Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Mikstura Energii

  1. #1
    Omitek Powrót
    Konto usunięte

    Mikstura Energii

    Elo.

    Na pomysł wpadłem wczoraj jak szedłem spać, mianowicie taka Super-Miksura, która odnawiała by nam energię. Oto mój pomysł:

    -Na jednej postacii można by było mieć maksimum 2 takie miksturki, można by było nimi handlować, ale jeśli już ktoś ma 2 takie miksturki to jak będzie chciał kupić trzecią to kasa (EQ) i mikstura przepadają.
    -Miksturę Energii dostawało by się za wygraną z jakimś boss'em, np. za wygraną z Serafinem możemydostać taką miksturkę
    -Było by kilka poziomów:
    -Mikstura odnowienia energii 1 - odnawia 5 punktów energii
    -Mikstura odnowienia energii 2 - odnawia 10 punktów energii
    -Mikstura odnowienia energii 3 - odnawia 15 punktów energii
    , było by to przydatne np. jak zostalo nam 5 tysiecy doswiadczenia na następny poziom, a tu nagle skończyła się energia, używamy jej i JUHU następny level
    -Nie była by ona umieszczona w przedmiotów szybkiego wyboru (czy jak to tam), zeby jak ktos chce mixa uzyc to zeby sie nie dalo tak latwo ruchow dladowac
    -mam nadzieje ze przejdzie troche sie napisalem xD

  2. #2
    benerit
    Konto usunięte
    było już wielokrotnie o doładowywaniu energii. Są mf-y albo cierpliwość i raczej się to nie zmieni

  3. #3
    Arconas
    Konto usunięte
    Już wiele osób miało różne pomysły z doładowaniem energii i to raczej nie ma szans powodzenia :/ Poza tym, czy ja wiem, mi nie przeszkadza ładowanie energii jakie jest teraz :P

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Administracja nie zgodzi się na takie coś, gra ma na siebie zarabiać .

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Robicie wszystko byle by mf nie kupować, a potem narzekacie, że tak długo upka nie ma. Kasa potrafi naprawdę zmotywować

  6. #6
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Robicie wszystko byle by mf nie kupować, a potem narzekacie, że tak długo upka nie ma. Kasa potrafi naprawdę zmotywować
    TRUE
    Jestem na nie chyba że ten miks był by super unikatowy i szansa na trafienie wynosi 1% i on jest tylko 1 na całą fabułę wtedy tak ;p
    Edit:Tomi Można by też na tą listę dodać propozycję nowych pyłków ^^
    Ostatnio edytowane przez Shunsui ; 09-10-2011 o 13:49

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,894
    Nie przyjmujemy już żadnych propozycji ułatwiających zdobywanie/gromadzenie energii.
    Można dodać na listę zakazanych propozycji.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •