Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Necrani

  1. #1

    Necrani

    Opis: Posiadał potęgę, której jego dawny przyjaciel - Diablos, nie był w stanie posiąść. Wynikająca z tego frustracja Władcy Diabelskiej Fortecy doprowadziła do złożenia Necrani w ofierze. Ponoć po kilku dniach wyskoczył z lawy i obecnie błąka się w jednej z grot. Możemy zainicjować z nią walkę podczas walk z Mrocznymi Diablikami w Grocie Skalania. Do pokonania na 30 poziomie.

    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty
    Możliwy loot
    Taktyki
    Skrypty
    Przydatne artykuły
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 10-03-2022 o 20:55 Powód: Aktualizacja

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2020
    Postów
    1
    Nie no na 30p to on nie jest. Ja aktualnie mam 35 więc chciałem go farmić w pojedynkę... jakże wielkie było moje zaskoczenie jak zobaczyłem jego hp. nawet z pomocą innego gracza na 37p nie dawaliśmy rady i musieliśmy pisać po ludziach żeby nam pomogli. jak ktoś jest ciekaw jak to wyglądało i chce zobaczyć jak daję necraniemu miskturę odnowienia z nagłego spazmu ekscytacji to proszę bardzo: https://mfo3.pl/r/baf4bf280

  3. #3
    Cytat Napisał ZgniłyAsz Zobacz post
    Nie no na 30p to on nie jest. Ja aktualnie mam 35 więc chciałem go farmić w pojedynkę... jakże wielkie było moje zaskoczenie jak zobaczyłem jego hp. nawet z pomocą innego gracza na 37p nie dawaliśmy rady i musieliśmy pisać po ludziach żeby nam pomogli. jak ktoś jest ciekaw jak to wyglądało i chce zobaczyć jak daję necraniemu miskturę odnowienia z nagłego spazmu ekscytacji to proszę bardzo: https://mfo3.pl/r/baf4bf280
    to nie jest unikat na którego korzysta się z regeneracji xd
    Żeby lać na 30 poziomie to musisz skorzystać z takiej skomplikowanej taktyki, że bijesz się trującą zdolką dla PRZECIWNEJ profesji i minimalizujesz ataki necrani(ego?) osłonką magiczną. Straszne rzeczy ogólnie.

    A co do samego poradnika (sekcja skryptów) "nietestowany" się pisze, zaś Necrani nie przechwytuje naszej barierki magicznej, więc odradzanie tego statusu to trochę strzelanie w kolano (taktyki).
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 07-06-2023 o 01:44
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •