Strona 8 z 36 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 532

Temat: Zmiany TvT

  1. #106
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    jak dla mnie przydałoby się jakieś wzmocnienie mgły, magowie bardziej się skupiają na deffach albo idą w atak, nie widuje się magów luckerów, przez co mgła jest aktualnie słaba i często widuję mgły gdzie żaden status nie wlazł
    mgła jest nadal mocna o dobra nie wiem o czym ty teraz mówisz.
    czeki za mocne nerf this

  2. #107
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    jak dla mnie przydałoby się jakieś wzmocnienie mgły, magowie bardziej się skupiają na deffach albo idą w atak, nie widuje się magów luckerów, przez co mgła jest aktualnie słaba i często widuję mgły gdzie żaden status nie wlazł
    Nie widuje się magów luckerów, bo nie mają szans przeżyć ponad jedną turę przez taki nadmiar hiterów-wojowników.

  3. #108
    Magician
    Konto usunięte
    no to właśnie dlatego mgła powinna otrzymać wzmocnienie, bo nie jest w stanie teraz uratować przykładowo przed takimi hiterami, którzy tego lucka mają dużo i im odpo jest kompletnie niepotrzebne
    Ostatnio edytowane przez Magician ; 30-04-2017 o 20:58

  4. #109
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    no to właśnie dlatego mgła powinna otrzymać wzmocnienie, bo nie jest w stanie teraz uratować przykładowo przed takimi hiterami, którzy tego lucka mają dużo i im odpo jest kompletnie niepotrzebne
    jest wstanie uratować walke przed takimi hiterami.

  5. #110
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    no to właśnie dlatego mgła powinna otrzymać wzmocnienie, bo nie jest w stanie teraz uratować przykładowo przed takimi hiterami, którzy tego lucka mają dużo i im odpo jest kompletnie niepotrzebne
    Mgła była nerfiona wiele razy, wiec nie ma co jej nawet buffowac. Lepiej się zająć hiterami, bo wtedy więcej problemów się zapobie i się nie zrobi nowych.

  6. #111
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał FoxeRaged Zobacz post
    Mgła była nerfiona wiele razy, wiec nie ma co jej nawet buffowac. Lepiej się zająć hiterami, bo wtedy więcej problemów się zapobie i się nie zrobi nowych.
    widziałeś może dzisiejsze iś ? hiterzy zostali rozgromieni w 20 minut przez czeki czekam na nerf
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 30-04-2017 o 21:03 Powód: mały błąd upsi

  7. #112
    Magician
    Konto usunięte
    jakoś przez ostatnie igrzyska nie widywałem sytuacji, gdzie mgła by uratowała, jak najszybciej powinna zostać osłabiona furia i szczęśliwy, bo to wciąż jest parodia, raczej hiterzy narzekają przez dzisiejszą przegraną, jedne igrzyska to nie tragedia, póki nie będzie osłabień to hiterzy wciąż są za mocni

  8. #113
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    jakoś przez ostatnie igrzyska nie widywałem sytuacji, gdzie mgła by uratowała, jak najszybciej powinna zostać osłabiona furia i szczęśliwy, bo to wciąż jest parodia, raczej hiterzy narzekają przez dzisiejszą przegraną, jedne igrzyska to nie tragedia, póki nie będzie osłabień to hiterzy wciąż są za mocni
    pokazaliście dzisiaj że da się zabić hiterow z łatwością dlatego śmieszą mnie kolejne próby osłabienia

  9. #114
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    widziałeś może dzisiejsze iś ? hiterzy zostali rozgromieni w 20 sekund przez czeki czekam na nerf
    To się zdarza raz na ruski rok. Może lepiej będzie polepszyć woja i znerfic wszystkie zdolności które kontrują hiterow, to będzie fair.
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    pokazaliście dzisiaj że da się zabić hiterow z łatwością dlatego śmieszą mnie kolejne próby osłabienia
    Dorek Ty dalej nie łapiesz dokonca o co chodzi. Oczywiscie ze kiedyś się zdarzy skontrować hitera, ale to nie ma być tak ze to coś zdarzy się tylko raz.
    Ostatnio edytowane przez FoxeRaged ; 30-04-2017 o 21:08

  10. #115
    Magician
    Konto usunięte
    hmm 1 igrzyska przegrane przez hiterów, a poprzednie 5 przez hiterów no faktycznie, hiterzy strasznie sobie nie radzą

  11. #116
    musaraj
    Konto usunięte
    "da się zabić hiterów" - hiterzy jako profil skrajny powinni raczej mówić, że "będąc hiterem da się wygrać' - fakt że jest w drugą stronę świadczy o tym, że jednak coś jest nie tak.

    Mgła - moim zdaniem zbyt losowa w obecnej formie. Nie jestem za jej wzmocnieniem/osłabieniem, ale zmianą.

  12. #117
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Nie dokonca. Na 50 lvlu mgła sprawdzała się bardzo dobrze. Po update'cie często nie była zmieniana, wiec problem leży gdzieś indziej.

  13. #118
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    mgła nadal jest używana nawet przez samych hiterów

  14. #119
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Dorek, ale co ty chcesz nerfic w czekach, bo chyba jednak nie trollujesz

  15. #120
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    Dorek, ale co ty chcesz nerfic w czekach, bo chyba jednak nie trollujesz
    czyli jednak jestem słabym trollem kurcze czas brać lekcje od leona.

    Ogólnie ja bym już nic nie zmieniał bo zmiany w ożywkach i tak dają swoje, osłabiają hiterow strasznie.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 30-04-2017 o 22:44

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •