Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Ochrona Po Bójce

  1. #16
    Szlug
    Konto usunięte
    Jeśli jakaś zmiana mi przeszkadza to najpierw pragnę jej zapobiec, a dopiero później się przystosowuje. Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi do mnie to priv albo gra. Ale najpierw się opowiedz konkretnie za lub przeciw. Bo to trochę głupio zostawić po sobie 3 posty ale żadnej opinii, zwłaszcza w tym dziale.
    Ostatnio edytowane przez Szlug ; 25-01-2012 o 13:55 Powód: literówka ;p

  2. #17
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,950
    Nie widzimy potrzeby ułatwiania życia agresorom, ale też wprowadzania większej ochrony dla potencjalnych ofiar.

  3. #18
    grz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Siwy Zobacz post
    Rylai, anty nie anty, każdy ( nawet agresor ) Powinien mieć chociaż 1min. ochrony.
    Haha odezwał się agresor co ma 40 lv atakuje 10 lv w wiekowym lesie i jeszcze ochrony żąda , chyba śmieszny jesteś.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2011
    Postów
    25
    @up

    chyba Ci sie osoby pomyliły....

  5. #20
    Siwy
    Konto usunięte
    Grz, chory jakiś jesteś ? Kiedy ja byłem w wiekowym lesie ;o

    Haha, psychiatra wita, dobrze masz na bani ;]

  6. #21
    SweetWater
    Konto usunięte
    Najczęściej ci agresorzy atakują słabszych i co, mają jeszcze za to nagrodę zdobyć?
    Zaatakuje 30 np. 7 rozwali go na raz, bo nikt na pomoc nie zdążył i od razu wieje z ochroną.
    Jestem przeciwko

  7. #22
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641

    Czemu nie ma ochrony po bójce ?

    Powinno się ją wprowadzić, ponieważ po wygranej bójce, może Cię zaatakować od razu inny gracz i jest to trochę bez sensu, a powinna być przynajmniej jedna minuta ochrony.

    Tak samo jak mam ochronę po, mini bossie lub pojedynku .
    przy bojce masz 1 minute ochrony ?
    bo liczy czas jak ktos ci bojke zrobi ... i mozesz w tym czasie sie przebrac ?
    cz\y ja czegos nie wiem ?

    Nie widzimy potrzeby ułatwiania życia agresorom, ale też wprowadzania większej ochrony dla potencjalnych ofiar.
    jestem za ;p

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •