Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Fałszywe Swiadectwo *oszust*..

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    W imieniu innego gracza napisałeś, że nie posiada kwoty niezbędnej do zakupu różdżki, co najprawdopodobniej nie było zgodne z prawdą.
    Sam przyznaj, że zachowałeś się nie fair.
    Załóżmy, że zostawiłbym tamtą sytuację. adamekch wygrywa aukcje, Kamillo pisze potem w grze "Jak z tą różdżką?" adamekch: "Nie mam tego 1,8kk, ale mogę dać Żółwią Różdżkę +1, Płaszcz z Jeziora +2, 2 Hełmy Orka, 3x Górnicze Buty, kartę Rozbójnika, Rękawice Pośpiechu, Topór Magii Wiatru, Przeklętą Różdżkę +1, Górniczy Hełm i buty Lewiatana i 500k".
    I wtedy pewnie nie byłoby problemu.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Załóżmy, że zostawiłbym tamtą sytuację. adamekch wygrywa aukcje, Kamillo pisze potem w grze "Jak z tą różdżką?" adamekch: "Nie mam tego 1,8kk, ale mogę dać Żółwią Różdżkę +1, Płaszcz z Jeziora +2, 2 Hełmy Orka, 3x Górnicze Buty, kartę Rozbójnika, Rękawice Pośpiechu, Topór Magii Wiatru, Przeklętą Różdżkę +1, Górniczy Hełm i buty Lewiatana i 500k".
    I wtedy pewnie nie byłoby problemu.
    To żadne wytłumaczenie. Jeśli zamiast 1,8kk proponowałby te itemy, to przecież nie musiałby sprzedawać mu tej różdżki.
    Na chwilę obecną sytuacja wygląda tak, że pozbawiłeś go szansy kupienia rzeczy, na którą być może złoto miał (tak jak napisał MoP - MF, itemy na targu itp.), bo Tobie się wydawało, że go nie ma.
    W taki sposób można podważyć każdą aukcję (powiedzmy licytuję coś za 2kk na Handlu, licytacja dobiega końca i Ty nagle piszesz "dobra, ja to wezmę za 2kk, bo ona pewnie i tak Cię oszuka").

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Mógł zaprzeczyć przed kolejnym postem Kamilla (było ponad 2 godziny), mógł napisać do samego Kamilla, cokolwiek innego.

    A o historii z Pajęczą Zbroją +3 chwilę potem wspomniałem. Gdyby miał te 1,8kk, to by pewnie się zgodził

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ktyki-handlowe

    W tym temacie zarzucałeś komuś nieuczciwe i nieetyczne praktyki handlowe tylko dlatego, że nie chciał oddać zakupionego przedmiotu. Jak byś określił swoje zachowanie wobec adamekcha?

    Mógł zaprzeczyć przed kolejnym postem Kamilla (było ponad 2 godziny), mógł napisać do samego Kamilla, cokolwiek innego.
    To Ty mogłeś nie pisać tego, co napisałeś.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •