Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Skrypty - użyj zdolności...

  1. #1
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte

    Skrypty - użyj zdolności...

    Często jak ktoś prosi np. o sprawdzenie skryptu i daje kod, my wklejamy, ale możemy nie mieć niektórych ze zdolności. Wtedy nie wyświetlają się, pozostaje się domyślić lub pytać gracza. Mój pomysł to dodanie listy zdolności, znajdujemy ze wszystkich, a nie z obecnie założonych. Po prostu jakbyśmy nie mieli czegoś i dali zapisz powstałby komunikat: Część zdolności jest niezałożona. Ułatwiłoby to pomoc innym graczom albo kopiowanie dobrego skryptu od kogoś.

  2. #2
    Noga
    Konto usunięte
    Dobry pomysł ja skopiowałem swój skrypt i dałem kuzynowi, gdyby mnie nie było u niego nie wiedział by co usunąć a co zostawić a jak był by taki komunikat ułatwiło by mu to samemu zrobienie.

  3. #3
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    mi się podoba tylko np , żeby te zdolności nie aktywne czy przedmioty były np na szarym tle ; )

  4. #4
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Ale żeby było wiadomo jakie zdolności, o to chodzi.

  5. #5
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Czy mogę liczyć na opinię innych? Bo widzę, że temat poszedł w niepamięć.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2011
    Postów
    87
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Czy mogę liczyć na opinię innych? Bo widzę, że temat poszedł w niepamięć.
    widać mało interesujący;P

    Pomysł z szarym tłem to najlepsze rozwiązanie

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,861
    Pomysł jest całkiem niezły. Skrypty czekają na poważniejszą przebudowę więc może przy okazji i to będzie można zrobić.

  8. #8
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Pomysł jest całkiem niezły. Skrypty czekają na poważniejszą przebudowę więc może przy okazji i to będzie można zrobić.
    Można wiedzieć coś więcej na ten temat ? Miałbym kilka propozycji z tym związanych i myślę, że kilku forumowiczów również, jednak nie wiemy na ile pozwalają ograniczenia związane z działaniem gry oraz obciążeniem serwerów fizycznych.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,861
    Cytat Napisał Bellator Zobacz post
    Można wiedzieć coś więcej na ten temat ? Miałbym kilka propozycji z tym związanych i myślę, że kilku forumowiczów również, jednak nie wiemy na ile pozwalają ograniczenia związane z działaniem gry oraz obciążeniem serwerów fizycznych.
    Są to poprawki związane z dodatkowymi opcjami umożliwiającymi współpracę drużynową, a wiec np. uleczanie statusów współtowarzyszy, ich leczenie itp.

  10. #10
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Dokładnie o tym chciałem napisać.

    Czy w takim razie obecna liczba poleceń w skrypcie tj 20 będzie stanie obsłużyć nie tylko polecenia leczenia siebie, ale także zdejmowania, nakładania statusów do walk drużynowych ?

    W przypadku walk z bossami gdzie wiemy jakimi zdolnościami operuje przeciwnik, może to być wystarczająca liczba, jednak w walkach drużynowych może nie wystarczyć.

  11. #11
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Z kąd wziąć kod skryptu?

  12. #12
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Estin Zobacz post
    Z kąd wziąć kod skryptu?
    Po przejściu do widoku zaawansowanego w skrypcie, klikasz w przycisk Eksport/Import. Tam masz kod do skopiowania.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •