Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Kara za pisanie sprzedam/kupię na czacie głównym

  1. #1

    Kara za pisanie sprzedam/kupię na czacie głównym

    Witam, mój pomysł jest związany z dodaną niedawno opcją czatu na tle handlowym. Otóż wiele osób jeszcze nawet zapewne nie wie o wprowadzonych zmianach, ale z biegiem czasu wydaje mi się, że warto zastanowić się nad karaniem graczy dających swoje oferty na czacie głównym. Od tego jest przecież ta nowa zakładka, aby w tym, a nie innym miejscu informować innych o swoich transakcjach. Jeśli propozycja Ci się podoba, daj pkt reputacji Pozdro

  2. #2
    Sunflora
    Konto usunięte
    A po co ?
    Przeszkadza ci ? nie patrz się

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    jeżeli ci to przeszkadza to masz magiczną opcje "ignoruj" po to właśnie została między innymi wprowadzona

  4. #4
    benerit
    Konto usunięte
    Z jednej strony takie spamowanie nadaje jakiegoś klimatu rynkowi w mieście, z drugiej niektórzy gracze przesadzają i robią copy-paste co 1 sekundę inni wysyłają prv do każdego gracza obecnego. Proponuję tych karać (np 1min ban na chat za wysłanie tej samej wiadomości w ciągu 10s). Ci co od czasu do czasu się zareklamują i tworzą klimat niech sobie piszą. Czasem coś ciekawego nawet jest.

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    +handel

    I wszystko staje się prostsze

  6. #6
    Wydaje mi się, że zakładka Handel powinna być domyślnie otworzona. Obecnie zaglądają tam tylko ci bardziej rozeznani gracze - reszta nie zdaje sobie sprawy, ze taki kanał w ogóle istnieje.

  7. #7
    Snake
    Konto usunięte
    hmm napisałem pierwszą wiadomość na nowym kanale, chciałem zobaczyć jak działa i dostałem bana na nim na 86344 sec ^^
    nom powinna się automatycznie otwierać, zastanawiałem się 5 min gdzie jest ^^
    P.S Ta kara to jakiś bug czy tak normalnie jest tyle czasu...
    Ostatnio edytowane przez Snake ; 19-04-2011 o 20:34

  8. #8
    Jacek
    Konto usunięte
    Jeśli użyjesz magicznych słów sprzedam/kupię na zwykłym czacie to jest powiadomienie, że lepiej to ogłaszać na kanale Handel.
    A kanał handel blokuje się na 24h przy próbie użycia brzydkich słów.

  9. #9
    Snake
    Konto usunięte
    no napisałem Zajebisty dlatego :|
    [ to se poczekam]
    Sell buy też można pisać ? nie chce potem znów dostać blokady

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    79
    @up każdy wie że nie wolno przeklinać a "sell" "buy" to raczej nie przekleństwa..

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •