Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: SPAM handlowy na czacie głównym

  1. #1
    Dewastator
    Konto usunięte

    SPAM handlowy na czacie głównym

    Cóż, nie wiem jak innych graczy, ale mnie strasznie w.... znaczy denerwują osobnicy z uporem godnym lepszej sprawy ogłaszający na czacie głównym co też mają do sprzedania, wymiany, itp. Dlatego proponowałbym COŚ z tym fantem zrobić - w końcu jest aukcjoner, jest kanał handel, a i na forum można zamieszczać oferty. Nie znam się na tym, ale może udałoby się takich delikwentów (po ostrzeżeniu rzecz jasna) na przykład zbanować na 24h, żeby mieli czas do namysłu, gdzie powinno się umieszczać oferty handlu??? Oczywiście wspomniana przeze mnie kara to tylko luźny przykład, chodzi mi po prostu o to, żeby w miarę możliwości wyeliminować to zjawisko...

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    W grze pojawia się komunikat po zamieszczeniu oferty handlowej na czacie głównym, to może przy okazji byłby 1-godzinny autoban na czat?

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,386
    To i tak nic, najlepsi się kurierzy - oni obsypują swoim ofertami wszystkich zalogowanych w danej chwili

  4. #4
    Salcia
    Konto usunięte
    a Wy zapewne nigdy nie napisaliście co macie na sprzedaż/oddanie/zazmianę/kupno na czacie głównym...

  5. #5
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Rozwiązaniem byłaby zakładka czatu "Handel" domyślnie włączona.

  6. #6
    benerit
    Konto usunięte
    Po prostu dawajcie ignora takim osobnikom... Ja tak zrobiłem z kilkunastoma osobami i już praktycznie nic nie zaśmieca mi głównego chatu

  7. #7
    Również proponuję autoknebel. Ale nie na godzinę, znacznie krótszy, ponieważ w trakcie zwykłej rozmowy również można "podpaść filtrowi".

    Domyślnie otwarta zakładka z handlem też wydaje się dobrym pomysłem.

  8. #8
    Salcia
    Konto usunięte
    Tylko, że komunikat z tym, że handluje się na kanale "handel" wyskakuje nawet jak napiszę "kupiłeś wczoraj te eq?"

  9. #9
    Choć z drugiej strony ten filtr dość łatwo ominąć (wiem z doświadczenia ;)). Także autoknebel raczej się nie sprawdzi.

  10. #10
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Rzadko kiedy autokneble się sprawdzają. Problemu spamu nie da się wyeliminować w stu procentach. Jedynym konkretnym rozwiązaniem są murzyni aka gmowie, do tego czasu musicie wytrzymać.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •