Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Możliwość anulowania kopania

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    114

    Możliwość anulowania kopania

    Przykładowa sytuacja: do zadania dziennego potrzebujesz 4 czerwone minerały. Marnujesz 70 eny i masz 3. Dajesz kolejne 20 - dropi w ciągu 5-ciu zmarnowanej eny. Po co mam ją marnować na coś zbędnego?
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    193
    Jestem na nie, bo teraz jest najważniejsze, by testerzy i admin pracowali nad Scythe a nie zajmowali się takimi rzeczami. Im więcej takich rzeczy tym scythe jest bardziej opóźnione

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    114
    Oczywiście większość propozycji jest przyjmowane negatywnie przez argument na opóźnienie Scythe. Niektórzy nie zrozumieją, że po Scythe też będą update'y i można wtedy dodać.
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  4. #4
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    137
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Jestem na nie, bo teraz jest najważniejsze, by testerzy i admin pracowali nad Scythe a nie zajmowali się takimi rzeczami. Im więcej takich rzeczy tym scythe jest bardziej opóźnione
    To najgłupszy argument jaki można dawać by nic nie zmieniać. To że Scythe wychodzić będzie zaraz 5 lat to nie jest nic niezwykłego. Tylko dlatego że jeden upek fabularny wychodzi 5 albo i więcej lat nie znaczy że nie można nic proponować bo upek będzie później xD Jak nawet ten upek będzie wychodził nawet 7 lat zamiast tych 5-ciu czy 6 to żadna różnica.
    Miłego dnia

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    419
    Pomysł jak najbardziej na TAK.
    ***** ****

  6. #6
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    141
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    To najgłupszy argument jaki można dawać by nic nie zmieniać. To że Scythe wychodzić będzie zaraz 5 lat to nie jest nic niezwykłego. Tylko dlatego że jeden upek fabularny wychodzi 5 albo i więcej lat nie znaczy że nie można nic proponować bo upek będzie później xD Jak nawet ten upek będzie wychodził nawet 7 lat zamiast tych 5-ciu czy 6 to żadna różnica.
    To był bait który łyknąłeś niczym płotka w rzece
    This is a certified hood classic

  7. #7
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    143
    Zdecydowanie na tak, najlepiej, żeby działało nie tylko w obszarze kopalni devos, ale też w starej kopalni

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •