Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: Powrót do przeszłości !

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    945
    Ogółem spoko podał dokładna ilość osób ile musi być. Bo zawsze była męczarnia w znalezieniu większej ilości osób.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    85
    Szkoda ze polowa graczy jest ze środowiska testowego i fakt że skupywali eq juz miesiąc temu świadczy ze juz wszystko potestowane, oraz zapisy zostaly zakończone zanim polowa aktywnych graczy je zobaczyła. IQ organizatora = lvlowi na jakim odbędzie się turniej.


    Ps. Mam nadzieję że to nie jest oficjalny turniej. Jeśli tak, to administracja wygląda kiepściutko, oglaszajac tym samym upadek ostatniej nadzieji na równe traktowanie w grze i potwierdza słowa wielu graczy iż gierka jest robiona pod testerów.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej Drzewo ; Dzisiaj o 14:57

  3. #33
    Tester Avatar Spotlight
    Dołączył
    15-08-2016
    Postów
    1,024
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    Szkoda ze polowa graczy jest ze środowiska testowego i fakt że skupywali eq juz miesiąc temu świadczy ze juz wszystko potestowane, oraz zapisy zostaly zakończone zanim polowa aktywnych graczy je zobaczyła. IQ organizatora = lvlowi na jakim odbędzie się turniej.


    Ps. Mam nadzieję że to nie jest oficjalny turniej. Jeśli tak, to administracja wygląda kiepściutko, oglaszajac tym samym upadek ostatniej nadzieji na równe traktowanie w grze i potwierdza słowa wielu graczy iż gierka jest robiona pod testerów.
    Nikt z testerów nie wiedział wcześniej o turnieju dowiedzieli się dosłownie 2 dni przed zapisami na turniej ( czyli tak jak inni użytkownicy mojego discorda ) , więc bardzo proszę o nie szerzenie bzdur
    Tak, turniej jest oficjalny i ciekawi mnie gdzie widzisz ROBIENIE POD TESTERÓW , bo wiedzieli 2 dni wcześniej o zapisach?

    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Szkoda że cała reszta to jak na razie organizacyjne dno. Ci co będą chcieli i tak będą testować.
    To że ty nigdy nie możesz czegoś takiego zorganizować to nie oznacza że możesz pisać że jest to DNO, włożyłem w to dużo pracy , co do ,,Ci co będą chcieli i tak będą testować,, to oczywiście że nie oraz podejmę konkretne kroki aby rozwiązać tą sprawę, ale skoro już tak grzecznie rozmawiamy to bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego według ciebie jest to DNO

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Jeśli to nie będzie niosło ze sobą negatywnych konsekwencji to mogę oddać swoje miejsce dla somethinga, przez to że turniej się przesunął w czasie to nie wiem czy będę miał czas na walki.
    Jeżeli tak to podmienię ciebie na Somethinga
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; Dzisiaj o 15:56
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    85
    5 osób z zapisanych pytało się mnie o eq +8 na 65 dużo wcześniej niż miesiąc pewnie przypadkowo,


    gdzie widzę turniej pod testerów + ludzi około testerskich? może stąd że wszyscy z nich są gotowi i przygotowani? a w 2 dni nie zrobisz eq ani nie kupisz i jakiś mało śmieszny punkt regulaminu zabraniający testowania przed turniejem a sami siedzicie na polance.

    ah i to tylko igla w stogu siana tego "Oficjalnego turnieju" w którym połowa to testerzy i ich koledzy a druga połowa jest spoza ich środowiska
    Ostatnio edytowane przez Andrzej Drzewo ; Dzisiaj o 18:41

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    372
    Skoro dozwolona jest taka zamianka. To jeśli serio jest czarny koń mający realne szanse wygrać ten turniej to niech się do mnie zgłosi na priv. Zweryfikuje czy ma realne szanse wygrać ten turniej i oddam miejsce. Z racji że termin walk bliski - to każdy zainteresowany zastępstwem za mnie ma czas do jutra do północy. Poproszę w 1 wiadomości wysłać linki do paru swoich najlepszych itów - Myślę że to wystarczy.

    - - - - - - - - - -

    Akurat ten argument że organizacja to dno jest totalnie bezsensu. Do organizacji samej w sobie nie można się przyczepić.

    Natomiast to że "wybrani" wiedzieli więcej to prawda. Wybranymi byli ci co byli na serwerze i głosowali w ankiecie na jaki przedział ma być turniej - o jakim serwerze mowa? Nie wiem.

    Z tym że nie można testować, a testerzy na polance mogę(o ile to prawda) to Andrzejek ma rację.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    62
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    5 osób z zapisanych pytało się mnie o eq +8 na 65 dużo wcześniej niż miesiąc pewnie przypadkowo
    To na jakim przedziale będzie się odbywał turniej decydowała ankieta na discordzie (nie będę tu się zagłębiał w szczegóły, czy taka forma głosowania dla oficjalnego turnieju jest fair czy nie) rozpoczęta w dniu 2.10, która trwała 72h, więc pytania które otrzymywałeś o uzbrojenie na 65 to raczej przypadek i na siłę próbujesz łączyć niepasujące do siebie fakty.

    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    gdzie widzę turniej pod testerów + ludzi około testerskich? może stąd że wszyscy z nich są gotowi i przygotowani?
    Jako że pewnie według ciebie i nie tylko jestem "osobą około testerską" to mogę powiedzieć tyle że po prostu nie pozbyłem się swojego eq +6/7/8 ponieważ wiem, że prędzej czy później będę przez ten lvl przechodzić innymi postaciami, więc sobie ono po prostu czekało na okazję aby go użyć. I mam takowe na każdy przedział.

    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    i jakiś mało śmieszny punkt regulaminu zabraniający testowania przed turniejem a sami siedzicie na polance.
    Tu się nawet zgodzę. Zakaz testowania podczas gdy i tak jest wyraźnie zabronione resetowanie statystyk od momentu ich rozdania po blokadzie jest moim zdaniem zbyteczne.
    Ostatnio edytowane przez Duduś ; Dzisiaj o 20:33

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •