Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Powrót do przeszłości !

  1. #16
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    150
    Tez chce - fufcio woj
    Bottom Text

  2. #17
    zapisuje się, hakelbery fin, woj
    Ostatnio edytowane przez hakelbery fin ; 07-10-2024 o 17:48

  3. #18
    Tester Avatar Spotlight
    Dołączył
    15-08-2016
    Postów
    1,023
    Zapisy zostały zamknięte!

    Minęło zaledwie kilka godzin a już zapisała się maksymalna ilość osób!
    Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw, dlatego losowania oraz faza grupowa zostają przyśpieszone a dokładniej,
    Losowanie odbywa się 11 października zaś faza grupowa od 12 do 19 października.

    Ps. przypominam tylko aby nie zniknęło iż jeżeli zajmę miejsca na podium ( od 1 do 3 ) nagrody zostaną przekazane innej osobie !
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 07-10-2024 o 18:36
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    591
    a co to za elitarny turniej?

  5. #20
    Użytkownik Avatar Jotson
    Dołączył
    09-02-2019
    Postów
    24
    może warto by było zrobić listę rezerwową i w razie zebrania 24/32 osób - powiększyć limit uczestników?

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2021
    Postów
    12
    Halo, czemu i po co tak szybko ta cofka lvla?
    Nie mogę teraz zrobić statów bo turniej i przepadnie mi seria zadań dziennych, globale i w zasadzie wszystko xD
    Kretyński pomysł.
    Ostatnio edytowane przez Anime ; Wczoraj o 04:23

  7. #22
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    641
    Cytat Napisał Anime Zobacz post
    Halo, czemu i po co tak szybko ta cofka lvla?
    Nie mogę teraz zrobić statów bo turniej i przepadnie mi seria zadań dziennych, globale i w zasadzie wszystko xD
    Kretyński pomysł.
    Było myśleć wcześniej.
    Co do samej blokady, jeśli czas był do 20, to wtedy powinno się wszystko zaczynać. Obecna data nie pasuje mi tak bardzo jak poprzednia, z myślą która zapisywałem się na turniej.
    Zgodzę się się również z Jotsonem, jeśli było takie zainteresowanie to spokojnie można było(lub dalej można) próbować zebrać więcej osób.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #23
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    591
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Było myśleć wcześniej.
    Co do samej blokady, jeśli czas był do 20, to wtedy powinno się wszystko zaczynać. Obecna data nie pasuje mi tak bardzo jak poprzednia, z myślą która zapisywałem się na turniej.
    Zgodzę się się również z Jotsonem, jeśli było takie zainteresowanie to spokojnie można było(lub dalej można) próbować zebrać więcej osób.
    No to akurat dosyć głupie, że jest max 16 osób, myślę, że zainteresowanych znalazłoby się sporo więcej. Usłyszałem od kogoś wyżej, że te bloki lvla kosztują Tomiego 500MF na te 16 osób, co może być powodem limitu, no ręce opadają...

    Droga administracjo, jeszcze nie jest za późno na powiększenie limitu na 32 (jeśli jest potrzebny ze względu na formułę turnieju czy coś) lub jego zniesienie
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; Wczoraj o 11:56

  9. #24
    Tester Avatar Spotlight
    Dołączył
    15-08-2016
    Postów
    1,023
    Najważniejsze informację na tą chwilę :
    - Jeżeli gracz zdejmie sobie blokadę podczas trwania turnieju a nie po jego zakończeniu zostanie od razu ZDYSKFALIWIKOWANY z turnieju.
    - Walki testowe przed startem turnieju są zabronione i również skutkują wydaleniem!
    - Jeżeli ktoś nie zdejmie sobie blokady sam po zakończeniu turnieju to Tomi zrobi to za was
    - Porozmawiam z Tomim odnośnie waszych sugestii wyżej ale NIC NIE OBIECUJE.
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; Wczoraj o 15:36
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    199
    Czy będzie zakaz pożyczania sobie eq?

  11. #26
    Tester Avatar Spotlight
    Dołączył
    15-08-2016
    Postów
    1,023
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Czy będzie zakaz pożyczania sobie eq?
    Nie, aż tak ingerować nie chce zwłaszcza że to kompletnie nic nie zmienia jest to turniej Manualny więc liczy się nie tylko uzbrojenie ale i umiejętność walki.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Najważniejsze informację na tą chwilę :
    - Jeżeli gracz zdejmie sobie blokadę podczas trwania turnieju a nie po jego zakończeniu zostanie od razu ZDYSKFALIWIKOWANY z turnieju.
    - Walki testowe przed startem turnieju są zabronione i również skutkują wydaleniem!
    - Jeżeli ktoś nie zdejmie sobie blokady sam po zakończeniu turnieju to Tomi zrobi to za was
    - Porozmawiam z Tomim odnośnie waszych sugestii wyżej ale NIC NIE OBIECUJE.
    Niestety decyzja jest taka że nie będzie nic zwiększane , jedynie Tomi może kogoś zamienić gdyby ktoś zrezygnował jeszcze do 11 pażdziernika
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •