Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Temat: Protest przeciw testerom

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    109

    Protest przeciw testerom

    Oj, powodów może być wiele. Zła organizacja obecnego turnieju świadczy o niekompetencji. Tak samo z leakami, które są odwiecznym zjawiskiem. Jednak chyba nie powinno zachodzić, kiedy to te leaki pochodzą od pojedynczych osób a nie administracji samej w sobie (jako leak zamierzony). Nie mówię tylko o obecnych, słyszałem, że kiedyś też były i jest to bardzo logiczne.
    To tak ode mnie. Chętnie usłyszę wasze dowody. Szczególnie prosiłbym, jeżeli to czytasz, Andrzeja Drzewo, którego widzę co pisze i jego wypowiedzi skłoniły mnie do napisania tego tematu. Jakbyś mógł to zsumować (nie musisz oczywiście jak nie chcesz)
    A teraz o wydarzeniu samym w sobie
    Kiedy?
    Im więcej czasu tym więcej osób. Proponuję 29 grudnia. Data dość normalna i nie przeszkadza w niczym + jest to niedziela i więcej osób ma wolny czas. Godzina? Myślę, że 20 brzmi sensownie
    Gdzie?
    Miejsce z wystarczającą przestrzenią i z łatwym dostępem. Eternia brzmi sensownie. Ew. Dilli.

    Jeżeli ten post zniknie, musicie wiedzieć, że to dlatego, że ci cali testerzy mają za dużo do ukrycia i taki post im nie sprzyja.
    A treść sobie skopiuje i w razie usunięcia temat wróci. Jak to się mówi: Nie ma winy bez kary
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; Wczoraj o 15:10
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  2. #2
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,029
    Cytat Napisał Mistrzunio Zobacz post
    Jeżeli ten post zniknie, musicie wiedzieć, że to dlatego, że ci cali testerzy mają za dużo do ukrycia i taki post im nie sprzyja.
    regulamin punkt 2c

    Zabronione jest przesadne formatowanie tekstu (w tym pisanie FrEaKiEm). Kolorowanie i zwiększanie/zmniejszanie czcionki dozwolone jest tylko w szczególnych przypadkach, a o takowych decyduje Administracja.

    zamykam
    ::::​)

  3. #3
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    145
    Jestem za, po co komu to Scythe, zaprzestańmy wszelkim pracom w trybie natychmiastowym bo użyszkodnicy kitują na temat spisku wśród testerów!!!!

  4. #4
    Testerzy to prawdziwe siedlisko zła, proponuję zbanować wszystkich... W ogóle nie powinni mieć praw do udziału w rozgrywce.
    Darmowe artefakty, eq i przedmioty z polanki, setki mf miesięcznie, przykładów jest wiele.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    60
    Jak najbardziej za. Uważam że słuszną karą będzie usunięcie wszystkich testerów z ich stanowisk, wraz z koordynatorami, a wszystkie prace przez nich prowadzone powinny być natychmiastowo usunięte. Następnie powinna zostać poprowadzona zupełnie nowa rekrutacja, a koordynatorami powinni zostać Andrzej Drzewo oraz Andrzej Drzewo.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    109
    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Jestem za, po co komu to Scythe, zaprzestańmy wszelkim pracom w trybie natychmiastowym bo użyszkodnicy kitują na temat spisku wśród testerów!!!!
    Nie wiem czy rozumiesz, ale problem jest z obecnymi testerami i tych, którzy nie powinni nimi być powinni zostać zdjęci z swoich stanowisk. Oczywiście biorę post za napisany ironią i próbujący bronić testerów. Nic dziwnego jak ma się jednego w znajomych

    - - - - - - - - - -

    Tekst i prawdziwa mowa ma to do siebie, że w tym pierwszym może być ciężko rozróżnić, czy ktoś pisze ironicznie, czy nie, ale tak wsm dobry pomysł. Nawet jak nie napisany na serio. Nie jestem pewien tylko co do fragmentu ostatniego, czy Andrzej się nada. Być może tak. Jak tak mówi o swoich dowodach to może ew. pomóc
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  7. #7
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    145
    Cytat Napisał Mistrzunio Zobacz post
    Nie wiem czy rozumiesz, ale problem jest z obecnymi testerami i tych, którzy nie powinni nimi być powinni zostać zdjęci z swoich stanowisk. Oczywiście biorę post za napisany ironią i próbujący bronić testerów. Nic dziwnego jak ma się jednego w znajomych
    Nie rozumiem dlaczego od razu stwierdzasz, że mam znajomych testerów, nie wiesz kim jestem ani nigdy nie rozmawialiśmy więc nie wiem skąd taka myśl. Ja po prostu bardzo szanuję pracę zespołu testerskiego i nie widzę aby działali oni na szkodę zwykłych graczy;/

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    109
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    regulamin punkt 2c

    Zabronione jest przesadne formatowanie tekstu (w tym pisanie FrEaKiEm). Kolorowanie i zwiększanie/zmniejszanie czcionki dozwolone jest tylko w szczególnych przypadkach, a o takowych decyduje Administracja.

    zamykam
    Sorry, przesadziłem z wielkością. Jest za duża różnica między wielkością 6 i 7 tak wgl moim zdaniem. I nie żeby co ale nie wyglądasz na osobę mogącą zamknąć temat.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał nerrux Zobacz post
    Nie rozumiem dlaczego od razu stwierdzasz, że mam znajomych testerów, nie wiesz kim jestem ani nigdy nie rozmawialiśmy więc nie wiem skąd taka myśl. Ja po prostu bardzo szanuję pracę zespołu testerskiego i nie widzę aby działali oni na szkodę zwykłych graczy;/
    Odwiedź profil >> Znajomi >> Denol (tester)
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  9. #9
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    145
    Cytat Napisał Mistrzunio Zobacz post
    Odwiedź profil >> Znajomi >> Denol (tester)
    W moich znajomych na forum są ludzie z którymi zamieniłem może z 3 zdania podczas całej mojej gry, to że mam go w "znajomych na forum" nie oznacza odrazu że się przyjaźnimy.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    109
    Ok, może i coś w tym jest. Tak patrząc jedyna szkoda dla zwykłego gracza jak ja jest zmniejszenie elementu zaskoczenia z aktualizacji.
    Jednak zła organizacja przykładowego turnieju może dotykać kilka poszczególnych osób, a inne rzeczy mogą po prostu szkodzić grze, nawet minimalnie.

    Tak tylko wspomnę, że ciekawe mieć w znajomych ludzi "z którymi zamieniło się z 3 zdania" i przez te 7 lat gry (wg. info o koncie na forum) tych znajomych tylko 11. Fakt, nie każdy chce być znajomym z każdym, ale widzę niewielki brak logiki albo żyjemy w tej wersji symulacji że tak się wylosowało że taki kontakt nie wielki.
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  11. #11
    Tester
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    343
    Warto też wspomnieć, że niektórzy z nich prowadzą lobby wojownicze i usilnie starają się, by mag pozostał bezsilny wobec ustawionego balansu!!!

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    109
    Ciekawe rzeczy się tu szybko dzieją. Z jednej strony jestem w stanie w takie coś uwierzyć, ale z drugiej czy tester sam by takie rzeczy ujawniał?
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  13. #13
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    145
    Cytat Napisał Mistrzunio Zobacz post
    Tak tylko wspomnę, że ciekawe mieć w znajomych ludzi "z którymi zamieniło się z 3 zdania" i przez te 7 lat gry (wg. info o koncie na forum) tych znajomych tylko 11. Fakt, nie każdy chce być znajomym z każdym, ale widzę niewielki brak logiki albo żyjemy w tej wersji symulacji że tak się wylosowało że taki kontakt nie wielki.
    Faktem jest to, że dodaje do znajomych ludzi którzy wysilili się i mnie zaprosili, sam nikogo nie zapraszam ale jak już ktoś dodaje nawet jak kogoś nie znam to po co miałbym odrzucać takie zaproszneia;/ Forum mfo to nie jest przedszkole zeby przyjaźnie nowe rozpoczynac;///

  14. #14
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    214
    Jesteśmy świadkami reinkarnacji DEWASTATORA Leona FULL w trzech osobach: Andrzej Drzewo, Andrzej Drzewo, Mistrzunio. Najpierw testerzy, potem cała ELITA. A kiedy sytuacja w MFO ulegnie wystarczającej destabilizacji, wypuszczona zostanie konkurencyjna gra(GMO), pisana w pocie czoła przez heteroseksualnego, prawicowego programistę.

    Nie dajcie się zwieść, to zorganizowana operacja.
    Reputy tutaj

  15. #15
    Jak 29 grudnia to chyba na Yeti będzie najbardziej odpowiednia miejscówka.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •