Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 131

Temat: Turniej TvT Listopad 2015

  1. #106
    About
    Konto usunięte
    Klapa.

  2. #107
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Mnie się pytasz ? Nawet nie padło pytanie czy tak może być, tylko raport walki - https://mfo3.pl/r/bfdea97ce.
    Raport z walki, który organizator turnieju zaakceptował.

  3. #108
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    Raport z walki, który organizator turnieju zaakceptował.
    Zaakceptował ? Może myślał, że skarlet naprawdę się wycofała, tak jak mówił Roksoliw. A jeśli ktoś za nią nie mógłby wziąć udziału, któraś grupa miałaby troszkę łatwiej.

  4. #109
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Mnie się pytasz ? Nawet nie padło pytanie czy tak może być, tylko raport walki - https://mfo3.pl/r/bfdea97ce.

    - - - - - - - - - -



    Liczyłeś na EQ +8, choć sam takiego nie mam ?
    Nie, mogło by w ogole nie byc eq, nawet MF - ale gdybyś dał 10-20kk było by więcej osób i by takich "jaj" nie było.

  5. #110
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ForeverYou Zobacz post
    Nie, mogło by w ogole nie byc eq, nawet MF - ale gdybyś dał 10-20kk było by więcej osób i by takich "jaj" nie było.
    Gdybym jeszcze był 1 w złocie to bym coś takiego mógł zrobić, chociaż zapewne bym tego nie przeznaczył na turniej, bo raczej by mi się bardziej to przydało.

  6. #111
    About
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ForeverYou Zobacz post
    Nie, mogło by w ogole nie byc eq, nawet MF - ale gdybyś dał 10-20kk było by więcej osób i by takich "jaj" nie było.
    nie każdy ma 20kk ;d

  7. #112
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał About Zobacz post
    nie każdy ma 20kk ;d
    To się nie robi turnieju bez dobrej nagrody, ale dokończcie juz...

  8. #113
    Rebellious
    Konto usunięte
    Ok, ale nagrody nie powiększę, mfków nie będzie, turniej zrobił się FOR-FUN, ciekawe ile osób zostanie.. Pewnie te, którym naprawdę chodziło o fajne walki TvT a nie o nagrody.

  9. #114
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Ok, ale nagrody nie powiększę, mfków nie będzie, turniej zrobił się FOR-FUN, ciekawe ile osób zostanie.. Pewnie te, którym naprawdę chodziło o fajne walki TvT a nie o nagrody.
    Skąd wiesz że MF'ów nie będzie? - Pytałeś Tomiego?

    Ps: Zostańcie i walczcie te FOR-FUN LUDZISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #115
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ForeverYou Zobacz post
    Skąd wiesz że MF'ów nie będzie? - Pytałeś Tomiego?

    Ps: Zostańcie i walczcie te FOR-FUN LUDZISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wierzysz w coś takiego jak "Przecudny Cud" ? :d Mfów nie będzie, toć była wpadka organizacyjna, czy coś.

  11. #116
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Wierzysz w coś takiego jak "Przecudny Cud" ? :d Mfów nie będzie, toć była wpadka organizacyjna, czy coś.
    Lepiej przedstaw Tomiemu całą wpadkę, może da drugą szanse.

  12. #117
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Napisałeś że konieczne są dogrywki z powodu remisów, dobrze by było jak byś napisał w jakiej formule i kto z kim.

  13. #118
    Gracz XARDASSEK ignoruje moje moje pytania o walki, w zwiazku z czym wnioskuje o oddanie nam walki walkowerem !

    Edit: Dostałem info:
    Ostatnio edytowane przez Kubaz ; 08-11-2015 o 14:59

  14. #119
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    ooo zdyskwalifikowali nas xd

    i nie mam nic przeciwko temu xd Tylko następnym razem jak masz zamiar kogos zmieniać ( mnie ) to może wpierw się zapytaj czy to prawda jest i się na to zgadzam. Tym bardziej ze to ja zapisywałam nas na ten turniej. A nie jedna osoba mowii ze druga rezygnuje i bierze inna za inną ( mnie ) Masz szczęście żę to było wiadome ze i tak nie mamy szans xd

    Pozdrawiam
    Skarlet

  15. #120
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Rezygnuję z tego beznadziejnego i niedopracowanego turnieju.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •