Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Vivi #2

Użytkownik

Vivi #2

Opis:To nasze drugie spotkanie z potężnym magiem Vivim. Tym razem przygotował się i dysponuje magiczną latarnią oraz nowymi zdolnościami. Boss do pokonania od 80 poziomu.
    Dojście do bossa od najbliższego miasta
    Odblokowuje dostęp do
    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty
    Sugerowane uzbrojenie
    Sugerowane gemy
    Sugerowane zdolności
    Możliwy Loot
    Taktyka/Wskazówki
    Przydatne artykuły
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 08-02-2021 o 14:37

Użytkownik Avatar Antybristler
    Do taktyk warto dodać by uważać na naznaczenie pod koniec walki, gdyż mając mało HP i naznaczenie oraz zabijając VIVI#2 padniemy = remis tak jak było w moim przypadku: https://mfo3.pl/r/bbd797f9e
    Można też dodać że jak ktoś ma spore problemy by zrobić reset i full na obronę magiczną. Większy koszt, ale walka praktycznie wygrania jeśli się nie popełni poważnego błędu. Bez resetu pewnie będzie trzeba kilka-kilkanaście walk.

Użytkownik Avatar Clover
    Czy vivi jakoś reaguje na znormowanie transu?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Użytkownik
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Czy vivi jakoś reaguje na znormowanie transu?
    nie mam pojęcia, ja normowałem pierwsze 2 skupy a później na transie używałem bryzy. Wątpię żeby jakkolwiek reagował, w końcu jest to ten sam trans co u Tempusa, a z tego co pamiętam to Tempus nic specjanego wtedy nie robił.

edit: tempus używał starożytnego gniewu, nie widziałem jednak żeby vivi go użył w którejkolwiek walce
    - - - - - - - - - -

Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Do taktyk warto dodać by uważać na naznaczenie pod koniec walki, gdyż mając mało HP i naznaczenie oraz zabijając VIVI#2 padniemy = remis tak jak było w moim przypadku: https://mfo3.pl/r/bbd797f9e
    Można też dodać że jak ktoś ma spore problemy by zrobić reset i full na obronę magiczną. Większy koszt, ale walka praktycznie wygrania jeśli się nie popełni poważnego błędu. Bez resetu pewnie będzie trzeba kilka-kilkanaście walk.
    jeżeli nie dasz sobie nałożyć naznaczenia, to nie będzie takiego problemu. Ja w swojej walce nie miałem ani jednego naznaczenia i tylko 1 paraliż https://mfo3.pl/r/bf30efbf1
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 18-01-2021 o 21:27

Magmowy wisiorek też fajny.
    Poza tym- jeśli ktoś nie lubi kombinować z taktyką, może ubrać 75 odpo na paraliż i mieć wywalone w manę.
    Warto dorzucić informację, że pasywki odnawiające mp (poza tymi aktywowanymi przez zaklęcie/atak) nie będą skuteczne- vivi je po prostu zablokuje.
    I gemy dodające odpo na zatrucie (granaty, chyba) też mogą być przydatne, jak serio nie ma się czego ubrać.
    Pozdrawiam Redakcję 100% POLSKIEGO FORUM
    Pvp
    Cytat

Ogarnąłem poradnik pod względem wizualnym. (dużo enterów usunięte)
    ~Pozdrawiamy Redakcja

Użytkownik
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Magmowy wisiorek też fajny.
    Poza tym- jeśli ktoś nie lubi kombinować z taktyką, może ubrać 75 odpo na paraliż i mieć wywalone w manę.
    Warto dorzucić informację, że pasywki odnawiające mp (poza tymi aktywowanymi przez zaklęcie/atak) nie będą skuteczne- vivi je po prostu zablokuje.
    I gemy dodające odpo na zatrucie (granaty, chyba) też mogą być przydatne, jak serio nie ma się czego ubrać.
    pytanie czy chcesz zajmować sobie 3 sloty na turkusy (2 w przypadku posiadania magmowej czapki) żeby mieć odpo na coś, czego idzie bez problemu uniknąć.
    Wszystko zależy od posiadanego eq i statystyk, ale moim zdaniem np 3 gemy spda i pilnowanie mp są dużo lepszą opcją niż 3 turkusy.

Ja osobiście byłem: wilcza rózga, magm czapka, arktos peleryna buty i pierek, 3 gemy mdeff i 6 gemów spda. Miałem 301 mdeff 292 atk i 374 spd. Udało się zabić z 1 próby, bo dużo spda pomagało pilnować mp.
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 21-01-2021 o 10:34

zawsze można sobie te gemy wbić do nieunikata.

Co do tego przeczekania- informacja nie jest do końca zgodna z prawdą.
    Skupienie nakłada na siebie ZAWSZE gdy mamy nietykalność.
    w pierwszej kolejności rzuca mixy, potem trans.
    Pozdrawiam Redakcję 100% POLSKIEGO FORUM
    Pvp
    Cytat

Dzięki za wzmianke z tą walką pod lucka
    I tak właśnie socializm oraz system autorytarny zniszczył polskę i jednocześnie sprawił że partia Prawa i Sprawiedliwości spadła z rowerka.
    Koniec
    Pozdrawiam

Uprawnienia