Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Usprawnienie "Moich aukcji"

  1. #1
    Coni
    Konto usunięte

    Usprawnienie "Moich aukcji"

    Witam, ostatnio strasznie mnie denerwuje fakt, że żeby sprawdzić po ile coś sprzedawałem/kupowałem item muszę przeglądać sporo stron w moich aukcjach - "kupowane/sprzedawane" przedmioty.
    Moja propozycja brzmi następująco by była też tam opcja szukaj wg nazwy.
    Co sądzicie?

  2. #2
    aż tak dużo nie handluje, ale bajer może być przydatny dla tych bardziej obrotnych
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #3
    Shunsui
    Konto usunięte
    Całkiem przydatna propozycja dla graczy którzy dużo handlują,ja bym dodał takie coś -sortuj według-nazwy-poziomu-rodzaju itp.

  4. #4
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Dla mnie osobiście jest, to zbędne , ale dla osób które sprzedają dużo rzeczy na targu moze być to bardzo potrzebne, więc jestem neutralny co do tego pomysłu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2011
    Postów
    141
    moim zadaniem odpowiedniejsze byłoby "skocz do strony" głownie mam namyśli raporty. Powiedzmy że chce sprawdzić walkę z potworkiem z przed trzech dni. Nie ma możliwości filtracji (nie spadł żaden przedmiot, walkę wygraliśmy) jeszcze sporo expiliśmy więc raportu można spodziewać sie na stronie 60 lub jeszcze dalszej

  6. #6
    Belhiall
    Konto usunięte
    Cytat Napisał RoLL Zobacz post
    Dla mnie osobiście jest, to zbędne , ale dla osób które sprzedają dużo rzeczy na targu moze być to bardzo potrzebne, więc jestem neutralny co do tego pomysłu
    Idźmy twoim tokiem myślenia...
    Po co podjazdy dla wózków inwalidzkich i windy skoro mieszkasz na parterze i masz wszystko w dupie?
    Po co tramwaje i autobusy skoro masz samochód?

    Człowieku liczy się ogół a nie głupia jednostka. Ave.!

  7. #7
    The NeX
    Konto usunięte
    Popieram zarówno główny pomysł autora tematu jak i ten zarzucony przez Iksniwalsa. Uważam, że w miarę wolnego czasu Administracja mogłaby wprowadzić sortowanie raportów i wygranych aukcji.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Na tak. Gdyby dalo rade jeszcze dodac przykladowo widelki "cenowe", bo czasami chcemy zobaczyc po ile sprzedawalismy albo unikaty, ktore sa duzo wiecej warte albo jakies smieci.
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •