Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 38

Temat: Protest przeciw testerom

  1. #16
    Użytkownik Avatar Vami
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    96
    Na prośbę Irenki przechodzę z TEGO tematu, bo tam wcześniej trwała dyskusja

    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    1. Zarzuty są podstawne, bynajmniej moim zdaniem, nie będzie o tym decydowała osobą która jest zamieszana w tą sprawe, a administracja.
    Znając trochę podłoże sytuacji, bardzo mnie to śmieszy. I nie tylko, że napisaliście "bynajmniej", sobie przecząc. Tylko Wy robicie z siebie Jaworowicz (ooo, też drzewo!), próbując kręcić sprawę dla reportera z własnych domysłów bądź tego, co kto wam napisze, zamiast tego, jak jest. Zresztą... reszta dalej

    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    2. Zgadza się, nie interesuje nas walka emilowaty vs bartolome oraz walkowery bo one są spowodowane złą organizacją. Bartolome pisał że nie ma czasu ani eq więc rezygnuje. I to nie jego wina a organizatorów - byli chętni na zastępstwo.
    Jeżeli jednak Ciebie to interesuję zgłoś to do Administracji do rozpatrzenia.
    W turnieju powinna was zainteresować każda walka, a nie tylko te pod waszą wersję wydarzeń. Robicie w tym momencie błąd konfirmacji, to jest technika manipulacji.
    Był JEDEN walkower, który na dobrą sprawę był ragequitem (Anime się poddał na Farbena, przegrywając poprzednie 4 walki).
    Wyciągnięcie przykładu EmiLowaTego z RaNdomianką jest ważne, bo to ostatnie dwie walki w grupie, gdzie obie strony miały na tyle punktów, żeby jedna przeszła na drugie miejsce, jednocześnie unikając problemów z walkowerem. Nie ma to związku z organizacją turnieju . I tutaj ustawienie walki jest ewidentne pod przejście danej osoby. Nie twierdzę, że to złe, mieli ostatnie walki i jasną sytuację, mogli zrobić co chcieli, życzę Emilowi powodzenia w dalszej fazie walk
    Bartolome finalnie nie zrezygnował z turnieju, stoczył wszystkie walki i miał możliwość przejścia dalej.

    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    3. Ja ze swoich walk tłumaczyłem się Tomiemu, nie ma to związku z turniejem a wyciąganie walki z pułapu 400-500 w którym LBO jest na auto afk grajac rekawicami z nabitym mieczem a ja wlocznia swiadczy tylko o Twoim poziomie rozumowania i ma na celu odwrócenie uwagi.
    Nie ma na co odpowiadać, wszystko mówi samo przez się.

    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    4.ja nie wiem o kogo chodzi i kto to jest, nie widziałem jej/jego przez półtora roku w grze. Aczkolwiek nie nazwałem jej/ jego mulciakiem/randomem tylko napisalem ze nie znam "wszystkich", "randomow" i "mulciakow". Jezeli to dla Ciebie to to samo to gratuluje.
    Możesz sobie nazywać mnie randomem nie widzę problemu. Wolę być randomem niż oszukiwać w grze dla dzieci np.uzywajac speed hacka, teleportowania kurczaków, czy wiele tego typu rzeczy które wyszły z waszego środowiska, są na to dowody, a po ich przedstawieniu sam Administrator po kryjomu stał i obserwował jak wy stoicie w miejscu a kurczaki się nabiją - co z tym zrobi jego sprawa. Nie wspomnę o leakach ze scythe które "być może" wyslal Spotlight. Jak wiadomo u niego możesz kupić wszystko na lewo tak jak ban na arkadii którego dostałem za darmo a on dostał jakiś itemek, więc nawet nie byłbym zdziwiony.
    W tym momencie nie dość, że obrażacie swojego kumpla (pozdrawiamy Terrorka), który swoje nielegalne występki udostępniał na streamach na discordach, ciśniecie po społeczności, nazywając MFO grą dla dzieci (dlaczego w takim razie jesteś jej częścią?), to jeszcze w dodatku pomawiacie Admina o bezczynność.

    Szkoda tylko, że w trójkę (Andrzej, Drzewo i Terror) staliście przyszpileni do koordynatów 3,34 podczas eventu wakacyjnego, ciekawe gdzie będziecie przenosić dyniogłowych w tym roku

    A w kwestii "darowizny" to specjalnie dla niego wykułem Gotycki Hełm +8 oraz Gotycką Zbroję +8.
    Ostatnio edytowane przez Vami ; 21-10-2024 o 19:34 Powód: na andrzeju grają dwie osoby, więc zmiana z 2.os.l.poj na 2.os.l.mn.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    109
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Jak 29 grudnia to chyba na Yeti będzie najbardziej odpowiednia miejscówka.
    Jeżeli już jest wtedy dostępna, jak najbardziej pasuje.
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    49
    Zamiast szkalować wiecznie testerów i pozostałą kadrę to może wkońcu ktoś inteligentny pomyśli że gdyby nie ci testerzy by nie było nic
    Mało osób jest które grę robią w ramach wolontariatu bez zapłaty w pln .Jak ich zabraknie to gra stanie w miejscu wiadomo sam marudzę
    Że upek co parę lat no ale nie ma się też co dziwić jak to parę osób robi i większości będą to osoby które po za grą mają swoje życie prywatne
    A nie ma co ukrywać że z MF nie da się przeżyć w życiu codziennym . Z Mojej strony Działajcie dalej niech te scythe wychodzi a komentatorów którzy
    Wiecznie mają jakieś ale zlewać nic innego .
    Pozdrawiam

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    109
    W odróżnieniu do niektórych potrafię przyznać sobie błąd i rzeczywiście gdyby nie testerzy to niewiele by było. Jednak można znaleźć troche nieprawidłowości. Także mimo tego że lepszego rozwiązania na tę chwilę nie ma (chyba że jakaś całkowicie nowa rekrutacja z możliwością rekrutacji poprzednich testerów, tj. obecnych) i tak zorganizuję wydarzenie, jako po prostu symbol żeby zmienić rzeczy, które są nie tak. Chodzi mi głównie o obecne wydarzenie: dajcie następnym razem info chociaż na shoutboxie w trakcie rozpoczęcia głosowania jaki turniej + link do dc który nie wygasł. Już nie mówię o leakach bo jak nie są bardzo szkodliwe to trudno, niech będą, ale wolałbym, żeby takie nowe eq było zaskoczeniem

    - - - - - - - - - -

    A i przepraszam jak Cię wmieszałem dodatkowo Andrzej w temat w który nie chciałeś się mieszać. Ale z mojej perspektywy ostatnio coś pisałeś o tego typu rzeczach więc no. Wsm po prostu rozmowa się przeniosła

    - - - - - - - - - -

    Jeżeli ktoś poczuł się urażony to przepraszam. Jednak może tak naprawdę jest jakieś drugie dno i jakieś podejrzenia o działaniu na własną korzyść są prawdziwe...

    Także podsumowując:
    -Jak już zapowiedziałem, tak zrobię.
    -Ogólnie proszę o na przyszłość lepszą organizację, nie czerpanie korzyści, jeśli przypuszczenia są prawidłowe i ew. zaprzestanie leaków lub ograniczenie.
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  5. #20
    Tester Avatar Spotlight
    Dołączył
    15-08-2016
    Postów
    1,032
    Myślę że ban w grze oraz na forum to odpowiednia kara dla tych wstrętnych testerów chociaż i tak zbyt łagodna
    Wiadomo że wszystko to ich wina , nic nie robią można to zobaczyć zresztą poprzez brak Scythe!
    To na pewno przez to że są leniami i tylko pobierają MF które się należą nam zwykłym graczom !
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 21-10-2024 o 21:35
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2024
    Postów
    1
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Myślę że ban w grze oraz na forum to odpowiednia kara dla tych wstrętnych testerów chociaż i tak zbyt łagodna
    Wiadomo że wszystko to ich wina , nic nie robią można to zobaczyć zresztą poprzez brak Scythe!
    To na pewno przez to że są leniami i tylko pobierają MF które się należą nam zwykłym graczom !
    Ty akurat nic nie robisz na testowym, więc tobie można odebrać mfy i dać bana!

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    355
    Ludzie ja z Emilem walczyłem o 23. Będąc przez jakieś 40h na nogach i nie mając eq. Wyjdźcie z domu na klubiksy a nie oglądacie moje walki. Arczan też wygrał tylko i wyłącznie przez to że postanowiłem nie spać by się wyspać do pracy w poniedziałek. Więc ogólnie to pośrednio oddałem walki emilowi i arczanowi. Wsm jeśli za to mają być perma bany dla naszej 3. To je poproszę. Z grupy 1 wyjdzie farben, a z mojej grupy tylko spotlight

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    939
    Ogółem mówiąc, kiedyś każdego testera nienawidziłem i zdarzyło mi się w walce napisać jakas dziwna wiadomość denolowi, że za to, że za długo nordia jest. Ale tak pomyśleć ile muszą czasu poświęcić na to żeby dobrze zrobić miasto i nie wliczając jeszcze życie realne to ich doceniam, że jest wolno ale coś tam jest. Są różne typy testerów nie chce wymieniać już jakich ale każdy ma inny charakter i podejście do zwykłego gracza. Z szacunkiem, że nie chce robić kolejnych wojen z testerami bo nie ma co. Jest jak jest.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    84
    Cytat Napisał Vami Zobacz post
    Na prośbę Irenki przechodzę z TEGO tematu, bo tam wcześniej trwała dyskusja


    Znając trochę podłoże sytuacji, bardzo mnie to śmieszy. I nie tylko, że napisaliście "bynajmniej", sobie przecząc. Tylko Wy robicie z siebie Jaworowicz (ooo, też drzewo!), próbując kręcić sprawę dla reportera z własnych domysłów bądź tego, co kto wam napisze, zamiast tego, jak jest. Zresztą... reszta dalej



    W turnieju powinna was zainteresować każda walka, a nie tylko te pod waszą wersję wydarzeń. Robicie w tym momencie błąd konfirmacji, to jest technika manipulacji.
    Był JEDEN walkower, który na dobrą sprawę był ragequitem (Anime się poddał na Farbena, przegrywając poprzednie 4 walki).
    Wyciągnięcie przykładu EmiLowaTego z RaNdomianką jest ważne, bo to ostatnie dwie walki w grupie, gdzie obie strony miały na tyle punktów, żeby jedna przeszła na drugie miejsce, jednocześnie unikając problemów z walkowerem. Nie ma to związku z organizacją turnieju . I tutaj ustawienie walki jest ewidentne pod przejście danej osoby. Nie twierdzę, że to złe, mieli ostatnie walki i jasną sytuację, mogli zrobić co chcieli, życzę Emilowi powodzenia w dalszej fazie walk
    Bartolome finalnie nie zrezygnował z turnieju, stoczył wszystkie walki i miał możliwość przejścia dalej.



    Nie ma na co odpowiadać, wszystko mówi samo przez się.



    W tym momencie nie dość, że obrażacie swojego kumpla (pozdrawiamy Terrorka), który swoje nielegalne występki udostępniał na streamach na discordach, ciśniecie po społeczności, nazywając MFO grą dla dzieci (dlaczego w takim razie jesteś jej częścią?), to jeszcze w dodatku pomawiacie Admina o bezczynność.

    Szkoda tylko, że w trójkę (Andrzej, Drzewo i Terror) staliście przyszpileni do koordynatów 3,34 podczas eventu wakacyjnego, ciekawe gdzie będziecie przenosić dyniogłowych w tym roku

    A w kwestii "darowizny" to specjalnie dla niego wykułem Gotycki Hełm +8 oraz Gotycką Zbroję +8.
    Kazdy event przelatuje na "łapaczach" za mfy co jest zaznaczone w historii płatności do której administrator ma dostęp.

  10. #25
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    146
    Cytat Napisał Mistrzunio Zobacz post
    Oj, powodów może być wiele. Zła organizacja obecnego turnieju świadczy o niekompetencji. Tak samo z leakami, które są odwiecznym zjawiskiem. Jednak chyba nie powinno zachodzić, kiedy to te leaki pochodzą od pojedynczych osób a nie administracji samej w sobie (jako leak zamierzony). Nie mówię tylko o obecnych, słyszałem, że kiedyś też były i jest to bardzo logiczne.
    To tak ode mnie. Chętnie usłyszę wasze dowody. Szczególnie prosiłbym, jeżeli to czytasz, Andrzeja Drzewo, którego widzę co pisze i jego wypowiedzi skłoniły mnie do napisania tego tematu. Jakbyś mógł to zsumować (nie musisz oczywiście jak nie chcesz)
    A teraz o wydarzeniu samym w sobie
    Kiedy?
    Im więcej czasu tym więcej osób. Proponuję 29 grudnia. Data dość normalna i nie przeszkadza w niczym + jest to niedziela i więcej osób ma wolny czas. Godzina? Myślę, że 20 brzmi sensownie
    Gdzie?
    Miejsce z wystarczającą przestrzenią i z łatwym dostępem. Eternia brzmi sensownie. Ew. Dilli.

    Jeżeli ten post zniknie, musicie wiedzieć, że to dlatego, że ci cali testerzy mają za dużo do ukrycia i taki post im nie sprzyja.
    A treść sobie skopiuje i w razie usunięcia temat wróci. Jak to się mówi: Nie ma winy bez kary
    A jak wgl chcesz protestować? Spamic na czacie czy jak
    Bottom Text

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    109
    A wsm to nie wiem jeszcze, coś pisać, w ostateczności wszyscy do dilli po 1000x skórzane buty i będzie git
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  12. #27
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    60
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    Kazdy event przelatuje na "łapaczach" za mfy co jest zaznaczone w historii płatności do której administrator ma dostęp.
    To czemu każdy kto leci na "łapaczach" za mfy obraca się w każdą stronę z której podbiega do niego potworek, a ty byłeś cały czas obrócony w jedną stronę? Do tego w bardzo mało korzystnym miejscu do wykorzystywania "łapacza" za mfy, ale za to w bardzo korzystnym miejscu do przenoszenia tychże potworków.

  13. #28
    Co to przenoszenie potworków?

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    84
    Cytat Napisał Duduś Zobacz post
    To czemu każdy kto leci na "łapaczach" za mfy obraca się w każdą stronę z której podbiega do niego potworek, a ty byłeś cały czas obrócony w jedną stronę? Do tego w bardzo mało korzystnym miejscu do wykorzystywania "łapacza" za mfy, ale za to w bardzo korzystnym miejscu do przenoszenia tychże potworków.
    Zgłaszaliście to już do admina przecież, u niego szukajcie odpowiedzi.
    Ja nie potrzebuję waszych odpowiedzi bo są one zbędne. Jest filmik u Tomasza na dysku jak wasza ekipa stoi sobie 1 kratkę od zagrody nie rusza się a punkty w rankingu nabijają się

    - - - - - - - - - -

    Cała paczka z mnóstwem screenów i kilkoma filmikami wylądowała u Tomasza i ani minuty dłużej na was bez talencia

  15. #30
    Użytkownik Avatar Vami
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    96
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    Zgłaszaliście to już do admina przecież, u niego szukajcie odpowiedzi.
    Ja nie potrzebuję waszych odpowiedzi bo są one zbędne. Jest filmik u Tomasza na dysku jak wasza ekipa stoi sobie 1 kratkę od zagrody nie rusza się a punkty w rankingu nabijają się

    - - - - - - - - - -

    Cała paczka z mnóstwem screenów i kilkoma filmikami wylądowała u Tomasza i ani minuty dłużej na was bez talencia
    Tylko cztery miesiące opóźnienia

    Ale no cóż, rodzinny biznes by się popsuł :<

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •