Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Wyświetlanie pozostałego czasu trwania statusów w walce

  1. #1
    eRay
    Konto usunięte

    Wyświetlanie pozostałego czasu trwania statusów w walce

    Więc tak.
    Dobrze by było żeby w czasie walki mając przykładowo status regeneracji, można było najechać na ikonkę statusu i żeby się pojawiło przez ile tur będzie jeszcze aktywny. Dotyczy to nie tylko regeneracji, ale na przykład spowolnienia itp.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Dobry pomysł.
    Ale niech będzie tak że możemy sprawdzić tylko swoje statusy.

  3. #3
    Coni
    Konto usunięte
    Trzeba liczyć sobie

  4. #4
    eRay
    Konto usunięte
    Coni : Ty się najlepiej nie wypowiadaj - do ciebie nie jest kierowana propozycja. Bo sprawiasz wrażenie mi osoby ... - nie powiem jakiej

  5. #5
    Coni
    Konto usunięte
    Po to jest forum i będę się wypowiadał...

  6. #6
    eRay
    Konto usunięte
    Ale swoją wypowiedzią nic nie wprowadziłeś - chyba że się nie znam, to mnie oświeć.

  7. #7
    Coni
    Konto usunięte
    Nie znasz się.

    Trzeba liczyć sobie
    To znaczy, że trzeba sobie samemu radzić a nie wszystko masz gotowe. Wszystko chcesz mieć ułatwione? Trochę trzeba myśleć w tej grze, a przy PvP kto liczy - zyskuje. Sam często ubiłem kogoś (wiedząc, ryzykując), że skończy mu się osłona.

  8. #8
    eRay
    Konto usunięte
    Ja jak większość graczy jestem zwolennikiem udogodnień w grze, a nie utrudnień - od tego jest forum aby je proponować. Nie zrozumiałem twojej pierwszej wypowiedzi co chciałeś nią osiągnąć lub udowodnić ale nie chce się z Tobą kłócić. Liczę w tym temacie tylko na to że ktoś się zajmie tym co napisałem.

  9. #9
    Jacek
    Konto usunięte
    Pewnie bym to zrobił, ale ta informacja nie jest łatwo dostępna w kodzie, więc będę twierdził, że gra ma ćwiczyć pamięć ;]

  10. #10
    eRay
    Konto usunięte
    Szkoda, bo by się takie coś przydało..

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Zbędne udogodnienie,
    większość woli udogodnienia? Wysoko w rankingach jest mniejszość która potrafi sobie poradzić bez udogodnień, między innymi to czyni ich lepszymi od innych i tak powinno zostać.

  12. #12
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    już był o tym temat na testach i nie przeszło też tomi powiedział liczyć : P

  13. #13
    QSQ
    Konto usunięte
    Nie, nie dawajcie tego. To element taktyki Tak by było wszystko wiadome. Wystarczy, że już wiadomo kiedy są podwójne ataki, może jeszcze zróbcie tak, aby pokazywało, żeby były krytyki...

    Chcesz mieć przewagę nad przeciwnikiem, to licz, zapisuj sobie na kartce.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •