Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Propozycje pomocy-automatyczne "znikanie"

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763

    Propozycje pomocy-automatyczne "znikanie"

    Po zaakceptowaniu trzech propozycji pomocy, reszta propozycji powinna automatycznie zniknąć.
    Czasami jest taki spam do pomocy że po przyjęciu musimy odświeżyć albo 10x kliknąć odrzuć


  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Przyznaję, bardzo denerwujące i wtedy są 2 opcje:
    -Klikać te kilka razy X
    -Odświeżyć stronę

    Oczywiście lepiej odświeżyć stronę, gorzej jak się ma wtedy jakieś włączone czaty rozmów.

    Na TAK.

  3. #3
    Kardinale
    Konto usunięte
    Jestem za znikaniem.

    PS: Gdy mamy 4 osobową drużynę i klikniemy akceptuj, u wszystkich wyskakuje błąd.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jestem za. Odświeżanie lub klikanie na moim kompie przy moim necie graniczy z masochizmem.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał Kardinale Zobacz post
    PS: Gdy mamy 4 osobową drużynę i klikniemy akceptuj, u wszystkich wyskakuje błąd.
    Czasami bez powodu w trakcie walki wyświetli się komunikat "wystąpił błąd"- nie wiem od czego to jest?
    i raczej nie tylko ja mam to.

  6. #6
    Kardinale
    Konto usunięte
    To właśnie przez to, że do drużyny liczącej 4 osoby akceptuje się prośby o pomoc, przynajmniej u mnie. Spróbuj złapać żółwia, wziąć drużynę i dalej akceptować.
    Powinny wyskakiwać błędy.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    To możliwe że po wprowadzeniu mojej propozycji część komunikatów z błędem zniknie

  8. #8
    Fringe
    Konto usunięte
    nie wiem czy tylko ja mam ten problem ale wkurzające jest jak mam 2 zgłoszenia na raz i nie zdąże jakiegoś zaakceptować i znika i wtedy trzeba pisać żeby jeszcze raz się zgłosił...

  9. #9
    Kardinale
    Konto usunięte
    Hmm na to też jest sposób. Najpierw bierzesz zgłoszenie z dołu to z góry raczej nie zniknie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •