Zobacz wyniki ankiety: Dobry pomysł?

Głosujących
87. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    53 60.92%
  • Nie

    34 39.08%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 67

Temat: Atrybuty w expieniu

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Tak to bywa
    Ostatnio edytowane przez Czitosik ; 25-03-2015 o 13:28

  2. #47
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Jeahok: Nie wiem czy to Ty, czy ktoś inny wspominał o tym, że w raportach dane o atrybutach mogłyby być ukryte. I nawet bym się pod tym podpisał.
    Wspominałem, ponieważ ilość zdobywanych atrów podaje na tacy ilość % nabitych u konkretnego gracza w chwili walki.

    Jestem przeciwko możliwości wyłączenia zmian w atrybutach przy expieniu, ponieważ zdobywanie ich stanowi w pewnym sensie urozmaicenie gry.
    Również bywa to dla mnie niepraktyczne, ale samo zdobywanie atrów ma po prostu logiczny sens. Jest wynikiem używania danych atrybutów i otrzymywania z nich obrażeń. Wyłączenie tego przy expieniu oznaczałoby całkowite wycofanie zmian atrybutów po walkach(bo tylko przy expieniu te zmiany są istotne). Nie wiem co złego jest w "fopisywaniu filozofii" do expienia.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #48
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jestem przeciwko możliwości wyłączenia zmian w atrybutach przy expieniu, ponieważ zdobywanie ich stanowi w pewnym sensie urozmaicenie gry.
    Również bywa to dla mnie niepraktyczne, ale samo zdobywanie atrów ma po prostu logiczny sens. Jest wynikiem używania danych atrybutów i otrzymywania z nich obrażeń. Wyłączenie tego przy expieniu oznaczałoby całkowite wycofanie zmian atrybutów po walkach(bo tylko przy expieniu te zmiany są istotne). Nie wiem co złego jest w "fopisywaniu filozofii" do expienia.
    Chyba nie wszyscy mnie zrozumieli. Chodzi mi o takie coś:
    Ty bijesz z jakiegoś atrybutu - nabija się on w walkach jak teraz.
    Przeciwnik bije w Ciebie swoim atrybutem - nic się nie zmienia w Twoich atrybutach.

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    No i zaczynamy rozmowę od początku

  5. #50
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Jestem przeciwko.
    1) Niskie lev mogą sobie nabić atry na nimfę bez wydawania złota które im się przyda na miksy eq itp. Jeśli to wyłączymy będzie im ciężej... Pewnie duża część z nich nawet nie wie że walcząc z ognikami ułatwia sobie walkę z nimfą. *
    2) Odpływ złota zawsze spoko.
    3) Wymusza to pilnowanie postaci. Jeśli się zapomni daje się szansę wygranej komuś kto się nie zagapił i ogarnął atry. Czyli poświęcił chwilę na przypilnowanie rozwoju swojej postaci.
    4) Znając grę takie zmiany to ogromna robota dla admina. Szczególnie jeśli by miała być możliwość wybierania czy się chce nabijać czy nie.
    5) O ile da się stworzyć takie eq pewnie będzie mieć bardzo nieciekawe inne staty np -25% gold itp... Tak że w sumie w przeliczeniu lepiej będzie expić normalnie i resetować niż bawić się takim pierścionkiem.

    * Nawet jak zrobi się eq na 65 to będzie płacz niższych lev czemu oni mają płacić za reset atrybutów skoro w przeciwieństwie do nas nie mają kasy.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 25-03-2015 o 13:43
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  6. #51
    Zgadzam sie z Sic, no moze poza punktem 1 bo atry przeszkadzaja np. przy zielonym smoku i minotaurze (zalezy czy traktujesz te bossy jako nisko-lvl'owe). Co do uzbrojenia, ktore zapobiegaloby wbijaniu sie atrow potworkow, pomysl zacny. Tylko trzebaby stworzyc serie tego typu przedmiotow, aby zapobiec "placzowi" niskich lvl'i.

    Masz racje Fanta, w mojej wiadomosci zabraklo enterow. Z pewnoscia przez to umknal Ci jej sens. Zamieszczajac poprzedni post pragnalem zanegowac bledna argumetacje uzytkownikow, lecz nie postawione przez nich tezy. Dodatkowo chcialem przedstawic swoje zdanie w tej sprawie.

    Co do watku "administracji" oczywiscie wiem jakie sa realia, ale czy nie mozna juz marzyc?

    Z mojej strony to juz wszystko w tym temacie, powiedzialem juz wszystko. Bede jednak sledzil rozwoj watku, chcialbym wiedziec jak sprawa sie zakonczy. Przepraszam za brak polskich znakow, mam nadzieje, ze nie utrudni to odbioru. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 25-03-2015 o 22:29 Powód: Forma grzecznosciowa :)

  7. #52
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Jestem przeciwko.
    1) Niskie lev mogą sobie nabić atry na nimfę bez wydawania złota które im się przyda na miksy eq itp .
    Można tez nabijać za energie.

  8. #53
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Krótko:
    -przełącznik - jestem na nie, bo konfiguracja jest od takich rzeczy jak włącz/wyłącz dźwięki, a nie od zmiany mechaniki gry
    -zmiana mechaniki na stałe - Ok, ale jak widać, to nie jest takie oczywiste. Zmiana bezproblemowa od strony tech.
    -specjalne eq - jakieś rozwiązanie, ale wymaga nowych parametrów/statystyk i oczywiście takie EQ pewnie musiało by być słabsze pod innymi względami. Kwestia eq na niższe poziomy. Tu można by ubrać w to gemy bierności.

  9. #54
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    -specjalne eq - jakieś rozwiązanie, ale wymaga nowych parametrów/statystyk i oczywiście takie EQ pewnie musiało by być słabsze pod innymi względami. Kwestia eq na niższe poziomy. Tu można by ubrać w to gemy bierności.
    Mogłoby odbierać AP lub złoto lub exp bez rekompensaty i mieć bazowe statystyki nieunikatu na 66 lv. Wszystko jest ok.

  10. #55
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A ja myślę, że zastosowanie tego w gemach bierności jest genialne

  11. #56
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A ja myślę, że zastosowanie tego w gemach bierności jest genialne
    Zgadzam się.
    Przynajmniej widziałbym jakikolwiek sens zakładania tego gemu.

  12. #57
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Zgadzam się.
    Przynajmniej widziałbym jakikolwiek sens zakładania tego gemu.
    Kiedyś był sens, jak nie było jeszcze widocznych potworków. Ciekawe czemu teraz tak jest, że jak się zalozy gem bierności/aktywności to jest mniej/więcej widocznych potworków (widoczne potworki + gemy bierności i da się chodzić bez wpadania na potworki)

  13. #58
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2015
    Postów
    12
    Antybristler
    "A ja myślę, że zastosowanie tego w gemach bierności jest genialne."

    Wykorzystanie gemów nieużywanych, pasuje i mi. Mam kilka zawsze coś by z nich pożytku było.
    Ostatnio edytowane przez Nina Dobrev ; 05-04-2015 o 16:14

  14. #59
    Upam i proponuję, aby przy expieniu na potworach bijących przeciwnym atrybutem, wbijał się tylko nasz, już tłumaczę :P
    https://mfo3.pl/r/bcc34c926 o proszę, bije ogniem, chcę aby ten nieszczęsny ogień mi się wbijał, tym czasem on spada ;-;
    Nie wiem w jaki sposób jest to przeliczane w tej chwili, pewnie sumuje się ataki danym atrem. W każdym razie byłbym szczęśliwszym człowiekiem, gdyby ktoś coś z tym zrobił. Ewentualne rozwiązanie mogłoby wyglądać tak, że w przypadku bicia przeciwnymi atrybutami, wbija się atrybut strony wygranej.
    Uprzedzając pytanie, uznałem, że skoro sprawa tyczy się atrybutów, ten temat będzie odpowiedni, nie ma potrzeby zakładać kolejnego.

  15. #60
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    powód prosty: biłeś również pociskiem, co spowodowało, że częściej obrywałeś od lodu niż używałeś ognia, i to tyle razy, że nawet fakt, że jak bijesz atrem to szybciej się nabija niż jak obrywasz, nie był w stanie ci pomóc.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •