Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 14.29%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    4 57.14%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 14.29%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    1 14.29%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: [P1] po jakimś czasie gre crashuje

  1. #1
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    244

    [P1] po jakimś czasie gre crashuje

    @tomi Ogarnij proszę serwery bo już od wczoraj po około 10-20 minutach gry zaczyna crushowac gre, nie da sie wejść w zakładki profile, raporty, gemy itd bo cały czas jest pusty interfejs, nie da sie do depozytu dostać ani przeglądać targu. Nie wiem jak to wygląda u innych ale ja co 20 minuy muszę restartowac kompa bo sie grać nie da a wina nie leży ani na kompie ani na necie bo net żyleta. Ogarnijcie to bo żenada

    Przeglądarka/OS: Opera GX

  2. #2
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,029
    w kontekscie lagow to mi czasami sie nie laduja niektore grafiki lub animacje, bardzo czesto podczas walki lub raportu z walki, czasami wcale, a czasami wystarczy poczekac kilka sekund - ale wydaje mi sie ze moze to byc dalej problem z cloudflare, bo mfo nie jest jedyna strona ktora mi wolno dziala, a tez nie wszystko dziala tak tragicznie (przykladowo streamy lub filmiki najczesciej chodza bez zarzutu, podobnie jak lol)

    czesto mam wrazenie ze to problem tylko po mojej stronie i ze to moze byc po prostu moj kiepski internet z t mobile, bo malo kto ma takie same problemy jak ja, ale z drugiej strony sa rzeczy ktore dzialaja bez zarzutu - ale mam juz to od tak dawna ze tez ciezko mi uwierzyc zeby to wciaz byl problem po ich stronie. probowalem uzywac dnsa od google, ale nic to raczej nie dalo, i szczerze mowiac juz sam nie wiem co o tym myslec, czy to jest cos co ja powinienem naprawic czy rzeczywiscie mfo i pare innych stron jest dotkniete usterka ktora dotyczy moze z 0.8% osob i akurat wypadlo na mnie
    ::::​)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •