Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Czat z graczem i czat sprzymierzeńcy

  1. #1
    SEROK
    Konto usunięte

    Czat z graczem i czat sprzymierzeńcy

    Kolejna propozycja a raczej drobna modyfikacja

    Może warto wprowadzić do czatów z graczem i sprzymierzeńcy ostatnie wypowiedzi tak jak ma to miejsce w handlu, pomocy.
    Nieraz może przytrafić się coś nieoczekiwanego zerwanie połączenia internetowego(po dłużym przerwaniu przerzuca do panelu gracza) albo brak prądu po tych sytuacjach wygląda że ciągle jesteśmy online(i można do nas pisać) a tak nie jest.
    zawsze będzie można zobaczyć czy czegoś nie przegapiliśmy.

    Albo wprowadzić tylko do czatu sprzymierzeńcy niech czat z graczem i drużynowy się trochę wyróznia.
    Ostatnio edytowane przez SEROK ; 29-08-2011 o 11:52

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jestem za, zdarzyło mi się to wiele razy i Twoja propozycja ulepszyłaby czat

  3. #3
    Świetna sprawa, jestem za ;>

  4. #4
    Fatal
    Konto usunięte
    Przydało by się, jestem za.

  5. #5
    Shunsui
    Konto usunięte
    Też jestem ZA ^^

  6. #6
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Tak wlasciwie, to to juz powinno byc duzo wczesniej (przynajmniej automatyczne wlaczanie czatu sprzymierzency gdy ktos napisze).

  7. #7
    SEROK
    Konto usunięte
    heh powinno być, według graczy oczywiście ale admin może ma inne zdanie co do tego :/

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,848
    tu musi się wypowiedzieć jacek, którego obecnie nie ma. Tak więc niech sobie temat spokojnie wisi i czeka.

  9. #9
    pora odkopać ten temat Jacek da radę zrobić, by w czacie były widoczne ostatnie linijki rozmowy?? bo można się wkurzyć, gdy co chwilę trzeba na czacie drużynowym pisać "powtórz, bo musiałam/em dać f5". Taka sama sytuacja jest na prywatnych rozmowach :/
    Pomogłam? Podaruj mi gwiazdeczkę klikając w lewym dolnym rogu mojego postu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •