Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Mnożenie w Skryptach

  1. #1
    Sewerin
    Konto usunięte

    Mnożenie w Skryptach

    Witam.

    Chciałbym przedstawić problem, który jest naprawdę uciążliwy dla ludzi budujących skrypty w trybie zaawansowanym.

    Wielu ludzi używa skryptu takiego:

    Moja postać - HP

    <=

    Przeciwnik - Zadane obrażenia - ... - Maksymalne obrażenia

    I dzięki temu ustawiają skrypt leczenia, który się zmienia w raz z trudnością potworków. Ale skrypt ten nie działa ze 2 lub więcej potworków bo daje obrażenia zadawane przez 1 potworka. I tu jest moja propozycja, aby z prawej w tym okienku było jeszcze trochę miejsca dla wybrania czegoś takiego w obydwu wierszach np. x3. Ułatwi to prowadzenie skryptu pod więcej potworków, bo bez tego trzeba wpisywać cały czas nową liczbę.

    Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.
    Zegnam

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Według mnie zbędne, można to sobie pomnożyć w głowie. Ewentualnie dla premium.

  3. #3
    Sewerin
    Konto usunięte
    w głowie można sobie pomnożyć, ale jak tylko pójdziesz sobie na innego potworka to musisz sobie zrobić poprawkę, a jak ktoś używa bardzo rozbudowanych skryptów to musi sobie poprawić nawet w 6 miejscach.

  4. #4
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    To możesz sobie ustawić różne profile na poszczególne potworki, nie zajmie dużo czasu skopiowanie kodu i lekka zmiana.

  5. #5
    Sewerin
    Konto usunięte
    "różne profile na różne potworki." nie rozumiesz mnie mi chodzi o profil który automatycznie dostosowuje się do danej grupy. Tak to byś musiał dostosować leczenie do każdego jednego potworka, każdej jednej grupy, a gra cały czas się rozwija oraz nie wiesz dokładnie który potworek cię zaatakuje.Tworzenie takiej rzeczy zajmie co najmniej 3-4 godziny

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    26
    Ja jestem za wprowadzeniem dłuższych działań, a nie tylko na mnożenie. Jest wiele tego typu sytuacji.

  7. #7
    Sewerin
    Konto usunięte
    dłuższe działania też się przydadzą, np. pod truciznę ale do grup najważniejsze jest mnożenie, a reszta potem. Nie bądźmy tacy zachłanni

  8. #8
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Ale tak jak piszesz da się to zrobić. Dlatego uważam, że to właśnie coś dla premium.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •