Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Bójki-Bonus dla obrońcy-wymiana

  1. #1
    SweetWater
    Konto usunięte

    Bójki-Bonus dla obrońcy-wymiana

    Mam taką propozycję, związaną z bójkami, że na przykład jakiś 40lv pomaga słabszemu np 15lv w grupie i nagle atakuje go inny 40, wiedząc ,że ma przewagę bo wystarczy 3 kumpli wezwać i już się ma przewagę, więc wymyśliłem, że atakowany będzie mógł w takiej sytuacji, zamienić jednego ze swoich (oczywiście za jego zgodą) na innego który zaproponuje swoją propozycję pomocy, w tedy odsyłany w takim stanie poszkodowania jak przed odejściem wróci na mapę.
    Warunki:
    - można wymieniać tylko takich, którzy mają o przynajmniej 3 lvl niższe od agresora
    - agresor nie może wymieniać swoich, tylko zaatakowany może
    - wymiana jest jednorazowa
    - zaatakowany może sam sie wymienić
    - wymiana jest dostępna tylko po osiągnięciu limitu drużyny
    Znaczek mógłby dalej być znakiem sos, albo jakimś innym np.: <-
    ->

    I to by było na tyle

  2. #2
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    nie, brak argumentów bo mi się nie chcę, ale jeden z nich to rada "nie chodź po mapach z bójkami" ;]

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ma być w przyszłości jakieś coś wyrównujące szanse. Najlepiej to: suma leveli agresora < suma leveli obrońcy.

  4. #4
    SweetWater
    Konto usunięte
    Ja takiego kłopotu nie miałem bo mi sie nie chce pomagać z brunatnym a głownie tam do takich bójek dochodzi

  5. #5
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ma być w przyszłości jakieś coś wyrównujące szanse. Najlepiej to: suma leveli agresora < suma leveli obrońcy.
    Głupoty piszesz bo w takim razie 30 lwl bierze sobię do pomocy 3x30lwl a ja 2x40 . Ciekawe jaki będzie wynik w walce 4x30lwl vs 3x40lwl


    Rozwiązanie jest tutaj , tylko jak zwykle nie wiadomo czy będzie wprowadzone i kiedy
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 11-05-2012 o 16:57

  6. #6
    Święty Mikołaj
    Konto usunięte
    Było...
    Odrzucone.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •