Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Silniejsze minibossy

  1. #1
    Warrior Master
    Konto usunięte

    Silniejsze minibossy

    Elo co wy sądzicie o tym aby gracze którzy mają już barierę poziomową mogli walczyć z silniejszymi minibossami z przed tamtych upów . np taka kobra co na 40 lvl już ją możemy pokonać bez pomocy to by się stawała o 5% silniejsza . Oczywiście AP/G/EXP też by były zwiększone o jakiś 1 - 2 % więcej by było . Chodzi mi o to aby Ci gracze nie nudzili się i nie odchodzili z gry na czas następnego UPA . Jeżeli było usunę temat albo jak będziecie szybsi to go zamknijcie . Elo !

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Czasem nawet 40 levela może kobra wykończyć. Jest ok.

  3. #3
    Jak dla mnie najtrudniejszym bossem jest wywka z Uśpieniami, skamienieniami, szkoda, że już nikt ich nie bije... Gdyby tak rosła w siłę wraz z lv gracza łapiącego byłaby dużym wyzwaniem nawet dla 4vsB

  4. #4
    Wyvka nawet teraz przy skrajnym farcie pokona 4x40lv

  5. #5
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Ale zawsze była by jakaś jadka co nie kombinowanie jak ich pokonać ^^

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Tylko, że już mało kto bije wcześniejsze bossy, nie ma co się paprać, jest ok

  7. #7
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Jak wolicie Albo mam jeszcze pomysł te całe mini bossy może by się robiły silnijesze tylko w pełnię księżyca czyli raz na miecha . Siłą o 5 - 6 % by wzrastałą tak jak ich drop po wygraniu ? Pomysł mi się osobiście podoba ale nie wiem jak wam .
    Ostatnio edytowane przez Warrior Master ; 04-12-2011 o 11:13 Powód: Edit !!!

  8. #8
    Może gdy wbije się z 40 na 41 , to podnosiły by się statystyki wszystkich mini-bossów od 5% , ale wtedy większe szanse na drop by były o 1 czy 2%, dla mnie to i tak zbędna propozycja

  9. #9
    Warrior Master
    Konto usunięte
    To jużjak uważasz Możesz zamknąć temat bo i tak to chyba nie przejdzie .

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    "mało kto bije bossy z wczesniejszych upków" - bzdura. powód?
    Wywerna - Mega leczeni (85k), Runa Magii (zawsze przydatna dla woja), Atak magiczny Plus
    Skrzydlata Kobra - Bryza (100k), MO1 ( rzadkosc, wiec cenna)
    Gryf - Norma (175k), Odbicie (60k), Ogień Plus (po wbiciu cenna rzecz)
    Smok Mroku - darmowe 2xrege
    Ogr - Wisiorek (35k), Zbroja (tez około tyle)

    Ja bije zazwyczaj cały zestaw, może poza Smokiem

    Problemem jest kobra - położy nawet 40 lv. A jak nie połozy, to zabierze dużo miksów. Wojem b. trudna, magiem bije solo na 33 poziomie. Czy można by jej dac limit tur na Zatrcuie?

  11. #11
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Może i by jej dać Ale i tak można by im po podnosić moc o pare % oraz zrobićby dropy były rzadsze to ceny poszły by bardzij w górę .

  12. #12
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Problemem jest kobra - położy nawet 40 lv. A jak nie połozy, to zabierze dużo miksów. Wojem b. trudna, magiem bije solo na 33 poziomie. Czy można by jej dac limit tur na Zatrcuie?
    Nie sądzę. Już było proponowane wiele razy, a to jest właśnie specyfika minibossów, teoretycznie są zawsze do rozwalania drużynowo, więc nie mają limitu. Wystarczy fart i mag spokojnie położy na auto kobrę na 40lvlu (oczywiście z dobrym skryptem). Co do woja nie wiem.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •