Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Skrypty - waga obrażeń

  1. #1

    Skrypty - waga obrażeń

    Pomysł dotyczy skryptów jednak też mógłbybyć dodany do wyników walki ,aby znać dokładnie zakres naszego dmg.
    A czego on dotyczy już mówie.

    W prawie każdej walce pvp występują statusy mobilizacja i jej defowy odpowiednik.
    Każde z nich zakłóca obrażenia przez co po walce niesamowice trudno ustalić "średnią" itp. wartości ,a tym bardziej dostosować to do skryptów

    Moim pomysłem jest wprowadzenie ważenia obrażeń ,czyli obrażeń ,które po modyfikacji byłyby takie jakby były zadane bez żadnych modyfikatorów i to by była wartość , która by nam sie przydała w skryptach i do policzenia innych rzeczy z podsumowania walki.

    Jak by to ważenie wyglądało

    Jeżeli przeciwnik ma osłone to zadane przez nas dmg ważenie traktowałoby nasze dmg jako 50% mocniejsze
    W przypadku mobilizacji ważenie trakotwałoby nasze dmg o 25% słabsze.

    Chyba wszystko dobrze napisalem.

  2. #2
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Jeżeli przeciwnik ma osłone to zadane przez nas dmg ważenie traktowałoby nasze dmg jako 50% mocniejsze
    W przypadku mobilizacji ważenie trakotwałoby nasze dmg o 25% słabsze.
    Nie odwrotnie?

  3. #3
    Na oslonie bijemy 33% slaniej czyli wzmocniajac hit o 50% wrócimy do wartości wyjściowej

  4. #4
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Chyba nie zrozumiałem tych 2 ostatnich zdań, ale ja tam widzę że przy osłone nasze dmg rosną o 50 %

    @down
    nie rozumiem, więc nie dyskutuję
    Ostatnio edytowane przez Kolega Dresa ; 12-01-2012 o 23:15

  5. #5
    Spadaj dmg o 33% ,a żeby wartośc była jak bez niej potrzeba tę wartość zwiększyc o 50%

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •