Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 1422232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 346 do 360 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #346
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    607
    To jest chyba błąd pasek miał być przez dwa dni a nie.

  2. #347
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Tomi odpowiesz co mam zrobić z nowym złotem ? Chętnie bym sprzedał troche rzeczy aby zarobić okolo 30-40kk już. Nawet jak powiększe depo do 130kk i schowam tam obecny hajs to co z nowym ? Depo nie powiększę bo nie kupie MF za PLN, MF na targu ma limit który też się skonczy więc gra zmusza nas do wydawania PLN ? Czyli może pora zmienić info odnośnie: My Fantasy Online jest grą bezpłatną.

  3. #348
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Najważniejsza jest kwestia upka fabularnego. Jeżeli mamy czekać tak jak na Nordie, czyt 3.5 roku no to bardzo źle to widzę. Spokojnie można nazbierać 70-100kk i co z taką kasą robić, skoro nie ma na co wydawać. Gra musiałaby mieć regularną coroczną aktualizację. O ile się nie mylę, ubytek przy porażce będzie ponownie 1%, średnio opłacalne będzie expienie/pvp/wymiana mini. Padnie gra, wiele osób już nie walczy pvp, a ten proces będzie postępował. Jeżeli mam 15kk limitu na dwóch postaciach +65 lvl to paradoks trochę. Do końca roku przy aktywnej sprzedaży + expieniu dobijam do 80kk. Tylko po co?

  4. #349
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Przecież nic nie musisz robić, niech leży w depo i tyle.
    mam limit 5 mln

  5. #350
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Zamknij ktoś ten temat lub zmień nazwe na "Żale Hitera" bo to już ma 24 strony, a nie ma już żadnej wartości merytorycznej

  6. #351
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2014
    Postów
    177
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Zamknij ktoś ten temat lub zmień nazwe na "Żale Hitera" bo to już ma 24 strony, a nie ma już żadnej wartości merytorycznej
    +1

  7. #352
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2015
    Postów
    10
    Niech ktoś zamknie ten temat bo Hiter ciągle narzeka i nudne już to jest.

  8. #353
    Użytkownik Avatar Noreen
    Dołączył
    20-12-2011
    Postów
    71
    Upek na plus, za dużo płaczków, Hiter oszczędź, jak na moje większość została zebrana w propozycjach w innym temacie, popieram wpis Atronisa wyżej.

  9. #354
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Nie, włożyłam całe złoto do depozytu a potem jak poszłam na inną postać to mi ten pasek się pojawił xdddd

  10. #355
    Użytkownik
    Dołączył
    17-08-2014
    Postów
    9
    To nie są żale Hitera. Też czuję się pokrzywdzony. Chce dodać że nie jestem bogaczem, stan mojego konta to ciężko uzbierane 6kk.

  11. #356
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Najważniejsza jest kwestia upka fabularnego. Jeżeli mamy czekać tak jak na Nordie, czyt 3.5 roku no to bardzo źle to widzę. Spokojnie można nazbierać 70-100kk i co z taką kasą robić, skoro nie ma na co wydawać. Gra musiałaby mieć regularną coroczną aktualizację. O ile się nie mylę, ubytek przy porażce będzie ponownie 1%, średnio opłacalne będzie expienie/pvp/wymiana mini. Padnie gra, wiele osób już nie walczy pvp, a ten proces będzie postępował. Jeżeli mam 15kk limitu na dwóch postaciach +65 lvl to paradoks trochę. Do końca roku przy aktywnej sprzedaży + expieniu dobijam do 80kk. Tylko po co?
    Jak będzie 1% ubytku to na prawdę współczuję, aczkolwiek myślę, że nie powinni tego reaktywować.

  12. #357
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Do zamknięcia, za dużo płaczu Hitera

  13. #358
    Smugaj
    Konto usunięte
    Prawda zgadzam się w 100%

    - - - - - - - - - -

    Hiter zamknij mordę i nie płacz

  14. #359
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    dobra Hiter, co do turnieju miałeś rację z wyjściem z grupy
    potem się czepiałeś musy, i dorka, już po wyrzuceniu
    teraz, z tego co widze, i słysze od innych czepiasz się w tym temacie
    możesz przestać? :-)

  15. #360
    Magician
    Konto usunięte
    Popierałem hitera co do turnieju i o jego wyjściu z grupy, ale tutaj no to już przesada, odpuść sobie człowieku

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •