Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Propozycja-Zmiana Stroju

  1. #1
    Błyszczący
    Konto usunięte

    Propozycja-Zmiana Stroju

    Witam. Chciałbym zauważyć że niektóre osoby narzekają na swoje stroje. Więc wpadłem na pomysł że można wymienić strój , ale trzeba by było spełniać warunek:
    - Strój musi kosztować tyle MF ile kosztował ten co ma się obecnie.
    -Można zamienić strój 1raz
    Naprzykład mój strój mi się nie spodobał chciałbym zamienić na inny. Obecnie mam ubranie za 30MF Więc czy nie można takiego czegoś wprowadzić do gry było by to opłacalne .
    Dziękuję za uwagę.
    Ostatnio edytowane przez Błyszczący ; 11-02-2012 o 11:32

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie. Jak się komuś strój nie podoba to dlaczego taki kupuje?

  3. #3
    Błyszczący
    Konto usunięte
    Ehh, mój drogi . Nie tylko są takie powody , nieprawdaż? Komuś się może poprostu znudzić. Albo niespodobać po jakimś czasie? Hmm?

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No to się kupuje nowy. Twoja propozycja nie jest nawet opłacalna dla administracji.

  5. #5
    Błyszczący
    Konto usunięte
    Heh . Nie zawsze musi być coś opłacalnego dla administracji? Chyba czas coś zmienić, co ?
    Nie myślisz. Administracja nie musi zawsze wszystkiego robić na swoją korzyść.

  6. #6
    Kardinale
    Konto usunięte
    Nie ma korzyści dla Administracji - nie ma gry. Proste i logiczne nie? Co do twojej propozycji jestem na nie.

  7. #7
    Błyszczący
    Konto usunięte
    Przecież i tak czy siak jest dużo opcji z MF Np. Doładowanie energii , nie tylko są te stroje? Ja nie tylko gram w MFO ale i w inne MMORPG i Adm nie zawsze robią ulepszenia na swą korzyść , a zresztą jest napisane można zmienić strój tylko 2 razy -,- i w tej cenie co został zakupiony wcześniejszy...Zobaczymy co powie administrator.

  8. #8
    Kupujesz sobie telewizor za kilka tysięcy (lub kilkadziesiąt), po pół roku przychodzisz do sklepu, gdzie go kupiłeś i mówisz, że chcesz go wymienić na inny w tej samej cenie, bo ten Ci się znudził.. Absurd.
    Kupując powinieneś wiedzieć, że istnieje możliwość znudzenia się nim. W takim wypadku odkładasz go na swoją półeczkę i kupujesz inny, który będzie Ci zapewniał to czego od niego oczekujesz, przynajmniej przez jakiś czas.

    PS
    Przykład z telewizorem można jeszcze lepiej ukazać na przykładzie z samymi ubraniami :P

  9. #9
    Błyszczący
    Konto usunięte
    Ojojo , naprawdę ? <True> Pisałem chyba że nie będzie można nagminnie zmieniać strój? Chyba posta nie czytacie ?

    Ale i tak fajny przykład ; ]
    Ostatnio edytowane przez Błyszczący ; 11-02-2012 o 11:12 Powód: Dopiska do postu wyżej

  10. #10
    Jeśli chodzi o zmianę stroju 2 razy to z powrotem odniesienie do powyższego przykładu. Dodatkowo: czytamy posta, ale przez to, że jest on cały pogrubiony, staje się nieczytelny. Chociaż przyznam, że udało mi się dostrzec takową podwójną zmianę.
    Wracając do przykładu, tam też nie pisze, że się będzie nagminnie zmieniać telewizor, jego zmiana 2 razy spowoduje jedynie odrobienie przez producenta kosztów produkcji, jednak już nie dostaną kasy za stracony czas.

    Ogólnie do pomysłu się zgadzam, ale tylko jeśli podnieść by koszt dla 2 razy możliwej zmiany z 30mf do 90mf, czyli kupujesz za 30mf nie możesz zmieniać, kupujesz za 60mf, możesz zmienić raz kiedyś tam, kupujesz za 90mf możesz zmienić aż 2 razy!
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 11-02-2012 o 11:21

  11. #11
    Błyszczący
    Konto usunięte
    Ciekawe. Przepraszam za te pogrubienia ; / Już kasuje , no ale cóż zobaczymy co na to administracja chociaż w dobrych myślach nie jestem !
    No ok , a jakby można było zamienić 1 raz ?



    Koridor: Pomysłowe ! ;3 nie pomyślałem o takim czymś ;D

    Chociaż że:
    Po co to komu skoro wtedy może zakupić 2 strój mi chodzi o jakby obniżenie , jest zysk dla Adm i dla nas.
    Ostatnio edytowane przez Błyszczący ; 11-02-2012 o 11:32

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,386
    Niestety na nie - uważam, że wszystkie rzeczy kupowane za MFy nie powinny ulegać wymianom.

  13. #13
    Shunsui
    Konto usunięte
    Nie potrzebne...Jak Ci się znudził strój to kup nowy,proste c'nie ?

  14. #14
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Miałoby to sens gdyby MFy nie były walutą. Taka jednorazowa zmiana stroju byłaby ok, ale teraz kiedy można ubierać na strój bez wydawania plnów taka opcja nie przejdzie.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=2435&dateline=1426333 822[/SIGPIC]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •