Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Temat: Turniej PVP dla naszej Elity 50 +

  1. #1
    TrueStory
    Konto usunięte

    Turniej PVP dla naszej Elity 50 +

    REKRUTACJA ZAMKNIĘTA !


    ZAPISY:


    1.Wymagany poziom 50 i wyżej
    2.Aby się zapisac wystarczy napisac wiadomosc do gracza "Muszynianka" o treści "Zapisuję się do turnieju PVP w przedziale 50+, mam "xx" poziom, jestem magiem/wojownikiem i posiadam "xx" punktów rankingowych.
    3.Wpisowe jest za darmo
    4.W turnieju może wziąc udział 16 graczy
    5.Zapisy trwają począwszy od 4.11.2012 do 11.11.2012, w przypadku gdy będzie więcej niż 16 chętnych, będzie prowadzona selekcja według rankingu i poziomów, a jeżeli zainteresowanie będzie duże, będzie możliwośc stworzenia dodatkowego turnieju w tej samej kategorii.

    ZASADY OGÓLNE :

    1. Sędziną turnieju jest "Muszynianka", wszelkie, pytania, uwagi, zażalenia proszę kierowac do niej poprzez PW w grze,
    2*.W turnieju bierze udział 16 graczy, gracze zostaną przydzieleni do czterech grup, w każdej z grup będą toczone walki "każdy z każdym". Z każdej z tej grup wychodzi najlepsza dwójka. Wyłoniona najlepsza ósemka weźmie udział w systemie turniejowym (przegrany odpada). Zostaną rozlosowane cztery pary. Następnie zostanie wyłoniona najlepsza czwórka, która weźmie udział w półfinałach. Wygrani z półfinałów przechodzą do finału, natomiast przegrani toczą walke o 3 miejsce.
    3. W systemie grupowym zwycięstwo premiowane jest 3 punktami, remis 1 punktem, porażka 0 pkt.
    4. W turnieju w przedziale 50+ może brac udział każdy gracz, lecz tylko jedną postacią, która ma minimalnie 50 poziom.
    5. Zabroniona jest zmiana profesji w czasie trwania turnieju
    6.Zwycięzca walki jest zobowiązany wysłac PW w grze do gracza "Muszynianka" wraz z załączonym raportem walki, oraz podanym przedziałem poziomowym turnieju w którym bierze udział
    7.Gracze sami umawiają się na pojedynki, ale sędzina ma również wpływ na ustalanie terminów walk.
    8.W przypadku remisu walka musi byc powtórzona
    (system pucharowy)
    9.Walki w miare możliwości powinny byc toczone o ranking. Jeżeli tylko gracz może walczyc o rank, jest zobowiązany do walki rankingowej. W przypadku gdy gracz nie wyrazi zgody / nie wykaże zainteresowania walką o rank, przegrywa ją walkowerem.
    10.Walki odbywają się w trybie manualnym
    11. NA POCZĄTKU Z KAŻDEJ WALK TURNIEJOWYCH KAŻDY GRACZ JEST ZOBOWIĄZANY DO NAPISANIA " WALKA TURNIEJU PVP Przedział 50+"
    12. W przypadku równej liczby punktów po wszystkich walkach w grupie o miejscu w grupie decyduje bezpośrednia walka, na drugim miejscu liczy się RANKING Z OSTATNIEGO DNIA ZAPISÓW !
    13. Wszelkie nieobecności, niewstawienia się przeciwnika na dany termin do walki proszę zgłaszac wiadomością do gracza Muszynianka
    *Gdyby zapisało się więcej niż 16 osób zrobimy grupy pięciosobowe , lub więcej ;D
    14. W przypadku upływu czasu na rozegranie walk, wszystkie nierozegrane walki zostaną zakończone remisem (dotyczy walk grupowych). Jeżeli jednak nie rozegrano walki z winy gracza który unikał walki, walka zostanie zwycięstwem gracza, który chciał walczyc. Oczywiście wszystko musi byc podparte wcześniejszymi wiadomościami do mnie odnośnie tego, że dany gracz się nie zgłasza do walki : )
    NAGRODY :

    1 Miejsce 50 MF*,
    2 Miejsce 35 MF*,
    3 Miejsce 15 MF*,

    *MFy sponsorowane przez Administratorów będą przyznane tylko w przypadku gdy to turnieju zapisze się 16 osób.

    W przypadku chęci zasponsorowania dodatkowych nagród proszę o wiadomośc. Jako że sponsoruje nagrody w przedziale 21-30 nie jestem w stanie już więcej zasponsorowac, dlatego byłoby bardzo miło gdybyście coś wspomogli ;D



    PRZEWIDYWANY START : 12.11.2012
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 22-11-2012 o 23:59

  2. #2
    TrueStory
    Konto usunięte
    Zapisani :
    Lp Nick Poziom Profesja Ranking
    1 Ksiliath 51 Mag 2929
    2 Dr press 50 Mag 155
    3 Qwiker 51 Mag 759
    4 BloodEye 51 Wojownik 1467
    5 Lons 50 Wojownik 590
    6 Seitas 50 Mag 276
    7 Kolnay 50 Wojownik 639
    8 Venom 51 Wojownik 624
    9 BartXIV 51 Mag 314
    10 DamianC 50 Wojownik 327
    11 Kekashi 50 Mag 361
    12 Terens 50 Wojownik 1927
    13 Jeahok 51 Wojownik 951
    14 Sru 50 Wojownik 452
    15 siata 51 Wojownik 388
    16 Rudas 50 Wojownik 315
    17 Kampaj 51 Wojownik 207
    18 Pirrat 50 Mag 410
    19 SystemOfADown 51 Wojownik 469
    20 vegito 51 Mag 143
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 22-11-2012 o 23:59

  3. #3
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Co z tym turniejem?

  4. #4
    "Prosze o przeniesienie tematu do działu PVP
    Po przeniesieniu otworzę rekrutacje"
    Czekamy na organizatora.

  5. #5
    TrueStory
    Konto usunięte
    Oo, doczekałam się ;D W takim razie hop ! Zaczynamy Zapisy ; )

    Uległ zmianie punkt 9 regulaminu. Proszę o zaznajomienie się z nim.
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 10-11-2012 o 14:07

  6. #6
    Cenie sobie turnieje organizowane przez Ciebie ,więc z przyjemnością wezmę udział .

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    proponuje rozreklamowac to w grze jesli jeszcze takiej info nie było
    nie wyszyscy czytaja forum ja sie zobaczylem posta wczoraj przypadkiem

  8. #8
    TrueStory
    Konto usunięte
    Starałam się rozsyłac, pisac gdzie się da, ale jak wiadomo nic nie zastąpi wpisu w aktualnościach : ) Udało nam się zebrac 16 graczy, także Turniej już na pewno ruszy, wiadomo mogło byc lepiej, ale nie ma co narzekac, damy radę : )

  9. #9
    TrueStory
    Konto usunięte
    Witam wszystkich serdecznie na otwarciu Turnieju PVP dla najlepszych graczy z naszego serwera MFO3 : ) Poniżej przedstawię wam efekty losowania grup *. Jako że mamy 20 uczestników, postanowiłam zrobic 4 grupy w której będzie po 5 osób. A o to i grupy :

    GRUPA A
    Nick Liczba Walk Wygrane Walki Zremisowane Walki Przegrane Walki Punkty
    Dr Press 4 1 2 1 5
    Terens 4 3 1 0 10
    SystemOfADown 4 1 1 2 4
    vegito 4 2 2 0 8
    DamianC 4 0 0 4 0
    1. Terens
    2. vegito

    GRUPA B
    Nick Liczba Walk Wygrane Walki Zremisowane Walki Przegrane Walki Punkty
    Rudas 4 1 0 3 3
    Lons 4 3 0 1 9
    Sru 4 3 0 1 9
    Qwiker 4 3 0 1 9
    Seitas 4 0 0 4 0
    1. Qwiker
    2. Lons
    GRUPA C
    Nick Liczba Walk Wygrane Walki Zremisowane Walki Przegrane Walki Punkty
    Venom 4 2 0 2 6
    Kolnay 4 0 1 3 1
    BartXIV 3 1 1 2 4
    Ksiliath 4 3 0 1 9
    Kekashi 4 3 0 1 9
    1. Ksiliath
    2. Kekashi

    GRUPA D
    Nick Liczba Walk Wygrane Walki Zremisowane Walki Przegrane Walki Punkty
    siata 4 2 0 2 6
    Jeahok 4 3 0 1 9
    Kampaj 4 0 0 4 0
    Pirrat 4 2 0 2 6
    BloodEye 4 3 0 1 9
    1. BloodEye
    2. Jeahok

    Czas na rozegranie walk do 22.11.2012 włącznie : ) Życzę powodzenia !

    Przypominam o pisaniu przed każdą walką " WALKA TURNIEJU PVP Przedział 50+" oraz o przesyłanie raportów z walk ( raport jest zobowiązana wysłac ta osoba, która wygrała walkę ).
    __________________________________________________ _______

    * Losowanie odbyło się z pomocą strony www.losowe.pl , więc wszelkie zażalenia odnośnie niezadowolenia z wylosowanej grupy nie będą przeze mnie rozpatrywane.
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 22-11-2012 o 23:58

  10. #10
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Wydaje mi się, że grupa D to tzw "grupa śmierci" :P

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    to samo pomyślałem oglądając rano moją grupę =/

  12. #12
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Ja nawet nie Wiedziałem o istnieniu tego turnieju , dziś dopiero zobaczyłem. A rekrutacja już zamknięta. Szkoda. Życzę powodzenia wam

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Ja nawet nie Wiedziałem o istnieniu tego turnieju , dziś dopiero zobaczyłem. A rekrutacja już zamknięta. Szkoda. Życzę powodzenia wam
    Dokładnie, też chciałem wziąć udział, ale gdy spojrzałem na nick organizatorki myślałem, że dla 30leveli to jest.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Wydaje mi się, że grupa D to tzw "grupa śmierci" :P
    niestety ;p

  15. #15
    Fakt w aktualnościach mogło się pokazać ,mimo wszystko poziom turnieju jest dobry . Patrząc na ranking każdy polizał chociaż trochę pvp

    POWODZENIA

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •