Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [#7] Poradnik - Nordia & Azarad

Żółwie tańczą jak szalone...

Tester Avatar Ino
    • Róg Kozicy + Gałka Oczna Arimana/Orle Pióro/Polarny Pył/Kieł Warga/Kruszony Lód
    • Róg Arimana + Gałka Oczna Arimana/Orle Pióro/Polarny Pył/Kieł Warga/Kruszony Lód
    Tyci błąd, bo nie kły warga, a pazury wilkołaka

Cytat Napisał Ino Zobacz post
    Tyci błąd, bo nie kły warga, a pazury wilkołaka
    Poprawione. Najlepsze jest to, że napisałem Kieł Warga myśląc właśnie o Pazurze Wilkołaka

Użytkownik Avatar hurzysta
    Ukrytej Komnaty. Znajduje się w niej skrzynia zawierająca losowo (Magmowa Różdżka, Polarne Buty ???). Ja miałem tam polarny kaptur.
    Jestem ciekawym osobnikiem

Redaktor Avatar Łukasz
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Ukrytej Komnaty. Znajduje się w niej skrzynia zawierająca losowo (Magmowa Różdżka, Polarne Buty ???). Ja miałem tam polarny kaptur.
    Jest tam losowy przedmiot z setu Magmowego/Polarnego. Co do możliwego bonusu - nie wiem ale raczej jest możliwość.
    Ja to tu tylko zostawię...

Użytkownik Avatar Kagome
    Chciałbym przekazać gdzie ja miałem dowody do znalezienia w zadaniu "Władza ponad wszystko"
    - Na mapie Opuszczony Dom, w kołdrze w prawym górnym rogu
    - Opuszczony Dom, dziura po prawej od schodów do parteru
    - Zegar na parterze (tak jak masz w solucji)
    - Stół (tak jak masz w solucji)

W skrzyni w domu fanatyków miałem 6 Kropli Do Oczu (tylko tak mi się wydaje, ale w tej skrzyni chyba będą przedmioty typu antidotum, krople itd, nie dowody, ale to tylko moje "wydaje mi się").

W skrzyni przy domu Asturiasa dostałem Lodowe Buty (pewnie można dostać tu Lodowy set).

Za wykonanie zadania dostałem Laske Zorzy.

Dzięki. Jak znajdę czas to wszystko pouzupełniam.

Tak, u asturiasa można dostać cały lodowy set (ja miałem zbrojkę)
    Pozdrawiam Redakcję 100% POLSKIEGO FORUM
    Pvp
    Cytat

Użytkownik Avatar Kagome
    Poradnik na forum do Viviego już jest, możesz uzupełnić link na stronie 46

Napisałeś też, że nie jesteś pewien czy kartka z pamiętnika, którą trzeba znaleźć po naświetleniu wszystkich run zawsze będzie tam gdzie u Ciebie (szkielet w budynku w prawym górnym rogu mapy). Otóż ja znalazłem to również w tym miejscu co Ty (sprawdziłem również na filmikach Asasynka i on też tam znalazł) możliwe jest więc że kartka zawsze sie tam respi

Oddając kartke postać powiedziała:
    Udało mi się znaleźć kartkę z dziennika jakiegoś mieszkańca, leżała w jednym ze zrujnowanych budynków. Oto ona.

Możliwe że dialog (kartka leży po drugiej stronie podestu za portalem) był taki przez przypadek i już jest naprawiony.

W Komnacie Pomroku (tam gdzie jest Kamień negacji) w skrzynce dostałem 2x Odnówki 3 ( u Ciebie jest napisane Odnówka 4, więc można też coś innego dostać)

A w skrzynce w Ukrytej Pieczarze dostałem 27 żetonów

Uprawnienia