacie Pomroku (tam gdzie jest Kamień negacji) w skrzynce dostałem 2x Odnówki 3 ( u Ciebie jest napisane Odnówka 4, więc można też coś innego dostać)

    A w skrzynce w Ukrytej Pieczarze dostałem 27 żetonów

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2017
    Postów
    2
    Na 26 stronie poradnika jest napisane że za stącenie skrzynki za pomocą snieżek dostajemy losową zdolność lodowy krąg, Eksplozja 2 ,ale ja akurat z tej skrzynki dostałęm dowałowanie proszę poprawcie to

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    52
    W Domu Handlowym na piętrze znajduje się skrzynka zawierająca losowo (10x Antidotum, 10x Sole Trzeźwiące)

    Osobiście dostałem 10 sztuk przedmiotu Rumiankowy Okład

    Przy NFZ koło Leona otrzymałem Szafir
    Ostatnio edytowane przez DĘBOWE MOCNE ; 05-08-2022 o 18:56

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2022
    Postów
    9
    W queście "władza ponad wszystko" w opuszczonym domu znalazłam jeszcze jedno miejsce w którym może być dowód. u mnie to był zdobiony sztylet i to miejsce jest na piętrze na prawo od worków w mysiej dziurze. (10,8) i zwrócić się w górę

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    16-10-2023
    Postów
    3
    Miasto krasnoludów -> Most

    Optymalna kolejność: przyciski #3, #2, #3 no chyba, że ustawienia początkowe się różnią.
    Przycisk #1 - sam nie wiem, bo jak już powciskałem to nie mogę sprawdzić.
    Przycisk #2 - sam nie wiem, bo jak już powciskałem to nie mogę sprawdzić.
    Przycisk #3 zmienia ustawienie płytek 1, 2, 4, 6

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •