Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zadowolony

Głosujących
92. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    35 38.04%
  • Nie

    48 52.17%
  • Nie mam pojęcia, nie mam golda

    9 9.78%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Temat: Upek, ankieta

  1. #1
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

    Upek, ankieta

    Czy podoba Ci się to badziewie?

    @Zdublowana ankieta, bo były 4 missclicki.

    @@Osoby, które zagłosowały na TAK:
    Cain, damianxp, dziodziek, Hydra, musaraj, Samael, xani
    Ile wam płacą?
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 17-07-2016 o 19:10

  2. #2
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Tak, podoba mi się to badziewie.

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Przewaga 11 do 4 w 13 minut o czymś świadczy Cofać zmiany.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Wymierny wynik można ocenić tak do środy, no i wartość głosów musi wynieść minimum 50 głosów. Zmiana potrzebna, bo sami prosiliśmy, tylko że w innej formie.

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Wymierny wynik można ocenić tak do środy, no i wartość głosów musi wynieść minimum 50 głosów. Zmiana potrzebna, bo sami prosiliśmy, tylko że w innej formie.
    w innej formie?

    Dziecko nie chce iść do szkoły, bo np. ma sprawdzian. Matka zabija swoje dziecko Dziecko nie pójdzie do szkoły. Czemu? Bo jest martwe. Po co? Bo dziecko "chciało".

    źle interpretujecie błagania i prośby graczy.

    @EDIT: Xani, zagłosowałeś tylko dla paru marnych mf od administracji

  6. #6
    About
    Konto usunięte
    Nie mam pojęcia, nie mam golda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2013
    Postów
    38
    Jako że nie mam dużych ilości złota (3,5 kk), to jestem zadowolony ze zmiany. Bardzo się cieszę, że mogę bez problemu przekładać przedmioty na postać bankową. Rozumiem też jednak, że aktualizacja jest bardzo niekorzystna dla osób posiadających ogromne ilości złota. Piszę z mojego punktu widzenia, więc zaznaczam opcję "Tak".

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Nekromanta Zobacz post
    Jako że nie mam dużych ilości złota (3,5 kk), to jestem zadowolony ze zmiany. Bardzo się cieszę, że mogę bez problemu przekładać przedmioty na postać bankową. Rozumiem też jednak, że aktualizacja jest bardzo niekorzystna dla osób posiadających ogromne ilości złota. Piszę z mojego punktu widzenia, więc zaznaczam opcję "Tak".
    W przyszłości jak będziesz miał go więcej to tez zabulisz ale wydając MF-y aby powiększać depozyt

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2013
    Postów
    38
    Może, ale nie gram raczej na tyle aktywnie, by dużo zarabiać. Głównie kopię. Może w przyszłości pożałuję, ale na razie jestem zadowolony z aktualizacji

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Czyli nie myślisz przyszłościowo, jak sądziłem 90% graczy, którzy nie graja aktywnie będą tak głosować

  11. #11
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nekromanta Zobacz post
    Może, ale nie gram raczej na tyle aktywnie, by dużo zarabiać. Głównie kopię. Może w przyszłości pożałuję, ale na razie jestem zadowolony z aktualizacji
    Zadowolony z czego? że możesz przełożyć itemy? Ale po co? Przecież i tak masz 5 slotów oraz wspólne pieniądze dla konta,a depozyt na dłuższą metę jest śmiesznie mały.
    Kiedy ktoś w tej kopalni Cie zaatakuje dopiero zrozumiesz, że lepiej tzrymać na banku. Którego już nie ma w mfo.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2013
    Postów
    38
    Atakowali mnie już wiele razy, ale nie straciłem przy tym zbyt dużo. Jak masz bardzo dużo złota to kup uzbrojenie z wysokimi plusami i rzadko kiedy przegrasz w bójce. Jestem zadowolony, bo ekwipunek mogę przełożyć na drugą postać, żeby nie zaśmiecać sobie głównej.

  13. #13
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał Nekromanta Zobacz post
    Atakowali mnie już wiele razy, ale nie straciłem przy tym zbyt dużo. Jak masz bardzo dużo złota to kup uzbrojenie z wysokimi plusami i rzadko kiedy przegrasz w bójce. Jestem zadowolony, bo ekwipunek mogę przełożyć na drugą postać, żeby nie zaśmiecać sobie głównej.
    wtedy nie traciles zbyt duzo, bo zloto bylo oddzielne, a teraz jest wspólne dla wszystkich postaci więc stracisz

  14. #14
    Rebellious
    Konto usunięte
    Można se spoko przewalać itemy, więc tak.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2013
    Postów
    38
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    wtedy nie traciles zbyt duzo, bo zloto bylo oddzielne, a teraz jest wspólne dla wszystkich postaci więc stracisz
    Stracę tyle samo, bo prawie całe moje złoto było na tej właśnie postaci. A w zasadzie przez pewien czas nic nie będę tracił, bo całe złoto mam w depozycie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •