Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Bójka

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489

    Bójka

    W nowym systemie jest coś takiego jak bójki 1vs1 pod warunkiem że przeciwnik ma równy/wyższy lvl i jest w przedziale ranq ;]
    wtedy nie mozna wezwać pomocy, walka jest wyrównana i wszystko fajnie
    nie uwzględniliście tylko teamu, gdy zaatakuje się kogoś obok kogo stoi kolega z drużyny mający włączona autopomoc to automatycznie dodawany jest do bójki..nie powinno tak być, jesli to błąd to trzeba naprawić, jesli nie to trzeba to zmienić
    mogę dać screena jak wygląda okno przed bójką




    takie akcje powinny być zaliczane gdy po obu stronach jest co najmniej 2 osoby, wtedy to by była walka teamowa...czyli przy obu graczach (atakującym i broniącym) powinien być ktoś z druzyny na autopomocy

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    też się zastanwaiłem, jak to będzie.
    Trzeba dokłądnie wybadać teren, i miec jakies wsparcie.
    Wyobraźcie sobie jednak łapanie druzyn, które pomagają graczom na ll )

  3. #3
    To raczej zamierzone. Drużyna ma bronić przed atakiem 1vs1 i takie zadanie spełnia.
    Od początku gry zawsze wszyscy powtarzali że jeśli nie chcesz być zaatakowany to spaceruj razem z drużyną.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,790
    Nie, to nie było zamierzone - już nawet poprawka jest zrobiona - czeka na wysłanie. Bójki o rank miały być zawsze 1vs1 (bez pomocy i auto-pomocy).

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    heh, udało mi się wyszukać błąd szkoda że dopiero po tym jak Tomi z Jackiem obczaili i poprawke już robili ;]
    fajnie by było dostać reputa x10 od Tomiego

  6. #6
    Salcia
    Konto usunięte
    Minek szykuj się ;]

  7. #7
    Grozisz mi?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •