Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 107

Temat: Event! jakie wrażenia ?

  1. #91
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Nie narzekaj, ja dostałem 2 mythrilowe zbroje, jaszczurzą różdżkę, mythrilową bransoletę i hełm walkirii..

  2. #92
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    itemki za dyńki


    itemki z loterii


    bijąc 37lvl szkieletora mam szanse na eq wyższe niż mój poziom?

  3. #93
    Ja bijac szkieletora na 46lv dostalem laske kaplana na 50lv, wiec raczej tak. Pytanie tylko jaka roznica miedzy lv a itemkiem wchodzi w gre.

  4. #94
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    <- Za 60 dyń borze jedyny
    Ok pa mfo przerzucam się na minecrafta ;_______________________________________________;

  5. #95
    Soad chetnie kupi ; )

  6. #96
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2012
    Postów
    28
    Wrażenia ogólnie pozytywne, jeżeli chodzi o nagrody to za dynie to dostałem: Koralowe Rękawice, Mythrilową Zbroję, Mythrilową Bransoletę, Pajęczą Zbroję i Koralową Różdżkę. Za żetony z ciekawszych wymian dostałem Uzdrowienie i Czarcie Buty. Miałem trochę szczęścia ze Szkieletorem bo biłem go tylko raz a wypadł Krzyż Zwycięzcy.

    PS. Jeżeli chodzi o nagrody za pielęgnację to rozumiem, że najczęściej otrzymuje się żetony. Tu moje pytanie, co jeszcze można otrzymać oprócz żetonów i niespodzianki?

  7. #97
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    <- Za 60 dyń borze jedyny
    Ok pa mfo przerzucam się na minecrafta ;_______________________________________________;


    za 80, mów mi jeszcze ;-;

    za pielęgnacje można dostać jeszcze pestki dyni, z paczki. (u mnie 5 szt.)

  8. #98
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Owen Wilson Zobacz post
    Wrażenia ogólnie pozytywne, jeżeli chodzi o nagrody to za dynie to dostałem: Koralowe Rękawice, Mythrilową Zbroję, Mythrilową Bransoletę, Pajęczą Zbroję i Koralową Różdżkę. Za żetony z ciekawszych wymian dostałem Uzdrowienie i Czarcie Buty. Miałem trochę szczęścia ze Szkieletorem bo biłem go tylko raz a wypadł Krzyż Zwycięzcy.

    PS. Jeżeli chodzi o nagrody za pielęgnację to rozumiem, że najczęściej otrzymuje się żetony. Tu moje pytanie, co jeszcze można otrzymać oprócz żetonów i niespodzianki?
    Paczka albo żetony

  9. #99
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,384
    20:
    40:
    60:
    Reszta w toku

  10. #100
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Event fajny, dropy też. Dla mnie plus tylko szkoda że co roku to samo.

  11. #101
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,384
    80:
    Fajnie, fajnie. 10 pestek mam, to może uda się jeszcze za 100 machnać .

  12. #102
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Zakładam, że Event się zakończył, więc można go ocenić.

    Nie korzystałem z kwestii sadzenia pestek (nuda), nie kampiłem mapy z bossem.
    Działałem tylko i wyłącznie na mapie z Hersztem.

    +
    ciekawy exp z dyń
    przyjemna zabawa (nawet jak dla takiego świeżaka)
    zawsze to jakieś dodatki z hersztów
    niezłe nagrody za 20 dyń

    -
    o ile na laptopie czy kompie idzie te dyńki złapać grając na strzałkach, tak na telefonach itd. łapanie dyniogłowych jest zwyczajną udręką, czy one muszą aż tak uciekać? ;p Event powinien raczej sprawiać przyjemność.
    Alternatywa do pierwszego minusa -> zbyt długie zbijanie enki na Dyniogłowych. Można by pomyśleć o dodaniu grupek Dyniogłowy 2* tak, aby enkę zbijać 2x szybciej
    Szkoda, że z Herszta nic więcej nie wypadało

    +/-
    co do częstotliwości respienia się herszta i zdobywania dyń - sam zdobyłem ich około 65. Faktycznie, jeden czy dwa dni nie zbijałem enki (studia itd). Pytanie czy osoby pracujące/studiujące miały jakiekolwiek szanse wbić 100 po lampion? ;p Wynika w sumie, że 100+ można było zdobyć tylko nolifiąc xD

  13. #103
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Można by pomyśleć o dodaniu grupek Dyniogłowy 2* tak, aby enkę zbijać 2x szybciej
    Była taka propozycja... Dobrze przyjęta.... Ale! Nowość która weszła z Devos zabiła pomysł. Szkoda.

  14. #104
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Spokojnie bez doładowywania MF można zdobyć te 100 dyń jeśli enę wytraca się tylko na dyniogłowych i pielęgnacje.
    Systematyczność kluczem do sukcesu.

  15. #105
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Ja tam doładowałem tylko 5mf, a mam i lampion i dyplom ;]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •