Strona 85 z 1127 PierwszyPierwszy ... 35758384858687951351855851085 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,275 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #1261
    Coni
    Konto usunięte
    Jest taki item, ale niestety nie dla graczy. Można go kupić na Polance Testowej gdzie jedynie administracja ma dostęp do tego miejsca.

  2. #1262
    Eem
    Konto usunięte
    No szkoda. ;/ Przydałby się

  3. #1263
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Można też polować na adminów i liczyć, że wypadnie on po walce

  4. #1264
    Fringe
    Konto usunięte
    czemu da się blokować tylko na 30 dni :| ?

  5. #1265
    Hatchu
    Konto usunięte
    Czy był jakiś update silnika gry ?
    Niby szukałem i nic nie pisze ale przy podobnej ilości graczy i ustawionych u mnie fps gra ścina o 50% mniej.

  6. #1266
    Bo do tego czasu taka osoba mogła się zmienić :P A po 30 dniach zapewne byś sam zapomniał.

    @Up
    Od dłuższego czasu jest 3 serwer, który w pewnym stopniu odciąża 2 pozostałe. To może być powodem :P

    @Dół
    Faktycznie Może był wadliwy?
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 10-03-2012 o 20:27

  7. #1267
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    @Up
    Od dłuższego czasu jest 3 serwer, który w pewnym stopniu odciąża 2 pozostałe. To może być powodem :P
    2 Poziostałe? Z tego co ja widzę to s2 ukradli ;/

  8. #1268
    Na zmianę jest dość prosto.
    Ustawiasz atak jednym zaklęciem z szansą 50%, a pod nim ustawiasz atak drugim zaklęciem z szansą 100%.
    To wcale nie znaczy, że będzie bił zaklęciami na zmianę. Sposób opisany przez Tomiego jest prosty i dobrze sprawdza się przy dwóch zaklęciach. Przy większej ilości zaklęć zajrzyj do poradnika w Projekcie MF.

  9. #1269
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Czy jeżeli przeglądam analizę walki bossem to zadane przez niego obrażenia powiedzmy minimalne, to minimalne zadane mojej postaci, czy też dowolnemu z graczy który brał udział w tej walce ?

  10. #1270
    Minimalne jakie ten miniboss wykonał w czasie trwania tej walki dowolnemu przeciwnikowi.

  11. #1271
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Minimalne jakie ten miniboss wykonał w czasie trwania tej walki dowolnemu przeciwnikowi.
    Dzięki. Swoją drogą to nie temat na to, ale powinno się to odnosić do obrażeń zadanych naszej postaci. Wtedy można by łatwiej analizować takie walki, układać/poprawiać skrypty itp.

  12. #1272
    Napisz propozycję;)

  13. #1273
    Hatchu
    Konto usunięte
    Czy podwójny drenaż działa na mini-bossy ?

  14. #1274
    Eem
    Konto usunięte
    Dlaczego miałby nie działać? Jeszcze na mini-bossy? Działa. (Tak mi się wydaje)

  15. #1275
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Highlander Zobacz post
    Czy podwójny drenaż działa na mini-bossy ?
    chyba nie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •