Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Emotionki.

  1. #1
    Dorexx
    Konto usunięte

    Emotionki.

    Jeśli taki temat był, w co wątpię to powiedźcie. Jak jest to w grze to proszę Administracje o usunięcie tematu.

    Dziś przedstawię wam coś innego, bo nie mam weny do pomysłów. Otóż chodzi mi o emotionki które były by wyświetlane nad głową gracza np. po wciśnięciu F1.

    Przykład:



    Przykładowe emotionki które mogą znaleźć się w grze:


    Mam jeszcze jedną prośbę bo na czacie można przeklinać do woli można by tak zrobić skrypt, że jak ktoś wpisze np. kurw... to dostaje mute na 3h?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    W swoim gronie jak nam sie wymsknie to raczej nikt się nie obrazi :P skrypt można by wprowadzić tylko na czat główny :P
    emotikony myslę że spowodowałyby tylko spam ;]

  3. #3
    Dorexx
    Konto usunięte
    Ale by było ograniczone 1 emotionka hmm np. na 1 min.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    ale co z tego jak 1000 graczy puści sobie emotikone? tak co 10sekund 1000 graczy po emotikonie :P

  5. #5
    Dorexx
    Konto usunięte
    No masz racje :/

  6. #6
    FaLoW
    Konto usunięte
    Pomysł dobry .
    Co do spamu szał na początku później się znudzi ; d Jak to w życiu ;> Zawsze można wprowadzić te emotki jako bonus za coś tam :P
    Co do przeklinania powinien się pojawić filtr "antyspamowy" i blokować bluzgi ; p.

  7. #7
    eRay
    Konto usunięte
    Dla mnie lipa, to będzie się wiązało wyłącznie ze spamem a nic to w grze nie doda - te emotikony to za przeproszeniem o kant dupy rozbić, taki był by z nich pożytek

  8. #8
    Dorexx
    Konto usunięte
    Dobrze więc wam się nie podoba.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •