Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 41 z 41

Temat: czy wogóle opłaca się grać wojem na fabułe?

  1. #31
    El Fortuno
    Konto usunięte
    jak ma za dużo szczęścia boss to nie policzysz tych krytyków.

  2. #32
    Siwy
    Konto usunięte
    1 na 20 tur ?^^ hah , po moim doświadczeniu jest bardzo bardzo ciezko wojem z bossami , ile ja osłon rege i odnowek straciłem to masakra..

  3. #33
    Shunsui
    Konto usunięte
    Racja ale jakieś na pewno będą mag ma trochę łatwiej ale z gryfem akurat ma wojownik w następnym upku mag np będzie miał ciężej.

  4. #34
    Siwy
    Konto usunięte
    Z tego co przemyślałem , woj powinien mieć około 100 mp

  5. #35
    Shunsui
    Konto usunięte

  6. #36
    Siwy
    Konto usunięte
    Blondynka :P hahaha

    Nie no..strata statystyk , ale podałem taką propozycję , żeby mieć te 100 mp na te zdolności

  7. #37
    Dashi
    Konto usunięte
    Ja mam 36lvl a z nimfą nie mam żadnych szans bo nie mam normalizacji, bryzy, czy też eq +2. W większości noszę +0, byłaby jeszcze w miarę gdyby nie podwójny drenaż i status regeneracja. Po tym jak użyje podwójnego drenażu cała taktyka walki idzie w łeb bo nie mam many na zdolności a gdy rzuci regenke przez to że nie posiadam normalizacji odnawia ona sobie nawet 3k hp... Zacznijcie robić bossy dla ludzi którzy nie poświęcają na grę tyle czasu albo są nowi i nie posiadają zdolności typu właśnie normalizacja. Nawet po obniżeniu jest ona za dobra bo liczmy nimfa ma 50% hp rzuci regenke, gracz rzuci normalizacje nie wejdzie to może przyjść drugi raz a może akurat tym razem wejdzie normalizacja i zysk dla niego jest ogromny. Ja jako gracz z przeciętnym eq raczej serafina ubiję dopiero przy następnym upku po wbiciu kilku lvli ponad 40 i zapewne kupieniu z aukcji nowych itemków.

  8. #38
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Fakt jest taki że cała zabawa zaczyna się dopiero po wbiciu maksymalnego Lv. I mam nadzieję że nie będzie tak przez kolejne (wielkie apdejty)

  9. #39
    Siwy
    Konto usunięte
    A Ja powiem tak , boss nam nie ucieknie

  10. #40
    Areen
    Konto usunięte
    Cóż, na ten upek woj nie ma łatwo. Ja muszę expić zwyczajnie bo cokolwiek ubić, a to się robi powoli nudne, ze względu na zatrważającą ilość questów -.-

  11. #41
    Szlug
    Konto usunięte
    El chado, policzyłem krytyki u siebie a ich liczba w walce z Minotaurem to:1 (słownie: jeden) czyli o niecałe pół ataku więcej zadałem (200 dodatkowych obrażeń), a gdy takie krytyk rozbije się o osłonę, to nie ma co liczyć. Krytyki mają jakieś znaczenie w pvp, ale nie w pvb.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •