Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Pokój treningowy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    988

    Uśmiech Pokój treningowy

    Czyli pomieszczenie do którego wchodzimy expić. Do miasta (od Eterni) byłby dodany ludzik który mówi: Witaj! Chcesz zdobyć szybko doświadczenie? Nie ma sprawy! Jeżeli myślisz, że jesteś silny, możesz skorzystać z mojej usługi! Wtedy możemy odpowiedzieć: Tak, chętnie! lub: Nie, dziękuję. Jeżeli odpowiemy, że tak, wyświetla się koszt usługi (dwa razy mniejszy od poziomu i dopisane dwa zera). Potem wyświetla się walka. Potwory miałyby lvl i z każdą planszą większy lvl. Co pięć plansz unikatowy potwór, co dziesięć plansz miniboss, a co piętnaście boss. Exp byłby dodawany za przejście iluś plansz. Za każdą planszę więcej expa. Mogłoby również być takie coś drużynowe, ale kosztowałoby dwa razy więcej niż normalnie. Byłyby trzy możliwości: pierwszy zestaw (potwory od 10 do 30 lvla), drugi zestaw (potwory od 30 do 50 lvla) i trzeci zestaw (potwory od 50 do 99 lvla).

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na nie - ni to fajne ni ciekawe i pomocne też mało.

  3. #3
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Na arenie będzie można walczyć z potworami. Trochę głupio tak zdobywać doświadczenie w mieście, trzeba trochę zmobilizować graczy do wychodzenia poza. Zresztą czy przewidujesz przy tym stratę energii? Ja jestem na nie.

  4. #4
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Korzeniami do miasta przyrosna gracze jak cos takiego sie wprowadzi a powinni sie rozejsc po calym swiecie i szukac skrzynek, potworkow bic bossy jestem na nie

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    988
    to np. w jakieś UKRYTEJ lokacji

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Tylko wtedy co by to dało skoro i tak poza miastem gdzie są te potwory?

  7. #7
    KrystianMO
    Konto usunięte
    A poco są potwory ? Lepiej założyć takie pokoje. NIE już tacy leniwi nie jesteśmy. No przynajmniej ja.

  8. #8
    Pączkowski
    Konto usunięte
    Cytat Napisał forum Zobacz post
    to np. w jakieś UKRYTEJ lokacji
    Jedna osoba znajdzie Twoją "ukrytą" lokację, puści informację w obieg i pokój treningowy przestanie już być tajny. Zdecydowanie na nie.

  9. #9
    Kiedyś pisałem taką (chyba bardziej opisaną) propozycję: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...highlight=Atak
    Różnica taka, że chodzisz z grupą (lub sam) po odpowiednich mapkach, jednak wcześniej musicie się zebrać i dojść pod miejsce docelowe, które wcale nie byłoby tak blisko miasta i nie można by było tego robić bez przerwy z nową grupą, max 1 wyprawa na dzień/tydzień.

    Taki typowy pokój treningowy jest jak dla mnie kompletnie bezsensu - wtedy wypadałoby usunąć większość mapek dookoła, bo po co skoro każdy będzie miał idealny exp na jego poziom od razu na miejscu, z którego może korzystać od non stop? Chociaż ograniczenie ilości korzystania z tego sprawnie by to wyeliminowało. Następna sprawa: komu będzie się chciało tracić enę i czas na słabe potworki w początkowych fazach tego pokoju? Taki 50 lvl będzie jedynie tracił swój cenny czas w dość mozolny sposób wskutek przebijania się przez hordy 30-lvlowych potworków. Sam pomysł ogólnie nie jest o tyle zły, co mało zostało jeszcze o nim powiedziane.

    Cytat Napisał Pączkowski Zobacz post
    Jedna osoba znajdzie Twoją "ukrytą" lokację, puści informację w obieg i pokój treningowy przestanie już być tajny. Zdecydowanie na nie.
    Stworzenie ukrytej lokacji za pomocą odpowiedniego pomysłu jest możliwe ;> Nawet w taki sposób, że ludzie zaczęliby się o niej dowiadywać dopiero po około miesiącu (że taka istnieje, bo ktoś w końcu na nią wpadł), a odkrycie wymogów, aby ją odnaleźć i się do niej dostać zajęłoby nie lada wyzwanie dla kilku graczy. ;D
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 08-04-2012 o 21:45

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Cytat Napisał Pączkowski Zobacz post
    Jedna osoba znajdzie Twoją "ukrytą" lokację, puści informację w obieg i pokój treningowy przestanie już być tajny. Zdecydowanie na nie.
    nie jesli wejście do lokacji da sie losowe ;]
    np. 10miejsc gdzie się wejście do lokacji może pojawić i jesli znajdzie ktoś 1 wejście i powie gdzie jest to tylko 1/10 graczy będzie miała dostęp


    pomysł jakby przerobić byłby dobry ;] taka minigra z expem, który team dalej dojdzie na arenie ;]

  11. #11
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    nie jesli wejście do lokacji da sie losowe ;]
    np. 10miejsc gdzie się wejście do lokacji może pojawić i jesli znajdzie ktoś 1 wejście i powie gdzie jest to tylko 1/10 graczy będzie miała dostęp
    A po miesiącu ktoś zrobi poradnik (kiedy już znajdą się gracze z różnymi miejscami) i ujawni wszystkie je, tyle tego będzie.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    A i z każdego potworka mix odno (sarkazm)
    NIE...
    Jak jesteś leń to nie graj a nie pitolisz od rzeczy...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •