Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Przedłużanie Walki

  1. #1
    Kolega Dresa
    Konto usunięte

    Przedłużanie Walki

    nie wiem co z tym zrobić, ale może kto inny coś wymyśli a ja daję temat ;x chodzi o to, że atakuję sobie kogoś (teraz to pisząc walczę) ktoś sobie po złości po prostu czeka na caaaaalutką turę aż się skończy, tylko po to żeby zrobić na złość... Taka walka może się ciągnąć godzinę... coś by się przydało zmienić, ale nie wiem co

    Później dopiszę ile trwała walka...

    @edit
    47 minut, ale tylko dlatego bo padłem, trwała by spokojnie z 90 minut... Padłem bo myślałem, że kamienia już nie ma, a przewaga spora moja
    Ostatnio edytowane przez Kolega Dresa ; 11-01-2012 o 13:56

  2. #2
    Fringe
    Konto usunięte
    ja tak zawsze robię jak mnie wyższy lvl atakuje ;p

  3. #3
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    walka 41 lvl vs 41 lvl

  4. #4
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Kiedyś chciałem zarzucić pomysł w którym podczas okienka przed walką można by było wybrać długość tury. Przydatne dla ogarniętych graczy.

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cóż, bicie kogoś ma swoje konsekwencje. Chcesz uczciwej walki? Są pojedynki, arena, liga itp. Osoba, która tak przedłuża może popełnić błąd, lub z powodu problemu z połączeniem zadziała skrypt (który nigdy nie zastąpi własnej decyzji) i może się walka źle dla tego kogoś skończyć Na nie.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,869
    Cytat Napisał Ashiro Zobacz post
    Kiedyś chciałem zarzucić pomysł w którym podczas okienka przed walką można by było wybrać długość tury. Przydatne dla ogarniętych graczy.
    nawet, nawet - ale to raczej do pojedynków (akceptacja)
    Można by pomyśleć nad jakimś algorytmem skracającym stopniowo czas decyzji jeśli średnia wynosi ponad x sekund.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    A po co? Zaatakujesz 30 lvla to niech na złość przedłuża i leczy. Będziesz miał nauczkę. Dobry rodzaj obrony, polegający na zepsuciu psychicznym atakującego (jak w margonemie się mówi - Dedacza)

  8. #8
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Atakowałem swój lvl ;x

  9. #9
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    To samo dotyczy minibossów czasami kogoś przyjmiemy do walki, a ten sobie pójdzie na obiad i czekaj sobie po 60 sekund na ture ;p
    Według mnie tak jak już proponowałem w jakimś temacie po dwóch turach wykonanych(afk-60sekund) powinno się auto włączyć przynajmniej w walkach z minibossem

  10. #10
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Jak już miałoby to być wprowadzone to tylko w pojach. Gdy atakuję się na mapie to trzeba podjąć ryzyko, że ktoś się dołączy do przeciwnika.
    Propozycja z algorytmem też jest dobra.

  11. #11
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Nikt nie dołączy jak jest walka rankingowa Nerus, ale ja wiem że skrypt za niego nie działał Czekał, czekał i pod koniec robił co chciał

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •