Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Profesje?

  1. #1
    Raven the Saber
    Konto usunięte

    Profesje?

    Tak sobie tu gram i fajnie mi sie gra ale czy w tej grze bedą kiedys wprowadzone profesje ? No chwile obecną jest :
    jak masz saty na maga jestes magiem , jak na woja jestes wojem .

    Co myślicie o tym jakby kiedys byly wprowadzone profesje ?

    Np :
    -Wojownik
    -Monk
    -Mag
    -Assassin

    Chyba w tej grze te 4 profesje daloby sie wprowadzic bez wiekszych zmian w grze

    Polegałoby to na tym , że np na 5 lvl robiloby sie questa na daną profesje .
    -Profesje dawaly by bonusy takie jak np :
    -Co lvl lub kilka dostawalibysmy pare punktow w podstawowe statystyki dla danej profesji , przykładowo :
    woj (+ 1 do hp , ataku i obrony)
    Mag (+1 Mp , magiczna obrona , M.atak)
    Monk ( +1 Hp , szybkość , obrona )
    Assassin ( +1 szczescie , szybkosc , atak)

    Można by bylo pozniej wprowadzic umiejetnosci bierne w postaci bonusow np :
    -Mag by dostawal bonusy do mp lub m ataku jak uzywa szaty
    -Woj do defa i ataku jak uzywa zbroji
    -Monk do ataku i hp jak uzywa rekawic
    -assassin do szczescia i szybkosci jak uzywa miecza ( bo tutaj sztyletow nie ma :P )

    Wiem ze tu Ameryki nie odkrylem bo jest bardzooooo dzuo gier dzialajacych na tej zasadzie :P

    Tak napisalem bo wydaje mi sie , że z wprowadzeniem tych 4 klas nie byloby duzego problemu , nie wymagaja one wprowadzenia nowego eq bo wszystko jest , tylko te bonusy .

    Pewnie już byl prouszany taki temat ale chetnie zobacze wasze opinie
    Ostatnio edytowane przez Raven the Saber ; 20-11-2011 o 19:13

  2. #2
    QSQ
    Konto usunięte
    Zostanie tak jak jest i było w v2...Albo mag, albo woj.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ludzie i bez tego się gubią.

  4. #4
    Raven the Saber
    Konto usunięte
    Czyli to już jest przesądzone ? Wiesz mi tu nie chodzilo o to że ma byc na już teraz pewnie administracja skupia sie na dalszej fabule lub kowalu i okej .
    Ale czy definitywne poszostawienie 2 klas nie jest ograniczeniem dla tej gry ? Chodzi mi o to , że ludzie lubią indywidualność gdyby to nie bylo prawdą to bylby tylko 2 stroje dla postaci żeńskiej i meskiej , a tu w grze mozna sobie kupic inny stoj żeby nie byc jak kazdy (to tylko przyklad) . Mając wiecej klas gra moze cieszyc sie wiekszym zainteresowaniem

  5. #5
    Iorwetch
    Konto usunięte
    Ja jestem za

  6. #6
    benerit
    Konto usunięte
    Jaki sens dodawania punktów... i tak robisz reset i mozesz wybrac profesję monk i zrobić sobie maga.
    Zamiast profesji na sztywno stworzono system zdolności i zestawów EQ.
    Mamy więc wojów luckerów, magów unikerów, speederów, fulldefów i wiele innych.

    Twoje propozycje profesji strasznie ograniczają pvp.... zmuszanie woja do używania np tylko mieczy jest pozbawione sensu przy pojedynkach

  7. #7
    MFO zawsze miało 2 profesje główne , ale ze stat da się zrobić podprofesje czyli speeder ( to by był twój assasin ) lucker , hiter , defender , uniker


    @Up szybszy ;>
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  8. #8
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Jednym słowem nie przejdzie i tyle , jak inni pisali odpowiednio jak rozdasz staty to ci wyjdzie assasin itp , itd . Wystarczy pomyśleć

  9. #9
    Raven the Saber
    Konto usunięte
    no w sumie racja ;>

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Nie będziemy robić żadnych sztywnych profesji. Niech się mfo czymś wyróżnia.

  11. #11
    Co najwyżej ktoś może wymyślić jakąś nową, ciekawą i z balansowaną statystykę

  12. #12
    Kociamber
    Konto usunięte
    Wszystko z profesjami i statystykami jest ok. Teraz czas zając się dalszą częścią fabuły i niech wasze pomysły kierują się w tą stronę, a nie takie głupoty wymyślacie :P

  13. #13
    Niech zostanie tak jak jest. I tak po co więcej profesji skoro woj i mag wystarczą. Tak jak mówiła reszta można sobie zrobić podprofesje,
    a przecież jest jeszcze hybryda ale nie wiem czy to profesja.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 21-11-2011 o 20:18 Powód: Hybryda

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •