Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Pechowa Chmura

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485

    Pechowa Chmura

    Nie wiem ile osób zauważyło, ale kilka dni temu zmieniła się zdolność "pechowa chmura" - zamiast ślepoty nakłada spowolnienie.

    Czemu nigdzie nie było info na temat tej zmiany? Wydaje mi się, że syreny zostały przez to znacznie wzmocnione

  2. #2
    benerit
    Konto usunięte
    Kilka dni temu? Sam wylosowałem pierwszą pechową i miała spowolnienie na start.
    Może mylisz z pechową z testów - bo ta miała inne zdolności.

    BTW syreny chyba nie używają tej zdolności w walkach 1v1

  3. #3
    Używają pechowej na pewno w 2 syreny vs gracz , dla syrena vs gracz nie patrzyłęm nigdy

  4. #4
    benerit
    Konto usunięte
    A rzeczywiście używają - teraz już wiem dlaczego mój automat zaczął trochę częściej przegrywać

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,781
    zauważyłem pomyłkę w tej zdolności i poprawiłem, a syren to nie wziąłem pod uwagę

  6. #6
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    zauważyłem pomyłkę w tej zdolności i poprawiłem, a syren to nie wziąłem pod uwagę
    to może dorób warunek o dwóch graczach, albo aby nie kolidowało to wzajemnie z porażeniem - bo combo - porażenie + klątwa + spowolnienie jest zabójcze
    (albo wyrzucić kosztem wzmocnienia pozostałych zdolności)

    Ciężko teraz na 40lv z dobrym EQ zrobić automat o skuteczności większej niż 97% wygranych walk.

  7. #7
    Coni
    Konto usunięte
    Np. w tej walce - pechowa chmura a potem pomylenie.
    Oczywiście biłem na automacie, ale to raczej bez znaczenia bo na manualu byłoby zapewne identycznie.


    aby nie kolidowało to wzajemnie z porażeniem - bo combo - porażenie + klątwa + spowolnienie
    Chyba chodziło Ci o pomylenie ;p

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,781
    coś tam zaraz zmienię, aby się nie nakładało.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,781
    teraz już powinno nakładać chmurkę tylko na postać bez statusów negatywnych i nie powinno nakładać pomylenia i uśpienia jeśli mamy spowolnienie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •