Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 816171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 256 do 270 z 275

Temat: Liga Graczy: Sezon 1

  1. #256
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Ja mam pytanie.
    Osoby które zrezygnowały z ligi, lub odpadły z powodu walkowerów będą mogły wziąść udział w 2 edycji?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #257
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    pewnie tak, za dodatkowa opłata i startem z grupy B

  3. #258
    Coni
    Konto usunięte
    4.6 Osoba która zostanie wyrzucona z ligi musi odczekać jeden sezon zanim ponownie się do niej zapisze, chyba że zapłaci karę 50k + wpisowe do Ligi Graczy.
    Ale oczywiście w ciężkich przypadkach na przykład jak Ty będą mieć zakaz.
    Wyśmiewając moją ligę, przyznając, że olewasz regulamin straciłeś szansę na udział w kolejnym sezonie.

  4. #259
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Szkoda.
    Ale dzięki za odpowiedź.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #260
    Nie da si tego kontrolować , kiedyś miałem pomysł , żeby zrobić turniej PvP tylko na swoim eq , kontrolowanie takiego czegoś byłoby proste ( spotkać się na jakiejś mapce , gdzie dużo ludzi i po prostu obserwować znaczki ( klepsydra/mieczyk , jeśli po klepsydrze nie nastąpiłaby zmiana na mieczyk to dyskwalifikacja ( byłoby 2/3 sędziów)) ci co odpadają pójdą do miasta , tamci grają dalej ) , w lidze nie ma szans na kontrolowanie handlu.

    Organizator powinien ustalać termin walk już po tygodniu od startu ligi.
    Jestem za

    A co z ligą na 20/30 lvl ? Co o niej sądzicie ?


    Edit:
    za długo otwarta strona ...

    Ps Coni , ty będziesz prowadził "obywszystkie" ligi ? I czy jak będą ligi na 20/30/31+ to czy będą Ligi B/A/S ?
    Ostatnio edytowane przez BeLiaR ; 23-12-2011 o 16:18

  6. #261
    benerit
    Konto usunięte
    Ja chętnie wezmę udział w kolejnej edycji. Teraz do początku stycznia powinny być zapisy dla nowych + lista uczestników ligi i ich wpłaty wpisowego i wraz z nowym rokiem start ligi.

  7. #262
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    mało osób w lidze S
    może by tak prócz tych 3 osób z ligi A przenieść też ze 2 najlepsze osoby z ligi B?

  8. #263
    Coni
    Konto usunięte
    Na 1-20, 21-30 przewiduję po 1 lidze, na 31+ - 2ligi.
    Tak będę raczej prowadził wszystkie ligi.

    Ja chętnie wezmę udział w kolejnej edycji. Teraz do początku stycznia powinny być zapisy dla nowych + lista uczestników ligi i ich wpłaty wpisowego i wraz z nowym rokiem start ligi.
    Nie wiem czy nie za szybko trochę na 1 stycznia, ale jakby gracze chcieli to mógłbym zrobić.
    Mnie by w miarę pasowało, tylko w dniach 16-19 stycznia by mnie nie było - mam wyjazd klasowy.

  9. #264
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Według mnie też jak najszybciej powinien być kolejny sezon czym szybciej tym lepiej.

  10. #265
    Coni
    Konto usunięte
    Tak więc postaram się dziś utworzyć te Ligi.

    I mam takie pytanie:
    Miałby ktoś coś przeciwko gdybym brał udział w lidze?

  11. #266
    Nic a nic , wystarczy , że trzymałbyś się regulaminu :P

  12. #267
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Do tej ligi to i ja mogę się już zapisać, a skoro sam chcesz w niej uczestniczyć to spoko

  13. #268
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Jasne, że nikt nie bedzie miał nic przeciwko temu abys brał udział.

    Co do pożyczania eq, to nie jest do końca wyjasnonie, bo wdl mnie powinno decydowac kto jak potrafi grac, umieszac punkty statysyk, ewentualnie dobrac zdolnosci i gemy, a nie jakie uda mu sie zdobyc eq, bo to juz jest kewstia szczesc - jak i w dropie jak i w okazjach.... Kazdy eq zalatwia sobie jak uwaza to za stosowne, nie bede ukrywal, ze musze pozyczac, bo sam posiadam tylko +0, a w wyrwnanych walkach, z kims kto posiada +2/3 jest to ogromna roznica

    Sezon powinnie sie zaczac jak najszybciej, jestem za 1 stycznia !

  14. #269
    Coni
    Konto usunięte
    Tak więc jak nie macie nic przeciwko to zapewne wezmę udział w jakiejś swojej lidze.
    Mam jeszcze do Was takie pytanie.

    Na ile ustawić minimalny próg rankingu, z którym gracze mogą dołączyć do ligi w przedziałach 1-20 i 21-30?
    Myślę nad 80-110 i nie mogę się zdecydować, a Wy jak uważacie?

  15. #270
    A i co sądzicie o takim (zapewne tak będę robił bo mi wygodniej) umieszczaniu tabeli?
    PDF? Dlaczego nie normalny arkusz (bo zdaje się, że o ułatwienie sortowania Ci chodziło)? Je też można publikować.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •