Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Temat: Powrót do przeszłości !

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    945
    Ogółem spoko podał dokładna ilość osób ile musi być. Bo zawsze była męczarnia w znalezieniu większej ilości osób.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    84
    Szkoda ze polowa graczy jest ze środowiska testowego i fakt że skupywali eq juz miesiąc temu świadczy ze juz wszystko potestowane, oraz zapisy zostaly zakończone zanim polowa aktywnych graczy je zobaczyła. IQ organizatora = lvlowi na jakim odbędzie się turniej.


    Ps. Mam nadzieję że to nie jest oficjalny turniej. Jeśli tak, to administracja wygląda kiepściutko, oglaszajac tym samym upadek ostatniej nadzieji na równe traktowanie w grze i potwierdza słowa wielu graczy iż gierka jest robiona pod testerów.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej Drzewo ; Dzisiaj o 14:57

  3. #33
    Tester Avatar Spotlight
    Dołączył
    15-08-2016
    Postów
    1,024
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    Szkoda ze polowa graczy jest ze środowiska testowego i fakt że skupywali eq juz miesiąc temu świadczy ze juz wszystko potestowane, oraz zapisy zostaly zakończone zanim polowa aktywnych graczy je zobaczyła. IQ organizatora = lvlowi na jakim odbędzie się turniej.


    Ps. Mam nadzieję że to nie jest oficjalny turniej. Jeśli tak, to administracja wygląda kiepściutko, oglaszajac tym samym upadek ostatniej nadzieji na równe traktowanie w grze i potwierdza słowa wielu graczy iż gierka jest robiona pod testerów.
    Nikt z testerów nie wiedział wcześniej o turnieju dowiedzieli się dosłownie 2 dni przed zapisami na turniej, więc bardzo proszę o nie szerzenie bzdur
    Tak, turniej jest oficjalny i ciekawi mnie gdzie widzisz ROBIENIE POD TESTERÓW , bo wiedzieli 2 dni wcześniej o zapisach?

    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Szkoda że cała reszta to jak na razie organizacyjne dno. Ci co będą chcieli i tak będą testować.
    To że ty nie możesz czegoś takiego zorganizować nigdy to nie oznacza że możesz pisać że jest to DNO, włożyłem w to dużo pracy i nie wiem nawet po co komentujesz skoro się nawet nie zapisałeś, co do ,,Ci co będą chcieli i tak będą testować,, to oczywiście że nie podejmę konkretne kroki w tą stronę.

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Jeśli to nie będzie niosło ze sobą negatywnych konsekwencji to mogę oddać swoje miejsce dla somethinga, przez to że turniej się przesunął w czasie to nie wiem czy będę miał czas na walki.
    Jeżeli tak to podmienię ciebie na Somethinga
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •