Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Możliwość odkrywania mapki

  1. #1
    Kubaz
    Konto usunięte

    Możliwość odkrywania mapki

    Wydaje mi się, że lepiej byłoby odkrywać samemu mapkę. Trochę bez sensu wydaje mi się posiadać ją od razu zapełnioną, takie jest przynajmniej moje zdanie. Pozdro

  2. #2
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    mi się podoba tak jak jest ;]
    mf02 miało ten urok z odkrywaniem mapy, ale tu wyszło by to na gorsze...Skrzynek ani miejsc z qestami nie widać więc jest ok

  3. #3
    Niektórych skrzynek to i normalnie chodząc po mapie nie widać...

  4. #4
    Zubba
    Konto usunięte
    A ja bym wolała żeby była zakryta i gdy się ją odkryło to widziało skrzynie, bo często się myle ;/

  5. #5
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Zubba Zobacz post
    A ja bym wolała żeby była zakryta i gdy się ją odkryło to widziało skrzynie, bo często się myle ;/
    o to chodzi ;p troche spostrzegawczosci i dokladnosci nie zawadzi zadnemu graczowi ;p

  6. #6
    Zubba
    Konto usunięte
    up@
    ale mi nie chodzi o to, że ich nie widać w krzakach, tylko o to, że ich nie widać na mapach i fajnie bybyło, że gdyby już się tam było to widziało na mapie tą skrzynie :F


    Chyba, że to byla interpretacja do tego ;P

  7. #7
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    W sumie przydałoby się to do np. tworzenia poradników.
    Najlepiej jeszcze jakby po podświetleniu tej skrzynki na mapie wyskakiwałoby okienko co tam dostaliśmy. Niby bzdet, ale jak mówię do poradników ułatwiłoby i usprawniłoby ich tworzenie ;>

  8. #8
    Rastafarai
    Konto usunięte
    Tak ogółem, nie wiem czy to błąd czy nie. Ale jak wciśniesz scrollem na mapie to możesz sobie ją objechać całą dookoła jeżdżąc myszką

  9. #9
    Drizzt
    Konto usunięte
    I nawet widać skrzynki odkryte Dobre dobre

    Trzeba szybko przelecieć wszystkie lokalizacje w poszukiwaniu ukrytych skrzynek

    Eidt : Oprócz tej w dilli nie znalazłem żadnej
    Ostatnio edytowane przez Drizzt ; 07-04-2011 o 16:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •