Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Protest przeciw testerom

  1. #31
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    631
    Zaskoczył mnie fakt, że ktokolwiek jest zdziwiony tym, że ktoś od testerów może grać nie do końca uczciwie, Tomi na to pozwala, bo tej gierki nie ma kto robić za darmo.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  2. #32
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,542
    Didn't read. LOL
    Kiedy update?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    113
    Moim zdaniem nieopłacalny będzie środek tygodnia. Obstawiam niedzielę, ew. sobotę. A konkretnie:
    -12 stycznia
    -23 luty
    I każda niedziela od 27 kwietnia do 29 czerwca (może soboty też)
    W tym roku już nie będzie a 2026 wydaje się za późno. Uwzględniłem jakiś odstęp od eventów żeby nie kolidowało za bardzo. Podkreślam, za bardzo.
    Od daty styczniowej miesiąc do walentynek, które dużym eventem nie są. Data z lutego to praktycznie od razu po walentynkach. Do urodzinowego ponad miesiąc.
    Daty od kwietnia tam się nic nie dzieje a ostatnia z czerwca już blisko wakacyjnego bo około miesiąc
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  4. #34
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    137
    Moim zdaniem czerwiec/lipiec 2025 tak jak obstawiałem od wyjścia Nordii.
    Miłego dnia

  5. #35
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    285
    Przecie sam tomi nie wie tak dokladnie kiedy ten upek bedzie skoro wbija raz na ruski rok podliczyc pln po czym wylot na majorke.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    113
    Niestety temat jest taki, że zrobienie czegokolwiek graniczy z cudem. Testerzy będą się bronić byle nie stracić posady, Tomi ma w tym jakiś interes i też będzie ich bronić, koledzy testerów itp. mają korzyści, więc też będą ich bronić. Zostają przeciętni gracza i osoby świadome praktyk testerów. No ale co zrobić
    Twardych dowodów nie mam, tylko przypuszczenia i może jakieś wiadomości, które równie dobrze mogły nie być na serio. Także raczej nic się nie uda zrobić. No ale jeszcze raz napiszę: Zapowiedziałem wydarzenie, więc się odbędzie.
    Jak ktoś ma twarde dowody można pisać w grze. Pozbieram sobie. Jak będzie tego to może spróbuję to wysłać jakoś Tomiemu.
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  7. #37
    Ej, czy wy naprawdę (nie wszyscy, poszczególne jednostki) negujecie wszystkie wady testerów argumentem "WOLONTARIAT"? Nie wiem kogo mi w tym momencie żal, ale chyba najbardziej spółki tworzącej tę grę - nie płacić ludziom tworzącym grę a dawać im tylko deputat? Przecież to jest śmiech na sali, te osoby powinny mieć normalną zapłatę, chociażby na umowie zlecenia/o dzieło. A tak, to raz, że to stoi w miejscu wszystko a dwa robią się takie cyrki jak wyżej.

    Wiem, że to za cholerę nie wejdzie, ale powinny w grze być WYTŁUSZCZONE funkcje graczy - admin, moderator (ci z forum się nie liczą), tester, twórca etc. - na profilach, ranqach i wszędzie tam, gdzie jest nie dynamiczna nazwa gracza
    Le tits now

  8. #38
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    140
    Ale ktoś sobie wymyślił niezłą propagandę, traktujecie tych testerów jak bogów z góry olimp kiedy jedyne co to denol robi okresowe przycinki krzewow w gaju oliwnym es zezlomowamy Xd
    This is a certified hood classic

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •