Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Przywilej dla kupujących duże ilości MF

  1. #16
    niech podrożą o 100% i zrobią wieczną promocję -50%, będą wszyscy zadowoleni i będzie jak w sklepach
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #17
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Może mniej w stylu kup 2 ubrania 3 gratis albo 2 reset gratis moze np przy 4k likow na fejsie opcja dla doladywaczy kup 100 MF dostaniesz 5 lub 10 gratis

  3. #18
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,386
    Ja wpadłem na taki plan, by w ciągu tygodnia 3 outfity zmieniały swoją cenę na określoną ilość czasu. Przykładowo: do wszystkich graczy, który są online o godzinie 17:00 we wtorek przychodziła by wiadomość:
    PROMOCJA! Ubiór zmienił swoją cenę z 20 MF na 18 MF. Promocja trwa godzinę!
    (lepiej dać samą postać od frontu, tak jak jest w możliwości kupienia, nie chciało mi się wycinać)
    Taka promocja 3 razy w tygodniu o różnych porach realnych (czyli powiedzmy od 15 do 22) powinna przyciągnąć ludzi do czynniejszego zakupywania strojów IMO.

    Odbiegłem co prawda trochę od tematu, ale wydaje mi się, że taki rodzaj promocji jest dobrym pomysłem.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 13-03-2012 o 21:47
    Bididididid!

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ja podałem tylko 3 przykłady, żeby zobrazować, promocji naprawdę można wymyślić multum

  5. #20
    Cytat Napisał Bidi Zobacz post
    Ja wpadłem na taki plan, by w ciągu tygodnia 3 outfity zmieniały swoją cenę na określoną ilość czasu. Przykładowo: do wszystkich graczy, który są online o godzinie 17:00 we wtorek przychodziła by wiadomość:

    (lepiej dać samą postać od frontu, tak jak jest w możliwości kupienia, nie chciało mi się wycinać)
    Taka promocja 3 razy w tygodniu o różnych porach realnych (czyli powiedzmy od 15 do 22) powinna przyciągnąć ludzi do czynniejszego zakupywania strojów IMO.

    Odbiegłem co prawda trochę od tematu, ale wydaje mi się, że taki rodzaj promocji jest dobrym pomysłem.
    ta i później szukaj Bidiego jak będą łazić sami rzymianie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #21
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,386
    To był przykład A Rzymianie są cool.
    Bididididid!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •